باتری یو پی اس آلکد (Alcad)

داخل یو پی اس‌ باتری‌ ای قرار گرفته است؛ در حالت عادی که ولتاژ به طور مناسب وجود دارد، با استفاده از جریان برق، این باتری شارژ می‌شود.باتری alcad

سپس در زمان لزوم، انرژی ذخیره شده در این باتری‌ به عنوان منبع انرژی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

باتری‌های نیکل کادمیوم از پرکاربردترین انواع باتری‌ در ساخت یو پی اس می‌باشد. یک تولید کننده‌ی مقبول و قابل اعتماد باتری Ni-Cd در سطح جهان، کمپانی آلکد می‌باشد.

معرفی شرکت آلکد

Alcad یکی از تولیدکنندگان پیشرو در جهان است که از باتری‌های نیکل کادمیوم برای پشتیبان‌گیری انرژی و ساخت یو پی اس در صنعت بهره گرفته است.

این شرکت طیف گسترده‌ای از انواع باتری‌های پیشرفته Ni-Cd را ارائه می‌دهد که با هدف رسیدن به بهینه‌ی میزان قدرت، ایمنی و قابلیت اطمینان طراحی شده‌اند.

این شرکت گواهی‌نامه‌های بین‌المللی معتبری را اخذ نموده است. از جمله‌ی این گواهی‌نامه‌ها می‌توان به ایزو 9001 و ایزو 14001 اشاره کرد.

این شرکت در اصل در سال 1918 به عنوان شرکت تولید “باتری‌های با مسئولیت محدود” تاسیس شد و از آن زمان به چندین تغییر نام داشته است.

از آن جمله می‌توان به کلرید آلکد (1973-1982) و ماراتن آلکد (1983-1987) اشاره کرد.

آلکد اصالتاً شرکتی سوئدی بوده و همان ‌طور که گفته شد به مدت صد سال است با دانش و تجربه، در زمینه‌ی فن‌آوری باتری نیکل کادمیوم یو پی اس فعالت می‌کند

و از توان‌مندی‌های خود برای عرضه‌ی جهانی باتری پیشرفته بهره می‌برد.

مزایای باتری های Alcad

  • محصولات قابل اعتماد پیشرفته
  • دارای نمایندگان فعال در سرتاسر جهان
  • تمرکز بی نظیر بر کیفیت و بیش از یک قرن تجربه
  • فن آوری باتری قابل حمل بر پایه‌ی استفاده از سیستم نیکل کادمیوم
  • دسترسی جهانی به خدمات و بدون مرز بودن ارائه‌ی این تکنولوژی
  • تمرکز بی‌ همتا بر کیفیت و کارایی باتری
  • بیش از یک قرن تجربه در ساخت باتری نیکل کادمیوم برای یو پی اس.

در شرکت آلکد طیف وسیعی از انواع باتری(باتری یو پی اس)، برای ارائه انرژی با اعتماد و قابلیت اطمینان طراحی شده است، Alcad به عنوان یکی از تامین کنندگان پیشرو باتری در جهان شناخته شده است.

کارخانه های تولید باتری آلکد با بیش از یک قرن دانش و تجربه در تولید باتری نیکل کادمیوم با دستگاههای پیشرفته و بروز برای عرضه بهترین باتری برای مشتریان خود برخوردار شده اند.


شما می توانید انواع باتری یو پی اس و تجهیزات ups و انواع باتری با بهترین کیفیت و قیمت را از کیان صنعت ایرانیان سفارش دهید و با بهترین کیفیت و قیمت تحویل بگیرد ، شما می توانید علاوه بر باطری تمامی لوازم جانبی راه اندازی ups خودتان را با بهترین کیفیت از کیان صنعت ایرانیان خریداری کنید .

برای مشاوره رایگان و خرید با ما تماس بگیرید

02177943573

footbg
بالای صفحه