31 جولای

Sag (ساژ ) یا Undervoltage ( ولتاژ کاهش یافته) چیست؟

Sag یا Undervoltage

ساژ یا ولتاژ کاهش یافته به صورت موقت در قدرت است که بیش از یک دقیقه به طول می انجامد. هر زمان ماشین آلات سنگین روشن است ، یک قایق یا یک ولتاژ معمولی اتفاق می افتد. در هنگام راه اندازی مقدار زیادی نیرو توسط ماشین آلات سنگین استفاده می شود و مقدار کم یا توان دیگری را برای استفاده سایر تجهیزات در اختیار شما قرار می دهد.

ولتاژهای ولتاژ نیز هنگامی اتفاق می افتند که منبع اصلی نیرو تحت تأثیر حوادث طبیعی مانند اعتصاب های رعد و برق ، باد شدید و خطوط برق در اثر سقوط شاخه های درختان قرار بگیرد. خرابکاری یا یک ولتاژ کم فشار ممکن است تجهیزات را در 100 مایلی شبکه اصلی برق یک شرکت تأثیر بگذارد.

به همین دلیل ، گرمای بیش از حد برای برخی از تجهیزات ممکن است در حالی که برخی دیگر ممکن است نقص داشته باشند. چراغها نیز ممکن است کمرنگ شوند و به دلیل وضعیت ولتاژ ممکن است باتری ها به درستی شارژ نشوند. کمبود ولتاژ یا خرابکاری ممکن است باعث شود رایانه داده ها و سیستم ها را از بین نبرد.

ساژ

ساژ

در گذشته از اصطلاح Brownout برای توصیف این وضعیت استفاده می شد. با این حال ، استفاده از آن توسط یک سازمان بین المللی استاندارد ، موسسه مهندسان برق و الکترونیک ، ناامید شده است. اصطلاح Brownout به طور معمول برای مواقعی به کار می رود که کمبود نیرو برای دو ساعت ادامه داشته باشد.

برای کنترل ولتاژ و ولتاژ ولتاژ ، می توانید ماشین های سنگین مدار خود را تهیه کرده و از اتصال آنها به مدارهای مورد استفاده سایر تجهیزات خودداری کنید. تنظیم کننده های ولتاژ اتوماتیک همچنین می توانند اثرات ولتاژ ولتاژ و ولتاژ را کاهش دهند. این دستگاه ها میزان ولتاژ مورد استفاده توسط تجهیزات خاص را تنظیم می کنند و اطمینان حاصل می کنند که همیشه مقدار مناسبی از انرژی دریافت می کنند.

منبع تغذیه بدون وقفه یا UPS همچنین می تواند از تجهیزات در برابر ولتاژ محافظت کند. باتری های این دستگاه ها تا زمانی که باتری ها از بین نروند ، برای مدت زمانی خاص تأمین می کنند. باتری های یو پی اس به طور معمول حدود 20 دقیقه طول می کشد.

منبع

اشتراک