۳۱ خرداد

یو پی اس ۱۲ ولت

  یو پی اس ۱۲ ولت

  یو پی اس ۱۲ ولت به عنوان تولید داخل محسوب می شوند و از مدار آنلاین استفاده می نمایند خروجی برق آنها ۱۲ ولت می باشد  با این میزان خروجی تولید برق ۷٫۲تا ۱۴ آمپر تامین می شود .

  با توجه به دامنه جریان خروجی یو پی اس از آن می توان برای وسایل مصرف کننده برق مستقیم استفاده کرد که برای این کار مناسب می باشد به عبارت دیگر هم  پورت خروجی جریان متناوب ۲۲۰ ولت می باشد و هم پورت خروجی برق مستقیم داشته است .

  بصورت عمومی این گونه باتری یو پی اس ها یک یا دو باتری هستند که در گونه دوباتری میزان جریان بیشتری تولید می شود .

  در بازار ایران یو پی اس های که از باتری های ۱۲ولتی استفاده می نمایند بیشتر مورد استفاده قرار گرفته می شوند .

  برای کنترل مصرف در یو پی اس ها یک مدار کنترل هوشمند وجود داشته است که افزون بر این موارد دارای محافظ دیجیتال ۳۰ثانیه ی می باشند .

  به صورت کلی می توان گفت برای مصرف های اداری و برق خانگی یو پی اس های ۱۲ولتی مناسب می باشند و همچنین از نظر قیمتی نیز به صرفه و دارای قیمتی مناسب می باشند .

  این باتری یو پی اس ها حدود ۵۰۰تا۵۰۰۰ولت آمپر توان ذخیره داشته اند و به صورت کلی از ۱۰۰۰۰ولت آمپر کمتر می باشند . این سیستم ها با توجه به کیفیت باتری که دارند بین ۵تا۱۰ سال عمر مفید داشته اند.

  در برخی از این یو پی اس ها پورت اتصال مدیریت وجود داشته است . در نمایشگر دیجیتال کلیه اطلاعات که شامل جریان و ولتاژ ورودی و خروجی و همچنین درصد شارژ و دیگر اطلاعات را نمایش می دهد .

  یو پی اس 12 ولت

  از  یو پی اس ۱۲ ولت در چه مواردی استفاده می شود ؟

  به دلیل اینکه این یو پی اس ها دارای توان ذخیره کم هستند فقط در برخی موارد می توانند مورد کاربرد متمرکز قرار بگیرند .

  مثلا در کاربردهای فروشگاهی یا خانگی و اداری محدود می توان از آنها استفاده کرد.

  یو پی اس ۱۲ ولت حدود ۳تا۵ ساعت زمان ذخیره داند و برای مصارف متمرکز بسیار مناسب می باشند .

  در این نوع باتری ها زمان شارژ حدود ۴ ساعت می باشد . برای کاربردهای گسترده تر پیشنهاد می شود از مدل های به صورت جفت استفاده کرد که حدود ۵۰۰۰ولت آمپر داشته اند .

   

  اشتراک