واحد خدمات : 77943790-021 ارسال فکس : 77943573-021 فروش ( خط یک ) : 77973810-021 فروش ( خط دو ) : 77973811-021

یو پی اس Jet Power

شرکت یو پی اس سازی جت پاور (Jet Power)در سال 2000 در کشور تایوان به عنوان یک شرکت تولید تولید کننده تجهیزات الکترونیکی تاسیس شد و با استفاده از کادر بسیار مجرب و کارشناسان خبره، در زمینه برق، الکترونیک، کامپیوتر، تولیدات یو پی اس و …. به شهرت جهانی رسید و در مدت زمان بسیار کم در بین تولید کنندگان مشهور یو پی اس قرار گرفت و بخشی از بازار جهانی را به دست گرفت.

پیشرفت های روز افزون این شرکت باعث شد مدیران آن تصمیم به گسترش کارخانه ی خود شوند به همین دلیل در دو شهر Zhiamen و Qingdao از کشور چین به افتتاح کارخانه پرداختند و هم اکنون کارخانه ی تولید یو پی اس سه فاز این مجموعه در کشور تایوان و کارخانه ی تولید یو پی اس تک فاز آن در چین قرار دارد همچنین دفتر مرکزی این مجموعه در کشور تایوان قرار دارد.

انواع یو پی اس های شرکت جت پاور

شرکت قدرتمند جت پاور به دلیل داشتن کادر مجرب و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا به تولید و صادرات انواع یو پی اس می پردازد. در این قسمت از مقاله به بررسی برخی از انواع یو پی اس های شرکت جت پاور خواهیم پرداخت:

کاربرد سیستم یو پی اس

نحوه عملکرد یو پی اس JET POWER و سایر یو پی اس ها را شرح دادیم.شاید سوال پیش بیاید که این عملکرد چه کاربردی در زندگی ما انسان ها دارد؟باید بگوییم که یو پی اس ها تاثیر زیادی در کیفیت زندگی انسان هاداشته اند.در نظر بگیرید که به هنگام دخیره اطلاعات مهمی بر روی کامپیوتربرق شهری به طور ناگهانی قطع شود.اگر که شما موفق به ذخیره اطلاعات نشده باشید ، اطلاعات شما از دست می رود.حالا در نظر داشته باشید به جای کامپیوتر ها تجهیزات پزشکی باشدو به جای اطلاعات جان بیماران شما باشد.

سیستم یو پی اس به تامین بدون وقفه انرژی ، موجب روشن ماندن دستگاه های مصرف کننده و ادامه دادن به کارشان می شود.در این صورت هم جان بیماران و هم اطلاعات مهم شما حفظ می شود.یو پی اس با جلوگیری از ورود نوسانات نیز سلامت دستگاه های مصرف کننده را تضمین می کنند.

خرید یو پی اس جت پاور

برای خرید یو پی اس JET POWER باید به مراکز معتبر فروش یو پی اس مراجعه کنید. در مراکز فروش یو پی اس مسئولین فروش یو پی اس برای اینکه شما خریدی خوب و متناسب با نیازتان داشته باشید ، شما را به بهترین شکل راهنمایی می کنند. علاوه بر این موضوع یو پی اس ها تجهیزات حساسی می باشند.به همین دلیل سیستم یو پی اس را باید از مراکز معتبر و تایید شده تهیه کنید. معتبر ترین مرکز نمایندگی های فروش محصولات یو پی اس می باشند.

نمایندگی ها توسط شرکت های اصلی تایید شده اند. مراکز معتبر و نمایندگی های تایید شده به شما محصولاتی با کیفیت اصلی و قیمت اصلی ارائه می دهند. یو پی اس ها را باید با توجه به نیازی که دارید و محیطی که قرار است یو پی اس در آن قرار بگیرد تهیه کنید.شرایط محیطی تاثیر زیادی در عملکرد یو پی اس ها دارند. این موضوع را فراموش نکنید.

گواهینامه ها و استانداردهای جت پاور

  • Powtech ISO 9001 گواهینامه سیستم کیفیت بین المللی
  • سیستم کیفیت کامل مواد اولیه، فرآیند، مونتاژ و آزمایشگاه
  • تاییده و استاندارد (CE (LVD / EMC و SGS توسط سازمان های بین الملی ایمنی

ویژگی های شرکت جت پاور

در عرصه قیمت های رقابتی، بکار گیری تکنولوژی فوق العاده و تولید محصولات با کیفیت بالا ، پشتیبانی فنی با ارزش افزوده از اهم ویژگی های محصولات این کمپانی است. همچنین این کمپانی کارشناسان خود را به محل مشتری برای نصب و آموزش دستگاه های یو پی اس ارسال کرده و خدمات آنلاین را برای حل هر گونه مشکل در هنگام نصب و عملیات ارائه می دهد. جت پاور بر این اعتقاد است که مشتری بیش از حد بزرگ و یا بیش از حد کوچک نیست، و هر مشتری سزاوار خدمات بهتر است.

footbg
تماس فوری