با ما تماس بگیرید

86020057
86020058
86020059

خدمات تعمیرات یوپی اس

 • تعمیر یو پی اس خانگی
 • تعمیر یو پی اس صنعتی
 • تعمیر مدار شارژ UPS
 • تعمیر مدار تاخیر UPS
 • تعمیر مدار اینورتر UPS
 • رفع خطای اضافه بار یو پی اس
 • رفع خطای باطری در یو پی اس
 • رفع خطای وردی ولتاژ یو پی اس
 • رفع مشکل خاموشی یو پی اس
 • تعمیر مدار مقایسه کننده UPS
 • تعمیر و رفع مشکل خاموش شدن ناگهانی
 • حل مشکل خاموش شدن ناگهانی UPS
 • تعمیر مدار Passive Standby Operation

تعمیر یو پی اس

با توجه به اینکه هزینه تعویض یو پی اس به شدت بالاست و شما نمی توانید در صورت بروز مشکل هر بار دستگاه را تعویض کنید ؛ از این رو تعمیر یو پی اس هم از لحاظ هزینه و از نظر زمانی پائین تر بوده و به صرفه تر است.

اگر یو پی اس شما دچار مشکل و یا خرابی شده است می توانید با متخصصین شرکت کیان صنعت ایرانیان مشاوره گرفته و در جهت رفع خرابی یو پی اس قدم مثبتی را بردارید که بعد از تماس افراد متخصص به محل اعزام شده و سرویس های تعمیر و نگهداری و پشتیبانی از سیستم های ups را انجام می دهند.

معمولا بعد از نصب یو پی اس که توسط متخصصین شرکت کیان صنعت ایرانیان انجام می پذیرد قراردادهای سرویس و نگهداری سیستم های ups هم برای یو پی اس های با توان بالا و هم سیستم های ups با توان کم منعقد می گردد تا در صورت به وجود آمدن مشکل بلافاصله متخصصین شرکت دست به کار شوند.

تمام دستگاه های ups که تولید می شوند دارای گارانتی و قراردهای سرویس و نگهداری بوده و از نظر کیفیت و نصب و توان قدرتی و فنی دارای استانداردهای جهانی هستند.

لازم به ذکر است شرکت کیان صنعت ایرانیان دارای قطعات سیستم های UPS از تولید کنندگان مانند APC، Exide ، MGE ، Powerware ، Liebert و makelsan است.

روند ارائه خدمات در مرکز تعمیرات

۳. تست و تحویل

دستگاه در حضور مشتری تست و تحویل داده می شود . چنانچه تست در حضور مشتری امکان‌پذیر نباشد ، کارشناس مربوطه با هماهنگی مشتری زمانی را در خارج از مرکز تعیین و سپس تست خواهد نمود .

۲. تعمیر و رفع ایراد

تعمیر و رفع ایراد دستگاه در صورتی که نیاز به قطعه نباشد و یا قطعه خراب شده موجود باشد سریع و در صورت عدم موجودیت ، در انتظار تامین قطعه خواهند ماند .

۱. پذیرش و بررسی

ابتدا مشتریان گرامی به مرکز تعمیرات فای نت مراجعه و یا تماس می گیرند . سپس دستگاه توسط کارشناسان مربوطه بررسی و ایرادیابی شده و برآورد هزینه آن به مشتری اعلام خواهد شد .

خدمات تعمیرات درمحل

 • تست عملکرد صحیح یو پی اس و باتری های مربوطه
 • عیب‌یابی دستگاه‌های ups و رفع همه جانبه اشکالات پیش آمده
 • گردگیری ، سرویس و نگهداری ups بر اساس استانداردهای جهانی
 • بررسی و کنترل دوره‌ای عملکردهای ups
 • بررسی و تنظیم عملکرد یوپی اس در مد باتری
 • کنترل و بررسی نوع بار مصرفی
 • بررسی و تنظیم برق ورودی و خروجی

تعمیر در محل ups و باتری

دپارتمان تعمیر در محل شرکت کیان صنعت ایرانیان برای آن دسته از کاربرانی ایجاد شده که مدت زمان ، سهولت و کیفیت تعمیر دستگاه یو پی اس برایشان اهمیت دارد . تعمیر دستگاه در محل و حضور مشتری انجام می‌شود تا خیال مشتری از بابت کیفیت و سرعت انجام کار راحت باشد .

افرادی که قصد تعمیر در محل دارند ، تنها با یک تماس با ما می توانند اقدام نمایند تا کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن به محل اعزام شوند . کارشناسان ما در ابتدای امر به بررسی دستگاه پرداخته و پس از آن اگر هرگونه مشکلی وجود داشته باشد را در محل تعمیر خواهند نمود.

شما می توانید با استفاده از این سرویس مزایای زیادی از جمله صرفه‌جویی در زمان، کاهش هزینه حمل و نقل و … از آن شما خواهد شد. فراموش نکنید که مرکز تعمیر ups مجرب ترین کارشناسان و مهندسین خود را به شرکت شما اعزام خواهد کرد.

مشکلات رایج در UPS

 1. دستگاه UPS روشن نمی‌شود.
 2. دستگاه یو پی اس در عین حال که روشن شده است اما خروجی نمی‌دهد.
 3. فن دستگاه UPS دچار اشکال شده است که در نهایت منجر به آسیب رساندن به برد و قطعات داخلی دستگاه می شود .
 4. صداهای عجیب و غیرمعمولی از دستگاه UPS به گوش می‌رسد.
 5. چراغ تعویض نمودن باتری دستگاه یو پی اس همچنان روشن است.
 6. عملیات شارژ شدن دستگاه UPS به خوبی انجام نمی‌شود.
 7. خطا در صفحه‌ی نمایشگر دستگاه یو پی اس نشان داده می‌شوند.

عیب یابی و تعمیر یو پی اس ها

دستگاه خطا می دهد : در این حالت دستگاه را بایستی از جوانب مختلف مانند بار اضافی، مدار کنترل، قسمتها سنسوری و فن ها و باطری ها چک شوند.

دستگاه روشن است اما برق خروجی ندارد : در این حالت بایستی مواردی مانند کابلهای خروجی، باطری و اتصالات مرتبطه و بخشهای بردی مربوط به اینورتر دستگاه را بررسی کنید. در مرحله بعد بایستی فیوزهای مربوط به دستگاه را بررسی نمایید. در مرحله بعد بایستی نسبت به صحت عملکرد برد دستگاه نیز مطمئن شد.

باتری یو پی اس شارژ نمی شوند : در صورتیکه از همه اتصلات دستگاه، سالم بودن باطری دستگاه و همچنین کابلهای ارتباطی دستگاه مطمئن هستید بایستی برد دستگاه و عملکرد آن نیز بررسی گردد.

یو پی اس کلا روشن نمی شود : در این حالت بایستی موارد زیر بررسی گردد: کابل ورودی دستگاه بایستی بررسی گردد. فیوزها، برد اصلی دستگاه، و برد ال سی دی دستگاه بایستی بررسی گردد تا علت روشن نشدن دستگاه پیدا شود.

هزینه تعمیر یو پی اس

قیمت تعمیر یو پی اس می تواند وابسته به عوامل گوناگونی باشد. یکی از سوالات پر تکرار کاربران در زمینه تعمیرات در رابطه با هزینه های مربوطه این دستگاه از کارشناسان است ما خواهیم گفت تعمیر UPS در مقابل تعویض آن از هزینه های بسیار ناچیزی برخوردار می باشد این برآورد هزینه ها در وهله اول برند دستگاه و قطعات مورد نیاز برای تعمیر یو پی اس را شامل خواهد شد تعمیر یو پی اس در انواع برند های ایرانی و خارجی به دست کارشناسان ما قابل حل است هر کدام تعرفه قیمتی دارند.

یکی از مهمترین عواملی که مستقیما بر تعمیر یو پی اس اثر خواهد گذاشت قطعات تعویضی می باشد که در ابتدا به دست کارشناسان مجموعه کیان صنعت ایرانیان انجام می گیرد در صورت نیاز نیز تعمیر خواهد گشت هزینه کارشناسی تعمیر یو پی اس نیز از دیگر عوامل است معمولا بسیاری از کاربران در بین دو راهی تعمیر و تعویض یو پی اس سردرگم شده اند اما لازم است به عرضتان برسانیم که اگر دستگاه شما قابل تعمیر بوده و مشکل جدی ندارد چرا می خواهید هزینه های اضافه ای انجام دهید ما با تعمیر آنها هزینه های شما را به حداقل خواهیم رساند

شرایط استاندارد برای نگهداری دستگاه های UPS

تابش نور خورشید: دستگاه باید به دور از تابش مستقیم نور خورشید باشد.

محل قرار گیری دستگاه: یو پی اس باید به دور از مواد اشتعال زا نگهداری شوند.

رطوبت: رطوبت باعث خرابی دستگاه می شود. پس محیطی که دستگاه در آن نصب می شود باید خشک و عاری از هرگونه رطوبت و آب باشد.

دما: اگر دمای محیط از حد استاندارد فراتر برود باعث کاهش عملکرد دستگاه شده و پس از مدتی باعث خرابی آن می شود. اگر دمای محیط از حد استاندارد فراتر برود. باعث کاهش عملکرد دستگاه شده و پس از مدتی باعث خرابی آن می شود

شما می توانید برای دریافت مشاوره برای تعمیر دستگاه خود با هر برندی در مرکز تعمیر یو پی اس ، با شماره تماس ۷۷۹۷۳۸۱۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و دستگاه خود را با قیمت مناسب، در سریع ترین زمان ممکن و کیفیتی مناسب تعمیر کنید.

مشکلات متداول یو پی اس ها

دستگاه یو پی اس روشن نمی شود؟

در این مورد خطا باید کابل های ورودی، فیوز های UPS، برد دستگاه و برد صفحه نمایش به صورت دقیق بررسی شود.

دستگاه روشن می شود اما خروجی ندارد؟

در این مورد ایراد رایج در دستگاه نیاز است که اتصالات دستگاه، اینورتر ، فیوز های خروجی، اتصالات باتری دستگاه به صورت کامل بررسی شود.

باتری یو پی اس شما شارژ نمیشود؟

در این مورد ایراد دستگاه باید اتصالات باتری UPS، کابل ها، فیوز و اتصالات بخش شارژ باتری به صورت کامل بررسی شود.

نمایش خطا بر روی صفحه نمایشگر دستگاه

در این روش نیاز است که برد اصلی دستگاه، ساختار اتصالات و مدار دستگاه، اتصالات باتری، ساختار و عملکرد فن دستگاه، سنسور ها و اتصالات قطعات بر روی برد دستگاه بررسی شود. همچنین عملکرد دستگاه از لحاظ وجود بار اضافی کنترل شود.

از داخل یو پی اس جرقه بیرون می زند!

دستگاه را مدار جدا کنید و به نمایندگی یا خدمات پشتیبانی تخصصی مربوطه مراجعه نمایید.

چرا هنگامی که یو پی اس را از برق شهر جدا می کنیم خاموش می شود؟

در این هنگام به احتمال زیاد باتری ها از مدار خارج شده اند و با این که باتری ها فاسد شده اند و باید تعوض شوند.

چه نکاتی باید در انتخاب یو پی اس مد نظر داشت؟

توان يو پی اس ،تعداد فازهای ورودی و خروجی ، زمان پشتيبانی (برق دهی) ،کاربرد و نوع و محل نصب ، سازگاری با استانداردهای کاربری ، توسعه پذيری و ضریب اطمینان ، مزيت های فنی ، پشتيبانی

footbg
بالای صفحه