معرفی باتری یو پی اس ولتکس

باتری یو پی اس اپتیما ( Optima ) به‌عنوان یک برند حرفه‌ای چینی بعد از راه‌ اندازی شرکت در سال 1972 توسط جان ال دویت و مک لند، تولید شد. این شرکت در ابتدا باتری‌هایی برای اتومبیل و موتورسیکلت تولید می‌کرد اما رفته‌رفته تولید باتری‌های UPS را شروع کرد.

باتری یو پی اس اپتیما Optima

محل کارخانجات باتری یو پی اس اپتیما optima در کشور چین قرار دارد.در شروع باتری وسائل نقلیه جزء تولیدات این مجموعه بود و بعدا خطوط تولیدی باتری یو پی اس را به کاخانجات خود اضافه کرد.

باتری یو پی اسOptima در زمینه تولید باتری ماشین جزء هسته های اصلی تامین کندده باتری برای تولیدکنندگان اتومبیل در قا ره اروپا و قاره آمریکا است.باتری یو پی اس Optima با طول عمر متوسط ( 3 تا 5 سال) تولید شده و در بیش از 50 کشور مطرح جهان عرضه می گردد.

نکات نگهداری باتری یو پی اس اپتیما

  1. بررسی دمای محیطی
  2. تعداد دفعات شارژ و دشارژ
  3. توجه به سال ساخت و مدت انبارداری در محل فروش باتری Optima

ویژگی‌های باطری یوپی اسOptima

با توجه به مواردی که در خصوص باتری یو پی اس اپتیما گفتیم باید بدانید که چه کاربردی دارد و در چه میزان ولتاژی قابل‌استفاده است. باتری برند اپتیما ازجمله باتری‌های سیلد اسید تولید شده در کشور چین به‌حساب می‌آید. مهم‌ترین ویژگی‌های این محصول طول عمر و کیفیت فوق‌العاده آن است.

این باتری یو پی اس 12 ولت برند اپتیما در آمپرهای مختلفی ازجمله 4.5، 7، 9، 18، 28، 42، 65 و 100 آمپر به فروش می‌رسد. این باتری با وزن میانگین بین 2 الی 33 کیلوگرم، تولید می‌شود. البته توجه داشته باشید که این ویژگی‌ها در خصوص آمپرهای مختلف متفاوت است.

قبل از خرید باتری یو پی اس اپتیما باید بدانید که این محصول در برابر لرزش، مقاومتی 15 برابر بیشتر از سایر باتری‌ها دارد. باتری یو پی اس Optima مقاومت شارژ بسیار خوبی دارد و از طرفی به‌سرعت شارژ می‌شود.

باتری یو پی اس ولتکس Voltex

باتری یو پی اس ولتکس یکی از تولید کنندگان باتری وسائل نقلیه در ایالات متحده آمریکاست و یکی از زیر مجموعه های شرکت باتری یو پی اس leoch در کشور پهناور چین است.

این شرکت سهام خود را به شرکت باتری یو پی اس leoch فروخت و خطوط تولیدات خود را برای تولید باتری یو پی اس با نام تجاری ولتکس تغییر داد.باطری یو پی اس voltex با طول عمر متوسط (3-5 سال) تولید شده و به بازار عرضه می شوند.

باتری یو پی اس ABC

شرکت باتری یو پی اس ABC در سال 1992 میلادی با تولید باتری سیلد اسید، باتری نیکل کادمیم یا باتری نیکل کادمیوم و متال هیبرد فعالیت خود شروع کرد.

نشان کیفیت استاندارد جهانی و قیمت مناسب محصولات باتری ABC باعث شده تا در بیش از 34 کشور جهان و به خصوص ایران صادر کند.باطری یو پی اس abc با عمر کم (1 تا 3 سال) تولید شده و به بازار عرضه میشود.

افزایش طول عمر باتری یو پی اس اپتیما

باطری‌های برند Optima از آنجایی که کیفیت بالایی که دارند از عمر مفیدی نیز برخوردار هستند. به‌طور میانگین عمر این باتری 5 سال و با توجه به شرایط ایده آل یا غیر ایده آل نگهداری و مصرف آن عمر باتری افزایش یا کاهش پیدا می‌کند.

برای اینکه عمر باتری اپتیما (Optima) افزایش پیدا کند به‌هیچ‌عنوان ترمینال‌های باتری را لحیم‌کاری نکنید این موضوع جز آسیب رساندن به این محصول کار دیگری نمی‌کند.همچنین در زمان‌هایی که نیازی به باتری ندارید با توجه به امکان جداسازی، آن را از تجهیز موردنظر جدا کنید.

زیرا درصورتی‌که باتری همیشه به دستگاه متصل باشد دائم دشارژ می‌شود طبیعتاً این موضوع بر کاهش عمر باتری تأثیر مستقیمی می‌گذارد. مورد دیگری که برای افزایش عمر باتری کاربرد دارد در خصوص بررسی شارژ و دشارژ این قطعه طبق جدول استاندارد است. اگر قصد خرید باطری Optima را دارید باید بدانید که این محصول با گارانتی 1 ساله به فروش می‌رسد. بعد از خرید باتری یو پی اس نیز نیاز است تا هرچند وقت یک‌بار، با حضور یک کارشناس، باتری و شرایط سلامت آن مورد بررسی قرار گیرد.


جهت خرید باتری یو پی اس اپتیما ، ABC ، Voltex با ما تماس بگیرید.

جهت مشاوره یا خرید انواع یو پی اس ، باتری یو پی اس ، استابلایزر ، رک ، کابینت ، پی دی یو و یا تعمیر تخصصی یوپی اس و باتری با شماره 02177973810 تماس حاصل نمایید .