نکات مهم در خرید استابلایزر مناسب

خرید این دستگاه بدون شک یک موضوع ضروری است؛ اما چیزی که باید در نظر بگیرید، ماهیت نوسان منبع تغذیه در منطقه زندگی شما و رتبه بندی وسایلی است که می‌خواهید به این دستگاه وصل کنید.

برای خرید بهترین استابلایزر به نکات زیر توجه کنید:

 • ولتاژ، جریان و توان دستگاه را یادداشت کنید. معمولاً روی برچسب مشخصات دستگاه ذکر شده است. این جزئیات در دفترچه راهنمای کاربر نیز وجود دارد.
 • ولتاژ سرویس استاندارد 230 VAC، 50 هرتز است.
 • ابتدا باید توان (بر حسب وات) تمام وسایلی که به یک استابلایزر متصل می‌شوند را یادداشت کنید. مجموع کل توان مصرفی به شما بار روی دستگاه را بر حسب وات ارائه می‌دهد. با این حال، اکثر اندازه‌های استابلایزر در VA (وات آمپر) یا KVA (کیلو وات آمپر) هستند.
 • اگر هزار وات به استابلایزر شما متصل است، به یک دستگاه 1200 VA یا 1.2 کیلو ولت آمپر نیاز دارید.
 • محدوده کاری استابلایزر با نوسانات ولتاژ در محل تعیین می‌شود. اگر نوسانات زیاد باشند، محدوده ولتاژی وسیع‌تر توصیه می‌شود.
 • در بازار بهتر است به سراغ برندهای مشهور فاراتل، سارا و پرنیک بروید. این محصولات برای کاربردها و نیازهای خاصی طراحی و ساخته شده‌اند.

قیمت استابلایزر

هزینه استابلایزر و تثبیت کننده ولتاژ بیشتر از یک محافظ برق است اما این دستگاه به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت شناخته می‌شود. برای مثال، فرض کنید یخچال شما که نزدیک به 50 میلیون تومان قیمت دارد، به دلیل نوسان برق خراب می‌شود! اما اگر یک مدل خوب خریداری کرده بودید، دیگر مجبور به خرید یخچال جدید یا پرداخت هزینه هنگفت برای تعمیر آن نبودید.

اگر یک مدل استابلایزر پشت کنتوری خریداری کنید، از تمامی وسایل محافظت خواهید کرد. به ویژه در حال حاضر که قیمت وسایل برقی بسیار بالاست، خرید استابلایزر یک کار عاقلانه محسوب می‌شود.

معرفی استابلایزر سرو موتور سری MSR

رگولاتورهای ولتاژ سروو سری MSR شامل ترانزیستور Toroidal Variac، ترانسفورماتور تقویت کننده، موتور سروو موتور و کنترل کننده میکروپروسسور می باشند. کارت الکترونیکی مبتنی بر ریزپردازنده ولتاژ اصلی را اندازه گیری می کند و موقعیت منبع را با موتور سرو موتور تنظیم می کند به طوری که ولتاژ خروجی 220 وات یا 380 وات است.

حفاظت از بارها در برابر نوسان ولتاژ و ولتاژ پایین یا ولتاژ.ایده آل برای صنعت و ارتش مخصوصا برای ماشین آلات، آسانسورهایی که حساس هستند و نیاز به تنظیم سریع دارند و برای نصب و راه اندازی در مکان هایی که مشکلات مشکوک دارند.

ویژگی های استابلایزر مکلسان MSR Servo Serie 3-3000 kVA

 1. موتور servo
 2. کنترل میکروپروسسوری
 3. کاملا اوتوماتیک
 4. (P-P) 208/220/230/240/380/400/415/440/460/480/500 V
 5. ورژن های IP20, IP21, IP31, IP44, IP54, موجود است .
footbg
بالای صفحه