03 آوریل

شرکت یو پی اس بهین صنعت

جهت مشاوره یا خرید انواع یو پی اس ، باتری یو پی اس ، استابلایزر ، رک ، کابینت ، پی دی یو و یا تعمیر تخصصی یوپی اس و باتری با شماره 02177973810 تماس حاصل نمایید .

شرکت یو پی اس بهین صنعت

شرکت یو پی اس بهین صنعت یکی از شرکت های تولید کننده یو پی اس ،باتری یو پی اس ،استابلایزر،باطری شارژ و پنل خورشیدی  در ایران است که در زمینه تولید،انتقال و توزیع مصرف انرژی فعالیت داشته و با هدف طراحی و تجهیز سیستم های تغذیه برق تاسیس شده است.

پرسنل و کادر مجرب و دارا بودن تجربه چندین ساله متخصصین یو پی اس بهین صنعت باعث شده که در دهه گذشته بسیاری از پروژه های بزرگ را مدیریت و اجرایی کند.

محدوده ی فعالیت های این شرکت راه اندازی سیستم های برق اضطراری در واحدهای فناوری اطلاعات،تجهیزات پزشکی و صنعتی و بیمارستانی،خودروسازی و سازمان ها و شرکت ها و بانک های دولتی و خصوصی است.

اجزای یو پی اس

در خصوص تعمیر یو پی اس بهین صنعت بد نیست با اجزای آن اشنا شویم ،اساسی ترین اجزای هر دستگاه یو پی اسی تشکیل شده از سه قسمت مهم:

باتری

این قطعه مهم ترین بخش از دستگاه یو پی اس را تشکیل میدهد . دستگاه های یو پی اس دارای باتری می باشند که توان آن ها را این قطعه مشخص میکند . معمولا جنس این باتری ها از سیلد اسید می باشد، توان باتری ها معمول از فرایند های شیمیایی به دست می آید .

مقدار توانی که این قطعه می تواند تولید کند را امپراژ باتری می گویند . باتری میتواند به صورت سری و در کنار هم نصب شود و چند باتری در یک دستگاه ی. پی اس به صورت همزمان کار کند .این کار باعث افزایش قدرت دستگاه می شود .

شارژر

باتری باید بتواند در گذشته از اینکه منبع جریان در هنگام نبود برق باشد ، به خوبی نیز شارژ شود ، این عمل به وسیله شارژر تعبیه شده درون یو گی اس انجام میشود .

اینورتر

زمانی که قطعی برقخ میدهد این ق رطعه وظیفه دارد تا به جریان که از سمت باتری تولید می شود جهت دهد و آن را به سمت دستگاه های متصل به یو پی اس ارسال کند .

شرکت یو پی اس بهین صنعت

درباره شرکت بهین صنعت

شرکت بهین صنعت با اتکا بر دانش پرسنلی کار آزموده و مجرب ، با هدف مشاوره، طراحی ، تولید، تجهیز و پشتیبانی سیستم های تغذیه برق بخصوص سیستم های برق بدون وقفه جهت تجهیزات حساس و با توجه به مشکلات موجود در زمینه تولید ، انتقال ، توزیع و نحوه مصرف برق ، پایه ریزی و تاسیس گردید.

هم اکنون با توجه به تجربه چندین ساله متخصصین بهین صنعت، خدمات و فعالیت های این شرکت در زمینه تأمین، طراحی و تولید انواع دستگاه های یو پی اس (UPS)، باتری، استابلایزر، باتری شارژر و سیستم های تأمین انرژی خورشیدی گسترش یافته است.

گستره فعالیت ها و پروژه های انجام شده این شرکت در ارتباط با راه اندازی سیستم های برق اضطراری در واحدهای فناوری اطلاعات، تجهیزات صنعتی، تجهیزات پزشکی، خودروسازی و همچنین فرودگاه ها، سازمان ها، نهادها، ارگانها، شرکتها، بانکها و موسسات مالی و اعتباری دولتی و خصوصی و…. بوده که توانسته است موفقیت های چشمگیری را نیز کسب نماید.

خدمات شرکت یو پی اس بهین صنعت

  • مشاوره در زمینه نصب و راه اندازی سیستم های برق اضطراری و یو پی اس
  • ارائه سیستم های برق بدون وقفه
  • ارائه خدمات فنی،تعمیر یو پی اس و سیستم های برق اضطراری و پشتیبانی فنی
  • برگزاری دوره های فنی و تخصصی در زمینه سیستم های برق بدون وقفه (یو پی اس)

عوامل مهم در خرابی یو پی اس

در بحث تعمیر یو پی اس بهین صنعت ،هرگاه زمانی که از دستگاه های یو پی اس بیشتر از توان انها استفاده شود باعث آسیب جدی به این دستگاه می شود .

 1. دستگاه های یو پی اس به دلیل داشتن باتری هایی که فقط برای شرایط و محیطهای دارای ثبات و سکون طراحی شده اند باید در جایی به طور ثابت قرار بگیرند . این باتری ها به دلیل وجود موادی مانند سیلد اسید نباید دچار لرزش بشوند در غیر این صورت امکان نشت مواد از درون باتری زیاد می باشد .
 2. تهویه مناسب دستگاه می باشد . این دستگاه ها بهدلیل اینکه در هنگام کار دچار دمای بالایی می شود باید در جایی قرار بگیرد که دمای هوا بالا نبوده و عمل تهویه به خوبی انجام بگیرد .
 3. دمای بالا از موارد ی که باعث آسیب پذیر شدن دستگاه می شود ، به این دلیل از قرار دادن دستگاه در محیطی که مقابل تابش مستقیم نور خورشید می باشد به شدت جلوگیری کنید .به طور کلی سعی کنید چک آپ کاملی در هرماه از دستگاه انجام شود .

مشاوره و استعلام بهترین قیمت از شرکت کیان صنعت ایرانیان

02177973811