• يو پي اس
07 جولای

سوئیچ انتقال استاتیک

سوئیچ انتقال استاتیک

سوئیچ انتقال استاتیک Static transfer switch  کنترل شده توسط میکروپردازنده به طور مداوم منابع متصل به ورودی ها را کنترل می کند. بررسی می کند که آیا آنها در محدوده فعلی و فرکانس باقی می مانند و تصمیم می گیرد که آیا آنها با یکدیگر هماهنگ هستند یا خیر. اگر منبع اولویت بندی شده در حد تعیین شده باشد ، بار بحرانی به منبع اولویت بندی شده منتقل می شود. اگر منبع اولویت بندی در حد تعیین شده نباشد ، بار به منبع دیگر که در حدود تعیین شده است منتقل می شود.

 

سوئیچ انتقال استاتیک

مشخصات سوئیچ انتقال استاتیک Static transfer switch

 • Static transfer switch مبتنی بر تریستور
 • مناسب با انتقال همزمان و آسنکرون
 • انتخاب آسانسنج انتقال را فعال کنید / غیرفعال کنید
 • زمان انتقال همزمان: <5 msec. (چرخه ¼ در 50 هرتز)
 • زمان انتقال ناهمزمان: <11 msec.
 • بیش از محافظت از دما
 • محافظت از فیوز حرارتی در ورودی های منبع
 • محافظت از ولتاژ در ورودی های منبع
 • محافظت از سوییچ بای پس نگهدارنده
 • 8 قطعه خشک
 • پنل جلوی LCD 2 × 16
 • اولویت منبع قابل انتخاب از طریق پنل جلویی
 • مناسب با منبع ورودی سوم (اختیاری)

 

شرکت کیان صنعت ایرانیان ارائه کننده انواع یو پی اس های مکلسان در ایران به همراه خدمات پس از فروش و پشتیبانی 24 ساعته.

اشتراک
04 جولای

یو پی اس های صنعتی

یو پی اس های صنعتی

یو پی اس های صنعتی به عنوان سیستم های منبع تغذیه کاملاً سفارشی برای محیط های ناهموار در نظر گرفته شده اند و به ویژه برای محافظت از بارهای مهم در کاربردهای صنعتی طراحی شده اند که در آن گذرگاه های ولتاژ ، ایجاد شده توسط منبع تغذیه تخریب شده ، می توانند هم به UPS و هم به بار بحرانی آسیب جدی وارد کنند.

سیستمهای UPS صنعتی

سیستمهای UPS صنعتی کاملاً انعطاف پذیر و قابل تنظیم هستند و برای نصب خط فعال بین منبع تغذیه ، منبع گذر و بار بحرانی که اینورتر ولتاژ و فرکانس AC تنظیم شده را به بار تحویل می دهد طراحی شده است و یکسو کننده ولتاژ / جریان DC تنظیم شده را به شما منتقل می کند. بار DC در همه زمان ها بدون وقفه است.

فرایند اجرا و کار یو پی اس های صنعتی

فرآیند تبدیل نیرو ، بار بحرانی را از اختلالات شبکه عادی جدا می کند و شبکه اصلی را از هارمونیک های منعکس شده ناشی از بار که بر سایر بارهای متصل به فیدر ورودی ورودی تأثیر می گذارد ، جدا می کند. یکسو کننده برق AC را به DC تبدیل می کند تا باتری های اسید یا نیکل کادمیوم سرب را شارژ کند. همچنین DC لازم را برای ظرفیت دائمی اینورتر ارائه می دهد. ماژول های نیمه هادی IGBT در اینورتر PWM استفاده می شود و منطق کنترل شکل موج خروجی سینوسی دقیق را با محتوای هارمونیکی بسیار کم ایجاد می کند. ماژول های نیمه هادی تریستور همچنین در یکسوساز برای کارایی قابل اعتماد استفاده می شود.

 

یو پی اس های صنعتی

 

مشخصات سیستم های یو پی اس صنعتی

این سیستم متشکل از یکسو کننده / شارژر ، اینورتر ، بای پس استاتیک ، بای پس تعمیر و نگهداری ، ترانسفورماتور ایزوله کننده یکسو کننده ، ترانسفورماتور ایزولاسیون اینورتر ، ترانسفورماتور ایزولاسیون خط بای پس از خط ، تثبیت کننده خط خودکار ، توزیع DC ، توزیع AC ، کنترل و نظارت است. خروجی AC اینورتر به بار بحرانی وصل می شود ، باتری ذخیره سازی بین ورودی اینورتر و خروجی یکسو کننده / شارژر از طریق MCB ایزوله شده باتری متصل می شود. قدرت ورودی AC معمولی به یکسو کننده متصل است. مدار بایگانی همچنین از همان منبع نیرو نیرو می گیرد تا در هنگام عملکرد بای پس از تأسیس نیرو برای بار بحرانی هنگام کار با بای پس استفاده کند.

از یو پی اس های صنعتی در کجا استفاده میشود؟

سیستم های UPS صنعتی PMI به طور گسترده ای در صنایع مختلف از جمله تولید برق ، توزیع نیروی برق ، انتقال نیرو ، ساخت ، حمل و نقل ، معدن ، پالایش ، نیروگاه های پتروشیمی ، نفت و گاز ، بیمارستان ها ، فرودگاه ها با کاربردهای مختلفی از قبیل کنترل توربین گازی ، کنترل تابلو استفاده می شود. ، سیگنالینگ ، زنگ هشدار ، روشنایی اضطراری ، DCS (سیستم کنترل توزیع شده) و غیره

 

امکانات یو پی اس های صنعتی

 • توپولوژی مکالمه دوتایی آنلاین
 • محصولات سفارشی شده بر اساس مشخصات
 • ماژول های مستقل (یکسو کننده ، اینورتر و استابلایزر اختیاری در بای پس) به صورت جداگانه اندازه می گیرند
 • گزینه بهره برداری با پانل های چند جلو برای کنترل کامل سیستم به اپراتور
 • خروجی گالوانیزه جدا شده (ترانسفورماتور اینورتر استاندارد است ، یکسو کننده و ترانسفورماتور بای پس از اختیاری هستند) برای حداکثر ایمنی در بارهای مهم
 • یکسوساز SCR برای اطمینان از عملکرد قابل اطمینان در شرایط ناهموار شبکه
 • کنترل اینورتر IGBT (PWM) با فرکانس بالا برای اطمینان از عدم تحریف شکل موج برای بارهای واکنشی و غیرخطی.
 • سازگار با باتری های سرب اسید (تهویه / مهر و موم شده) و NiCd (دریچه باز / گاز)
 • ارتباطات (تماس رایگان زنگ دار ، نظارت بر رایانه از راه دور ، Modbus ، SNMP ، P

 

اشتراک
30 ژوئن

تعویض یو پی اس قدیمی

چه موقع باید UPS قدیمی تر تعویض شود؟

تعویض یو پی اس قدیمی : این سؤالی است که تقریباً همه مدیران IT و مراکز داده باید در مقطعی به این سوال پاسخ دهنداما جواب همیشه مشهود نیست زیرا این امر به چندین عامل بستگی دارد.

 • شرایط و قابلیت های فعلی UPS
 • الزامات و محدودیت های آینده

اکثر تولید کنندگان UPS برای محصولات خود عمر 10 ساله سرویس را توصیه می کنند. هنگامی که یک UPS به مدت 10 سال در خدمت بود ، سه گزینه زیر خود را به مالک ارائه می دهیم:

 1. خرید جدید – آیا UPS را باید با دستگاه جدید جایگزین کنید؟
 2. به روز رسانی – آیا می توان به طریقی احیا کرد تا عمر و عملکرد آن برای چندین سال دیگر افزایش یابد؟
 3. هیچ کاری نکنید – یا بهتر است کاری فراتر از اساسی ترین تعمیر و نگهداری انجام ندهید و اجازه دهید در واقع “اجرا به شکست” انجام شود؟

هر گزینه مجموعه ای از مزایا و معایب خاص خود را دارد.

در تعویض یو پی اس قدیمی شرایطی که احتمالاً UPS را نشان می دهد باید با یک مورد جدید جایگزین شود:

اولین چیزی که باید مشخص شود ، این است که آیا UPS قدیمی موجود (یا به زودی) قادر به برآورده کردن الزامات عملکردی خود نخواهد بود و آیا می توان از این طریق با امکان سرویس دهی یا به روزرسانی استفاده کرد. اگر جواب هر دو سؤال خیر است ، جایگزینی با UPS جدید گزینه پیشنهادی در این مورد است.

 • قطعات پشتیبانی و قطعات یدکی دیگر در دسترس نیست. به طور معمول این 10 سال پس از اتمام مدل از تولید خارج می شود. نبود پشتیبانی یا قطعات باعث می شود که تعمیر و نگهداری معمول و بازیابی از خرابی غیر عملی ، در غیر این صورت ، غیرممکن باشد.
 • هزینه های نگهداری بیش از حد
 • نمی توان الزامات عملکرد بحرانی (پشتیبانی از کل بار IT در سطح افزایشی و زمان لازم) را برآورده کرد ، پس حداقل “در پایان عمر” است ، حداقل برای آن برنامه.

 

 

آیا UPS فعلی شما برای اجرای آن هزینه بالایی دارد؟

راندمان سیستم UPS تا حد زیادی هزینه عملیاتی را تعیین می کند. بنابراین درک این نکته ضروری است که سیستم UPS امروزه چقدر کارآمد است و چگونه می توان آن را از طریق به روز رسانی ، تغییر بار مورد نیاز یا با جایگزینی با UPS های جدید بهبود بخشید پس انداز انرژی در فرآیند تصمیم گیری باید در نظر گرفته شود.

 • راندمان طراحی داخلی. سیستم های UPS مدرن در محدوده بار 94–99٪ کار می کنند در حالیکه UPS های قدیمی میراث 85٪ -92٪ در محدوده بارهای مشابه دارند.
 • نرخ بهره برداری به طور کلی ، بازده در بارهای بالاتر نسبت به پایین بهتر است. UPS های مدرن معمولاً سطح کارایی بالایی را حتی در بارهای کم 50٪ یا پایین تر حفظ می کنند.
 • معماری افزونگی. افزونگی طراحی این تأثیر مستقیم بر میزان استفاده از UPS دارد. طراحی 2N دلالت بر این دارد که هر یو پی اس بیش از 40-50٪ لود نمی شود. اگر UPS خراب شود یا آفلاین شود ، یو پی اس پشتیبان دیگر قادر به حمل بقیه بار است. این میزان کم بهره منفی بر کارآیی مصرف انرژی تسهیلات (PUE) تأثیر منفی می گذارد. به ویژه برای یو پی اس مبتنی بر ترانسفورماتور ، به عنوان مثال راندمان به طور قابل توجهی در نصف بار نسبت به 90٪ ، کمتر است. یو پی اس های مبتنی بر ترانسفورماتور می توانند در محدوده 85٪ راندمان داشته باشند که در هنگام بارگذاری در نیم بار قرار گیرند.

آیا UPS فعلی شما قادر به تأمین نیازهای آینده شما است؟

چگونگی تغییر بار بار IT با گذشت زمان نیز باید بر تصمیم خود برای نگهداری ، به روزرسانی یا خرید جدید تأثیر بگذارد.

در صورت وجود سیستم UPS موجود در بار کامل یا نزدیک به بار کامل ، و رشد بار آینده پیش بینی می شود ، گزینه هایی برای اضافه کردن ظرفیت باید مورد بررسی قرار گیرد ، از جمله اضافه کردن ماژول های بیشتر نیرو یا واحد UPS دیگر در پیکربندی سیستم موازی ، با فرض اینکه سیستم UPS موجود می تواند آن را امکان پذیر کند. . بدیهی است ، اگر ظرفیت UPS موجود برای تغییر نیازهای آینده قابل تغییر نباشد ، خرید جدید تنها گزینه است.

با فرض اینکه UPS بتواند نیازهای بار و زمان اجرا را برآورده سازد ، می توانید UPS قدیمی را در خدمت خود بگذارید و اجازه دهید آن را به حالت خرابی بکشید. اما این یک مسیر بسیار پرخطر است.

برای به حداقل رساندن تأثیر شکست قریب الوقوع و اجتناب ناپذیر UPS ، برنامه ریزی دقیق ، همکاری نزدیک / همکاری IT و یک تیم عملیاتی آموزش دیده ضروری است. این امر می تواند گزینه ای باشد اگر به زودی می خواهید برای برون سپاری / انتقال همه چیز به ابر استفاده کنید.

دانستن شرایط فعلی و شرایط آینده تا حد زیادی مشخص خواهد کرد که آیا “اجرای شکست” ، به روزرسانی یا خرید جدید معنای بیشتری پیدا می کند.

 

اشتراک
30 ژوئن

راه اندازی یو پی اس 3 فاز apc مدل galaxy vs 20-100kva

یو پی اس 3 فاز apc مدل galaxy vs 20-100kva

یو پی اس 3 فاز apc مدل galaxy vs 20-100kva : دامنه Galaxy VS از APC توسط Schneider Electric یک نیروگاه بسیار کارآمد ، مدولار ، آسان برای استقرار 20 تا 100kVA ، سه فاز برق اضطراری سه فاز است که عملکرد عالی را برای مراکز داده های لبه ، کوچک و متوسط ​​و همچنین زیرساخت های مهم ارائه می دهد.

یو پی اس های apc در افزایش دسترس بودن و کاهش هزینه های عملیاتی و همچنین محافظت از قدرت درجه یک برای زیرساخت های مهم را در بر دارد.

در تأسیسات تجاری و صنعتی طراحی جمع و جور ، فن آوری با چگالی بالا و معماری تحمل به تقصیر ، حداکثر دسترسی ، راندمان عملیاتی و محافظت از بار بحرانی را به حداکثر می رساند ، در حالی که هزینه کل مالکیت را به حداقل می رساند.

به لطف فن آوری های ثبت شده ، این UPS حداکثر 97٪ راندمان را در حالت عادی و حداکثر 99٪ در حالت ECOnversion ایجاد می کند که معادل 66٪ صرفه جویی در مصرف انرژی بیشتر است.

ویژگی های اصلی galaxy vs 20-100kva :

 • محافظت در هزینه های برگشت داخلی ساخته شده – کنتاکتور کامل داخلی با پشتیبان اطمینان می دهد که هیچ گونه برق به شبکه ارسال نمی شود.
 • باتری لیتیوم یون – سازگار با محلول باتری یون لیتیوم اشنایدر اشنایدر – ردپای سیستم و وزن سیستم ، نیاز به سرمایش و نگهداری و هزینه کل مالکیت را کاهش می دهد. عمر باتری های VRLA را دو برابر می کند. قابلیت پیش بینی و قابلیت ذخیره سازی ذخیره سازی پشتیبان را بهبود می بخشد.
 • کارت مدیریت شبکه جاسازی شده – به شما امکان می دهد از راه دور آستانه های هشدار را کنترل کرده و UPS خود را بر EcoStruxure IT ، وب ، SNMP یا Modbus TCP و Modbus RTU نظارت کنید.
 • اتوبوس DC انعطاف پذیر – اندازه گیری باتری را بهینه می کند و طیف گسترده ای از فناوری های ذخیره انرژی از جمله باتری های VRLA ،  Li-Ion و NiCd را پشتیبانی می کند.
 • توان موازی توان – با استفاده از چندین منبع برق اضطراری به طور همزمان ، توان کل توان را افزایش می دهد.
 • موازی با کار برکنار شده – برای افزایش افزونگی سیستم ، تجهیزات متصل شده را با چندین منبع تغذیه ناگهانی متصل کنید
 • UPS کامپکت فن آوری با چگالی بالا و دسترسی کامل به جلو ، این UPS را به عنوان محافظ صفحه ای مناسب برای فضاهای محدود ساخته است.
 • حالت ECOnversionحالت عملیاتی که در هنگام شارژ باتری ، راندمان فوق العاده بالا و همچنین ضریب توان بار را تضمین کرده و از تنظیم ولتاژ خروجی کلاس 1 اطمینان می دهد.
 • سرویس دسترسی به جلو در ضمن به حداقل رساندن نیازهای فضای ، نصب و راه اندازی UPS را ساده می کند.
 • طراحی UPS ماژولار فراهم می کند افزایشی در طراحی و قابلیت سرویس سریع با میانگین زمان بهبود یافته از طریق ماژول های تشخیص داده شده با قابلیت جایگزینی در زمینه.

Galaxy VS سازگار با محیط زیست EcoStruxure است که در هر زمان و هر مکان و به شما آرامش خاطر میدهد که سرویس راه اندازی شده شامل بهینه سازی عملکرد ، کیفیت و ایمنی سیستم شما می باشد.

Galaxy VS با طراحی مستحکم و عملکرد پیشرو در صنعت ، ستون فقرات ایده آل برای زیرساخت های مهم شما است.

 

اشتراک
20 ژوئن

انواع سیستم های برق اضطراری UPS

انواع یو پی اس ups

انواع یو پی اس ups : برای کاهش خطر اعوجاج در منبع تغذیه ، یک سیستم UPS اغلب در شبکه های الکتریکی گنجانیده شده است مورد استفاده قرار میگیرد. UPS ، یو پی اس به معنای منبع تغذیه بدون وقفه است.

تداخل منبع برق می تواند به اشکال مختلفی از جمله افت فشار و افزایش ولتاژ ، هارمونیک یا سنبله ولتاژ ایجاد شود. 

این اختلالات می تواند صدمات جدی به تجهیزات الکتریکی حساس بخصوص در مراحل حساس پردازش یا تولید یک عملیات وارد کند.

تولید کنندگان منبع تغذیه الکترونیکی جریان قابل اعتماد و با کیفیت بالا را برای تجهیزات حساس به بار الکتریکی فراهم می کنند و معمولاً در برنامه های صنعتی ، تجهیزات پزشکی ، تجهیزات اضطراری ، ارتباطات از راه دور و سیستم های داده رایانه ای یافت می شوند.

یک سیستم UPS می تواند ابزاری مفید برای اطمینان از عملکرد مناسب منبع تغذیه باشد.

 

انواع مختلف یو پی اس UPS

 • یو پی اس های صنعتی

برای استفاده در موقعیت های صنعتی / تولیدی ، مانند کارخانه ها و کارخانه ها.

 • یو پی اس پزشکی

سیستم های UPS پزشکی که در بیمارستان ها و مراکز پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند بسیار مهم هستند زیرا سیستم های پشتیبانی از زندگی و سایر تجهیزات مهم را پشتیبانی می کنند.

 • سیستم رایانه و ارتباطات

در مزارع سرور و سایتهای میزبانی وب ، همراه با شرکت های تلفن ، شرکت های رایانه ای / ارتباطی یو پی اس از رایج ترین سیستم های  شناخته شده ی است که در آنجا مورد استفاده قرار میگیرد.

 • سیستم های نظامی MIL-SPEC

سیستم های UPS درجه پیموده شده با کیفیت تحت مجوز MIL-SPEC تأیید می شوند. آنها در عملیات نظامی در سراسر جهان استفاده می شوند.

 • درجه حرارت بالا

همانطور که از نام این سیستم پیداست این سیستم ها مخصوصاً در شرایط دمای بالا مناسب هستند.

 

ویژگی های عملکرد UPS – ویژگی های منبع تغذیه

سیستم های UPS ممکن است در شرایطی که نوسانات برق یا قطع برق به طور مکرر اتفاق بیفتد ضروری باشد زیرا می توانند در صورت قطع برق منبع تغذیه پشتیبان را فراهم کنند که سیستم های حیاتی را عملیاتی کند. در شرایطی که دارای نوسانات کوتاه یا اختلال در ولتاژ است ، UPS می تواند قدرت ثابت را برای حفظ بارهای خود حفظ کند و در صورت بروز خرابی الکتریکی ، باعث می شود تا قدرت سیستم های ذخیره شده فعال شود تا بتوانند با اطمینان خاموش شوند. علاوه بر این ، سیستم های UPS اغلب می توانند خطر ناشی از اختلالات هارمونیک و گذرگاه های خط را کاهش دهند.

یک UPS کارآمد معمولاً شامل چندین ویژگی زیر است:

 • ولتاژ خروجی تنظیم شده با اعوجاج هارمونیک کم تحت تأثیر ولتاژ ورودی یا تغییرات بار
 • جریان ورودی با کاهش اعوجاج هارمونیک
 • درجه کم تداخل الکترومغناطیسی و صدای صوتی
 • حداقل زمان انتقال بین عملیات عادی و پشتیبان
 • قابلیت اطمینان و کارایی بالایی دارد
 • هزینه ، وزن و اندازه نسبتاً کم است

اگرچه اکثر سیستم های منبع تغذیه نمی توانند همه این ویژگی ها را به طور همزمان ارائه دهند ، اما معمولاً می توان یو پی اس را با مشخصات متناسب با نیاز برنامه پیدا کرد.

UPS آماده به کار

آماده به کار UPS ، همچنین به عنوان UPS خارج از خط یا خط ترجیح داده می شود ، به طور معمول شامل یک اینورتر AC / DC و DC / AC ، یک باتری ، یک سوئیچ استاتیک ، یک فیلتر عبور کم برای کاهش فرکانس سوئیچینگ از ولتاژ خروجی و یک سرکوبگر سیستم آماده به کار با تنظیم سوئیچ ورودی AC به عنوان منبع اصلی انرژی و در صورت قطع برق اولیه ، باتری و اینورتر را به عنوان منبع پشتیبان متناوب می کند.

اینورتر معمولاً در حالت آماده به کار باقی می ماند و تنها در صورت خرابی برق فعال می شود و سوئیچ انتقال به طور خودکار بار الکتریکی را به واحدهای پشتیبان تغییر می دهد.

این نوع سیستم UPS دارای درجه بالایی از راندمان ، اندازه کوچک و هزینه های نسبتاً کم است و این امر گزینه ای رایج برای محاسبات شخصی محسوب می شود.

آماده به کار Ferro UPS

آماده به کار Ferro UPS به ترانسفورماتور اشباع تخصصی و دارای چندین اتصال برق متکی است.

قدرت اولیه از ورودی AC جریان می یابد ، از طریق ترانسفورماتور و به سمت خروجی حرکت می کند. در صورت خرابی برق ، سوئیچ انتقال اینورتر را برای برداشتن بار خروجی فعال می کند. همانطور که در سیستم های UPS آماده به کار عادی ، اینورتر در حالت آماده به کار قرار دارد ، اما ترانسفورماتور تخصصی Ferro می تواند تا حدودی تنظیم ولتاژ و کنترل بر شکل موج خروجی را فراهم کند.

سیستم های آماده به کار Ferro به دلیل قابلیت اطمینان و ویژگی های فیلتر خط آنها مفید است ، با این وجود راندمان آنها در هنگام همراهی با انواع خاصی از ژنراتورها یا رایانه ها کاهش می یابد و خود ترانسفورماتور Ferro خطر تحریف ولتاژ و گرمای بیش از حد را به همراه دارد.

UPS تعاملی خط

در طراحی تعاملی خط ، باتری و اینورتر برق AC به طور دائم به خروجی UPS متصل می شوند و با کار کردن اینورتر به صورت معکوس می توان باتری را شارژ کرد در حالی که توان AC در سطح عادی تنظیم شده است.

در صورت قطع برق ، سوئیچ انتقال می تواند جریان الکتریکی را از باتری به خروجی سیستم تغییر دهد. از آنجا که اینورتر به طور مداوم به خروجی وصل می شود ، UPS فیلتر اضافی را فراهم می کند و خطر تعویض گذرا را کاهش می دهد.

یک ترانسفورماتور در حال تغییر شیر در UPS تعاملی خط گنجانده شده است ، و این به آن امکان می دهد تنظیم ولتاژ را فراهم کند که مانع از تغییر زودرس UPS به باتری شود.

بهره وری و قابلیت اطمینان بالا در طراحی تعاملی خط ، و همچنین اندازه نسبتا کم و هزینه کم آن ، آن را برای طیف وسیعی از برنامه های برق اضطراری مناسب می کند.

تبدیل مضاعف

سیستم های UPS تبدیل مضاعف معمولاً برای برنامه های ولتاژ بالاتر استفاده می شوند و از پیکربندی مشابه با واحدهای آماده به کار استفاده می کنند ، اما با یک مسیر قدرت اولیه متمرکز بر اینورتر هستند نه جریان اصلی AC.

این نوع سیستم UPS برای انتقال بین حالت ها تقریباً زمان نمی برد زیرا قطع برق AC ورودی سوئیچ انتقال را تحریک نمی کند.

در عوض ، ورودی AC باتری پشتیبان را شارژ می کند ، که به نوبه خود اینورتر خروجی را تأمین می کند. این پیکربندی منجر به عملکرد انرژی الکتریکی بسیار کارآمد می شود ، اما ممکن است باعث سایش طولانی مدت در قطعات شود و گهگاهی می تواند در سیم کشی برق یا ژنراتور آماده به کار اختلال ایجاد کند.

UPS تبدیل Delta

Delta Conversion افزودنی نسبتاً اخیر در صنعت منبع تغذیه بدون وقفه است و برای کاهش برخی از معایب ارائه شده توسط سیستم های تبدیل دوگانه معرفی شده است.

همانند طراحی دوگانه تبدیل ، UPS تبدیل دلتا دارای یک اینورتر است که به طور مداوم ولتاژ بار را تأمین می کند ، با این وجود قدرت را نیز برای خروجی اینورتر صادر می کند. در صورت قطع برق یا اعوجاج الکتریکی ، این یو پی اس به طور مشابه با یک واحد تبدیل مضاعف عمل می کند ، اما با تبدیل انرژی از ورودی به خروجی به جای دوچرخه سواری بین منبع تغذیه و باتری ، عملکرد انرژی کارآمدتری را فراهم می کند. با سیستم های ژنراتور سازگارتر است و باعث تولید گرمای کمتری و سایش قطعات می شود.

 

اشتراک

© ۱۳۹۵ | تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ بوده و متعلق به کیان صنعت ایرانیان می باشد.