واحد خدمات : 77943790-021 ارسال فکس : 77943573-021 فروش ( خط یک ) : 77973810-021 فروش ( خط دو ) : 77973811-021
یو پی اس ups

یو پی اس

یو پی اس ( UPS ) منبع تغذیه الکترونیکی است که وظیفه آن ، تامین بدون وقفه برق برای لوازم الکترونیکی ، مخابراتی ، پزشکی و … در برابر قطعی و یا نوسانات برقی است.

سیستم یو پی اس بین دستگاه برقی مصرف‌کننده و برق شهری قرار می گیرد و با توجه به تنظیم برق شبکه ، مانع از نفوذ نوسانات و اختلالات شبکه به ابزار و تجهیزات حساس مصرف‌ کننده می‌شود و همچنین برق مورد نیاز تجهیزات مصرف‌کننده مانند سرور و کامپیوتری که در معرض این نوسانات برقی هستند را با استفاده از برق ذخیره شده در باتری یو پی اس ، تامین و محافظت می‌کند و در زمان قطع شدن برق نیز توان مورد نیاز این تجهیزات را تامین می‌ نماید.

در زمانی که برق دچار نوسانات ناگهانی می شود ، سیستم UPS باعث جلوگیری از آسیب رسیدن به سیستم‌های الکترونیکی می‌شود و در برابر تغییر ولتاژ و قطعی برق از آن ها محافظت می‌کند. هدف اصلی یک دستگاه یوپی اس تهیه یک منبع بدون وقفه انرژی برای تجهیزاتی است که از آن محافظت می‌کند.

خرید یو پی اس

مشتریان گرامی شرکت کیان صنعت ایرانیان می توانند جهت استعلام قیمت دستگاه های یو پی اس ، مشاوره و یا راهنمای خرید انواع سیستم های یو پی اس ( UPS ) با شماره 02177973810 یا 02177973811 برای ارتباط با کارشناسان شعبه تهران و یا با شماره 04134447492 کارشناسان فروش تبریز تماس حاصل نمایند .

خرید یو پی اس mge
دستگاه یو پی اس ablerex
یوپی اس جنرال الکتریک
قیمت دستگاه ups east
یو پی اس مکلسان
قیمت یو پی اس apc

کاربرد انواع سیستم های UPS

یو پی اس دیتاسنتر

فروش و تعمیر یو پی اس برای پایگاه های داده / سرورهای میزبانی هاست / شبکه های اینترانت / سرورهای isp و …

یو پی اس سیستم های نظارتی

فروش و تعمیر یوپی اس برای سیستم های نظارتی / باسکول و ابزار دقیق / دستگاه های CNC / سیستم های PLC و …

UPS سیستم های کامپیوتری

فروش و تعمیر یوپی اس برای شبكه كامپیوتری / سرورهای كامپیوتری / كیوسك اطلاع رسانی / سیستم نوبت دهی و …

یو پی اس سیستم های خانگی

فروش و تعمیر ups برای حفاظت كل ساختمان / كامپوترهای شخصی و كنسولهای بازی / یخچال خانگی / لوازم صوتی و تصویری و …

یو پی اس کاربری عمومی

فروش و تعمیر یوپی اس برای ماشین های اداری / درب های اتوماتیک / كولر گازی / BMS و …

یوپی اس سیستم های پزشکی

فروش و تعمیر UPS برای دستگاه های سونوگرافی / اتاق عمل / یونیت دندانپزشكی / و …

یوپی اس سیستم های مخابراتی 

فروش و تعمیر ups برای شبکه مخابراتی / مرکز تلفن / دستگاه های VSAT / کانال مخابراتی و …

UPS سیستم های بانکی

فروش و تعمیر UPS برای سیستم های ATM / شبكه های شعب / تجهیزات امنیتی / و …

انواع دستگاه های برق اضطراری یو پی اس

یو پی اس آفلاین (Off-Line UPS)

در این نوع دستگاه برق اضطراری یو پی اس (UPS) مصرف کننده در حالت عادی از برق شهر استفاده می کند و به محض قطعی برق ، دستگاه برق اضطراری یا همان یو پی اس (UPS) وارد مدار می شود و برق باتری (BATTERY) را به برق مورد مصرف دستگاه های مصرف کننده تبدیل و در خروجی ارائه می کند.

یو پی اس خط تعاملی (Line-Interactive UPS)

این نوع دستگاه برق اضطراری یا یو پی اس UPS در حالت وجود برق شهر، جهت تثبیت ولتاژ خروجی برای مصرف کننده از یک ترانسفورماتور برای افزایش و کاهش ولتاژ استفاده می نماید و هنگام قطع برق شهر بدون وقفه برق  اضطراری مطلوب و مورد نیاز مصرف کننده را از باتری ها (BATTERY) تأمین می نماید.

یو پی اس آنلاین (On-Line UPS)

در اینگونه دستگاه های برق اضطراری یو پی اس ها (UPS) که از کیفیت و حساسیت بالایی برخوردارند ، پس از تصحیح ولتاژ ورودی و پاک سازی ورودی از انواع نویز و احیاناً تصحیح سطح ولتاژ ورودی ، برق اضطراری ثابت و فیلتر شده در خروجی در اختیار دستگاه های مصرف کننده قرار داده می شود و مداری مجهز به یک پردازنده حساس دائماً ولتاژ و جریان ورودی را کنترل می کند.

برق اضطراری یوپی اس های خانگی

این UPSها بیشتر برای تأمین روشنایی مکان‌های کوچک در مواقع قطع برق برای تامین برق اضطراری به کار می روند.

برق اضطراری یوپی اس های اداری و صنعتی

این UPS ها برای مصارف بزرگتر با توان های بالاتر استفاده می شود که این یوپی اس ها می توانند تعداد زیادی رایانه یا دستگاه های دیگر را به طور همزمان تغذیه کنند.

قیمت یو پی اس

قیمت یو پی اس بسته به توان ups و مدت زمان ذخیره بسیار متنوع است بطور معمول کوچکترین یوپی اس ۱۲ ولت با قیمت ارزان جریان ۷.۵ ولت آمپر ساعت را تامین میکند و بر این اساس حدود ۲ تا ۳ ساعت برق را ذخیره میکند.

یو پی اس های با قیمت های بالا نیز وجود دارد که انواع UPS های سه فاز و تک فاز و از انواع ایرانی و خارجی در این دامنه قرار دارد.

در این میان عموما یوپی اس های ۱۲ ولت دارای قیمت کمتری یا یو پی اس ارزان هستند ، بخش عمده یوپی اس ها دارای توان کمتر از ۵۰۰۰ ولت آمپر هستند. UPS های با قیمت بالا عمدتا مربوط به سیستمهای سه فاز و یا توان بالاتر از ۵۰۰۰ ولت آمپر هستند.

به دلیل نوسانات موجود در قیمت دلار ، قیمت یو پی اس‌ نیز متغیر است و به همین دلیل نمی‌توان قیمت مشخصی برای خرید این دستگاه‌ها ذکر کرد. جهت اطلاع از قیمت های دقیق و خرید راحت و ایمن بهترین منبع برق اضطراری ups برای مصارف مختلف ، می‌توانید با شماره 02177973810 تماس بگیرید .

خدمات پس از فروش و تعمیر یوپی اس UPS

 1. تعمیر و رفع مشکل مدار BYPASS
 2. رفع ایراد و تعمیر مشکل مدار اینورتر
 3. تعمیر و رفع مشکل مدار SPS
 4. رفع خطاهای مدار PFC
 5. مشکل شارژ و کالیبراسیون باتری UPS
 6. مشکلات مربوط به کارکرد باتری
 7. عدم عملکردی مناسب دستگاه در حالت استفاده از باتری
 8. مشکل تغییر حالت بین باتری و برق شهری UPS
 9. حل مشکل تاخیر یا قطع ولتاژ هنگام تغییر حالت
 10. تعویض قطعات مورد نیاز برد UPS

سوالات متداول خرید دستگاه یو پی اس ( ups )

قیمت دستگاه یو پی اس چقدر است ؟

UPS ها دارای قطعات و تجهیزات مختلفی هستند که روی قیمت و هزینه های خرید یو پی اس ، تاثیر می گذارد. از جمله این تجهیزات باتری ها هستند که بخش عمده ای از هزینه های مربوط به UPS ها را شامل می شوند و بسته به کیفیت و برند آنها، می توانند دارای قیمت های بالا و یا متوسط باشند.

چطور برای کسب و کار خود یو پی اس مناسب انتخاب کنیم؟

برای اینکه بتوانید مناسب ترین ups را برای کار خود انتخاب کنید ، اولین کار پلاک دستگاه مورد نظرتان را بررسی کنید تا میزان توان مصرفی آن را بدست آورده و یادداشت کنید.

نکته دیگر اینکه اگر دستگاه مورد نظر شما نسبت به نوسانات برقی حساس می باشد ، حتما آن را یادداشت کرده و در خاطر خود نگه دارید.

با توجه به میزان مصرف دستگاه خود و طول عمر آن توان یو پی اسی که نیاز دارید را محاسبه کنید .

دلیل اینکه به UPS نیاز داریم چیست ؟

بدون شک بارها برای شما این اتفاق افتاده است که مشغول انجام کار مهمی بوده باشید و به ناگهان برق قطع شده باشد. این دقیق مشکلی است که بسیاری از شرکت هاو سازمان ها با آن مواجه هستند و به دنبال راهی می گردند که در زمان قطع شدن برق اطلاعات مهم آن ها از بین نرود.

به همین خاطرنیاز به سیستم یوپی اس یک امر لازم و ضروری می باشد تا در شرایط اضطراری بتواند از بروز خسارت های ناگهانی جلوگیری کند.

آیا محل نصب و شرایط محیطی برعملکرد UPS تاثیر می گذارد ؟

بله. محل نصب UPS باید دارای سیستم تهویه مناسب و همچنین فضای کافی جهت انجام عملیات تعمیر و نگهداری یو پی اس باشد که سبب افزایش کارایی و طول عمر دستگاه و باتری‌ها می‌شود.

مصرف برق مورد نیاز منبع تغذیه چقدر است ؟

یو پی اس ها دارای قدرت زیادی هستند به همین دلیل هم می باشد که نیاز به مصرف زیاد برق ندارند.

باتری های منبع تغذیه بدون وقفه می توانند با ذخیره برقی که دارند برای مدت زمان زیادی جواب گوی نیازی دستگاه ها و تجهیزات شما باشند و برق مورد نیاز آن ها را در شرایط اضطراری تامین نمایند.

آیا نصب و راه اندازی و استفاده از یو پی اس سخت است ؟

خیر، استفاده از دستگاه یو پی اس در اکثر موارد آسان است. شما به راحتی یو پی اس خود را به پریز دیواری وصل میکنید ، وسایل خود را به پریزهای یو پی اس وصل کرده و یو پی اس را روشن می‌کنید.

البته برای بسیاری از یوپی اس ها امکانات جانبی مانند برقراری ارتباط با رایانه یا شخصی سازی تنظیمات پیش فرض از جمله تنظیم ولتاژ و فرکانس خروجی، تنظیم صفحه نمایش و … طبق درخواست یا نیاز مشتریان اضافه می‌شود.

از UPS برای چه تجهیزاتی استفاده می شود ؟

از سیستم uninterruptible power supply برای تمام دستگاه ها و تجهیزاتی که با برق، مخصوصا برق شهری کار می کنند استفاده می شود. تجهیزاتی مانند، تجهیزات و دستگاه های صنعتی، تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی، لوازم خانگی و…

چرا خرید UPS سرمایه گذاری خوب و بصرفه‌ای است؟

با خرید بهترین یو پی اس و پرداخت هزینهای به صرفه ، شما می‌توانید از خسارت های سنگین احتمالی مانند خرابی تجهیزات گران قیمت، اختلال در فرآیندهای کاری و خسارتهای ناشی از آن ، از دست دادن داده های با ارزش ، در خطر افتادن جان انسان ها در موارد حیاتی و درمانی و … جلوگیری نمائید.

چگونه یک استابلایزر مناسب انتخاب کنیم ؟

برای انتخاب و خرید استابلایزر مناسب باید حداکثر توان ۲۳۰ x را به گونه ای برای تجهیزات خود در نظر بگیرید که تمام تجهیزات شما به درستی به سیستم استابلایزر متصل شوند و برای رسیدن به درجه استابلایزر ۲۰-۲۵٪ حاشیه ایمنی اضافه کنید.

اگر قصد دارید بعداً دستگاه های بیشتری اضافه کنید ، می توانید بافر را برای آنها نگه دارید.

تفاوت اینورتر و استابلایزر چیست؟

یک استابلایزر تا ۱۱ ولت را به تلویزیون اجازه می دهد و برق باقیمانده را به صورت گرما تبدیل یا هدر می دهد. از طرف دیگر یک اینورتر مقدار کافی برق به تلویزیون می دهد و انرژی باقیمانده را ذخیره می کند. در حالی که اینورتر جریان پشتیبان را در صورت اتلاف برق تأمین می کند

آیا استفاده از استابلایزر قبض برق را افزایش می دهد ؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که جواب منفی است و استفاده از استابلایزر دلیل بر افزایش قبض برق نمی باشد. زیرا که میزان ورودی و خروجی برق یکسان می باشند.

مزیت های استفاده از دستگاه UPS چیست ؟

یکی از مهم ترین کارایی های که UPS برای شما فراهم می کند تأمین انرژی لازم برای دستگاه بدون خاموش و روشن کردن آن برای راه اندازی مجدد است ؛ یعنی زمانی که برق شهری قطع می شود بلافاصله UPS وارد مدار می شود و برق لازم برای ادامه فعالیت دستگاه فراهم می کند.

 • مراقبت از دستگاه های برقی در برابر نوسانات برقی شهری
 • حذف هزینه های سربار برای تعمیر و مراقبت از دستگاه های برقی
 • ثبات جریان برقی تقویتی و جلوگیری از ورود نویزهای احتمالی
 • کم شدن حساسیت دستگاه های برقی آسیب پذیر
 • تأمین انرژی لازم برای دستگاه بدون نیاز به RESET کردن آن
 • بهره گیری از فیلترهای الکترونیکی به منظور حذف تمامی نویزهای شهری
 • محافظت از دستگاه های مصرف کننده در برابر رعد و برق
 • حذف ولتاژ های بسیار بالای شهری و یکنواخت کردن برق شهری
 • وارد کردن انرژی برق با شکل و موجی ثابت به مصرف کننده
 • ثابت نگاه داشتن سطح ولتاژ و فرکانس یک دستگاه مصرف کننده

راهنمای کامل خرید UPS

خرید یک یو پی اس (منبع تغذیه اضطراری) شامل در نظر گرفتن چندین فاکتور مهم برای اطمینان از دریافت یک منبع تغذیه مناسب برای نیازهای خاص خود است.

بار مورد نیاز خود را تعیین کنیدکل توان (بر حسب وات) که دستگاه های شما می گیرند را محاسبه کنید. این به شما کمک می کند تا یک یو پی اس با ظرفیت مناسب انتخاب کنید.

در مورد نوع یو پی اس تصمیم بگیرید

 1. UPS آماده به کار : حفاظت اولیه را ارائه می دهد و فقط در صورت قطعی برق باتری را تغییر می دهد.
 2. UPS های لاین اینتراکتیو : محافظت بیشتری در برابر نوسانات ولتاژ ارائه می دهد.
 3. یو پی اس آنلاین (تبدیل دوگانه) : بالاترین سطح حفاظت را با تامین انرژی مداوم از باتری ارائه می دهد.

تصمیم بگیرید که چه مدت به UPS برای تامین برق در هنگام قطعی نیاز دارید. این بستگی به این دارد که چقدر سریع می توانید برق را بازیابی یا دستگاه های خود را خاموش کنید.مطمئن شوید که یو پی اس پریزهای کافی برای دستگاه های شما دارد. برخی ممکن است دارای پریزهای برقی و خروجی های پشتیبان باتری باشند.اطمینان حاصل کنید که UPS با ولتاژ و فرکانس سیستم الکتریکی شما سازگار است.

به دنبال ویژگی های اضافی باشید :

 • نمایشگر LCD : اطلاعات مهمی در مورد وضعیت UPS ارائه می دهد.
 • نرم افزار و اتصال : امکان نظارت و مدیریت از طریق رایانه را فراهم می کند.
 • تنظیم خودکار ولتاژ (AVR) : نوسانات ولتاژ را بدون استفاده از باتری تثبیت می کند.
 • هشدارهای صوتی : شما را از رویدادهای برق یا وضعیت باتری مطلع می کند.

واحدهای یو پی اس نیز به عنوان محافظ برق عمل می کنند. به دنبال یک یو پی اس با حفاظت از نوسانات کافی برای تجهیزات ارزشمند خود باشید.

نوع باتری و زمان اجرا را ارزیابی کنید

1- سرب-اسید مهر و موم شده (SLA) : رایج و مقرون به صرفه است. آنها نیاز به تعویض گاه به گاه دارند.

2- لیتیوم یون (Li-ion) : سبک، ماندگارتر و گرانتر.

برخی از واحدهای UPS به شما امکان می دهند بسته های باتری اضافی را برای افزایش زمان اجرا اضافه کنید.اطمینان حاصل کنید که یو پی اس از نظر فیزیکی در فضایی که قصد نصب آن را دارید قرار می گیرد.به دنبال نظرات کاربران باشید و از متخصصان یا انجمن ها مشاوره بگیرید.

یک برند معتبر با سابقه خوب انتخاب کنید. شرایط گارانتی را بررسی کنید.بودجه تعیین کنید اما مایل به سرمایه گذاری در یک یو پی اس با کیفیت برای محافظت از تجهیزات ارزشمند خود باشید.دستورالعمل های سازنده را برای نصب صحیح و نگهداری دوره ای دنبال کنید.با در نظر گرفتن دقیق این عوامل، می توانید یو پی اسی را انتخاب کنید که نیازهای خاص شما را برآورده کند.

نظر (23)

ابراهیم محمدی
2023/10/15 پاسخ

سلام به تیم پشتیبانی شرکت کیان صنعت ایرانیان
من محمدی هستم و یک دستگاه یو پی اس apc از شما خریداری کردم.
از خرید این دستگاه بسیار رضایت دارم. این دستگاه عملکرد بسیار خوبی دارد و توانسته است از دستگاه‌های الکترونیکی من در برابر قطع برق و نوسانات ولتاژ محافظت کند.
من این دستگاه را به همه کسانی که به دنبال یک یو پی اس با کیفیت و کارآمد هستند، توصیه می‌کنم.
با تشکر از تیم بسیار تخصصی شما و پشتیبانی عالیتون
با احترام،
ابراهیم محمدی

saman
2023/10/15 پاسخ

سلام خسته نباشید قیمت یو پی اس باتری APC رو میخواستم بدونم؟

Alizadeh
2023/10/15 پاسخ

سلام
من چند هفته پیش از شما یو پی اس باتری apc خریداری کردم . واقعا با کیفیت بود و همچنین قیمت مناسبی داشت.
ممنون از شما

  کیان صنعت ایرانیان
  2023/10/19 پاسخ

  ممنون از شما بابت نظر خوبتون

ساره شکیب
2023/10/17 پاسخ

من پارسال یه یو پی اس و استابلایزر برای مطبم ازتون خریدم واقعا از پشتیبانی بی نظیرتون ممنونم 🥰

  کیان صنعت ایرانیان
  2023/10/19 پاسخ

  خواهش میکنم خانم دکتر شما بهترین یکی از بهترین مشتریامون هستین

کلینیک زیبایی دکتر موحد
2023/10/21 پاسخ

عالی هستین

شهریاری
2023/10/28 پاسخ

سلام
خرید از این سایت تجربه خوبی برای من بوده است. از نظر کیفیت محصول تا سرعت ارسال همه چیز بسیار عالی بوده است.

بهروز
2023/10/28 پاسخ

سلام و درود
فرایند خرید یو پی اس بسیار آسان و سریع بود. تیم فنی نصب یو پی اس بسیار حرفه ای و سریع یو پی اس را نصب کردند.
عالی هستین.

اصغری
2023/12/06 پاسخ

سلام خسته نباشید قیمت یو پی اس باتری APC چقدره؟

  کیان صنعت ایرانیان
  2024/01/04 پاسخ

  با سلام لطفا با شماره 02177973810 تماس بگیرید

حمیدی
2023/12/09 پاسخ

سلام و وقت بخیر من برای مجتمعمون باتری یو پی اس خریدم واقعا عالی هست .

بیگی
2023/12/09 پاسخ

سلام
تجربه خرید خوبی از شما دارم محصولات با کیفیت کادر متخصص نصب و راه اندازی عالی هستین

  کیان صنعت ایرانیان
  2023/12/23 پاسخ

  ممنون از حسن انتخاب شما

  کیان صنعت ایرانیان
  2023/12/23 پاسخ

  سلام ممنونم از شما به خاطر انتخاب یان صنعت ایرانیان

الهام
2024/01/04 پاسخ

من از خرید دستگاه یو پی از از شرکت کیان صنعت ایرانیان بسیار راضی هستم و قیمت خیلی خوبی داده شد.

  کیان صنعت ایرانیان
  2024/01/04 پاسخ

  با سلام ممنون از حسن انتخاب شما

حسینی
2024/01/04 پاسخ

سلام وقتتون بخیر
قیمت دستگاه یو پی اس چنده؟

  کیان صنعت ایرانیان
  2024/01/04 پاسخ

  با سلام لطفا با شماره 02177973810 تماس بگیرید

مردانی
2024/04/24 پاسخ

سلام روز بخیر
برای خرید دستگاه یو پی اس لازمه چقدر سرمایه داشته باشیم؟
و قیمت یو پی اس حدودی چقدره؟

  یو پی اس فای نت
  2024/04/27 پاسخ

  با سلام . لطفا برای مشاوره رایگان با شماره 91002765-021 تماس بگیرید . کارشناسان ما به طور کامل به شما توضیح خواهند داد .

اشکان
2024/05/05 پاسخ

سلام خسته نباشید
برای خرید یو پی اس چگونه اقدام کنم؟

  یو پی اس فای نت
  2024/05/10 پاسخ

  با سلام . ممنون از شما دوست عزیز . بهتر است جهت خرید یو پی اس با کارشناسان فروش ما به شماره 77973810-021 و یا 77973811-021 تماس بگیرید .

ارسال نظر

footbg
تماس فوری