یو پی اس ماشین های اداری

یو پی اس ماشین های اداری

یو پی اس اداری: یکی از مشکلاتی که در منزل و محیط های اداری با آن مواجه هستیم. باعث می شود که نتوانیم کار های روزمره خود را با دقت و سر تایم مشخص انجام دهیم. قطع شدن برق ناشی از عدم ظرفیت کافی نیروگاه ها می باشد.

برای جلوگیری از مشکلاتی که ممکن است برای تجهیزات برقی در زمان قطعی برق به وجود آید. نیاز است که آن ها را به یک سیستم پشتیبان همچون یو پی اس مجهز کنیم. در بیشتر مراکز اداری و تجاری این امر لازم و ضروری می باشد.

از سیستم های یو پی اس در بخش های اداری استفاده می شود. از جمله موارد آن بیشتر در سیستم های ذخیره انرژی بوده است.

می توانیم بگوییم بیشتر سیستم های یو پی اس برای مصرف کننده های برق تک فاز می باشند و عموما میزان بار مصرفی آنها کم می باشد. این امکان وجود داد که ۴ تا ۸ ساعت انرژی مورد نیاز با استفاده نمودن از سیستم های یو پی اس کوچک و متوسط برای لوازم های برقی اداری تامین شود.

اغلب برخی از دستگاه ها مانند دستگاه های اسکنر یا فتوکپی نسبت به نوسانات برقی دارای حساسیت هستند. باید از یو پی اس های استفاده شود که مدار تثبیت کننده ولتاژ داشته باشند که برای این منظور تنها این نوع یو پی اس ها مفید می باشند.

این موضوع برای دستگاه های پلاتر دیجیتال یا دستگاه های کپی بسیار حائز اهمیت می باشد. فراموش نکنیم که تفاوت بین برق متناوب شهری با جریان متناوب خروجی در یو پی اس ها در باتری از 3% کمتر می باشد. اختلاف که از این فاز حاصل می شود بسیار کم می باشد.

انتخاب و خرید یو پی اس اداری

در یک تعریف ساده باید بگوییم که یو پی اس اداری همان سیستم و دستگاه یو پی اس است که برای اغلب تجهیزات برقی مورد استفاده قرار می گیرد. سیستمی که با تامین برق مورد نیاز تجهیزات برقی از خسارات احتمالی پیشگیری می کند.

سیستم یو پی اس در حقیقت یک دستگاه منبع تغذیه بدون وقفه که می تواند با کمک باتری میزان برق مورد نیاز را برای خود فراهم کند. بتواند در مواقع قطعی برق آن ها را به تجهیزات برقی مجهز شده به سیستم یو پی اس انتقال دهد.

بسیاری از تجهیزات که ما در ادارات و سازمان های مختلف از آن ها استفاده می کنیم با برق شهری کار می کنند. مثلا همین رایانه یا کامپیوتر که در تمام ادارات جزء وسایل ابتدایی و اصلی کارکنان به شمار می آید.

یو پی اس اداری

کاربرد یو پی اس برای اداره ها

یو پی اس های اداری در واقع یک سخت افزار مهم هستند. می توانند از تجهیزات اداری شما و داده های آن ها به خوبی در شرایط اضطراری محافظت کنند. دستگاه یو پی اس در زمان قطعی برق یا به وجود آمدن نوسانات برقی می تواند برق مورد نیاز تجهیزات را تامین می کند. آن ها را به خوبی پوشش دهد.

قطع شدن برق باعث می شود که در کار شما خلل به وجود آید. اگر تجهیزات اداری شما به سیستم یو پی اس مناسب مجهز نباشند. بدون شک نمی توانید کار های مربوط به همان روز را در تایم مشخص شده انجام دهید و باید منتظر بمانید تا برق وصل شود.

اما در صورتیکه تجهیزات و دستگاه های اداری خود را به یو پی اس مناسب آن ها مجهز کرده باشید. دیگر نگران این مسئله نیستید که ممکن است در حین انجام کار شما برق قطع شود. این مسئله مهم را درباره یو پی اس اداری به خاطر داشته باشید. زمان برق دهی دستگاه یو پی اس به تجهیزات شما بستگی به ظرفیت دستگاه یو پی اس دارد.

مزایای استفاده از یو پی اس اداری

قطعی برق یک امر واقعی و ناگهانی است که منجر به ایجاد اختلال در نوسانات برقی می شود. همچنین باعث آسیب رساندن به تجهیزات برقی که ما، در منزل و محل کار خود از آن ها استفاده می کنیم.

خاموش شدن ناگهانی کامپیوتر می تواند مشکلات مختلفی را با خود به همراه داشته باشد. مهم ترین آن از دست دادن اطلاعات و داده های است که شما فراموش کرده اید. آن ها را ذخیره کنید. یو پی اس اداری با تامین برق بدون نوسان در زمان قطعی برق این اطمینان را به شما می دهد. اتفاقی برای اطلاعات و داده های شما رخ نخواهد داد.

یوپی اس ها از چه تجهیزاتی استفاده می نمایند؟

امروزه در بسیاری از مراکز و دفتر های مختلف از لوازم اداری مثل چاپگر ها ، اسکنر ها و … استفاده می گردد. داشتن برق به صورت دائم در مراکز اداری ، دفاتر گردشگری ، دفاتر تجاری ، آزمایشگاهها ، بیمارستان ها ، دفاتر نیروی نظامی و انتظامی بسیار مهم و ضروری می باشد.

قطع برق به صورت سراسری یا شبکه ی محلی می تواند در بدترین زمان ایجاد شود. به همین دلیل استفاده از یو پی اس ها امری ضروری است. همچنین به عنوان یک عامل اقتصادی به شمار می رود.

برای همه انواع وسایل برقی اداری چه تولید داخلی و چه تولید خارجی می توان از یو پی اس های استفاده کرد. برق متناوب خروجی از نمونه های کوچک و متوسط آن در محدوده ۲۰۰ تا ۲۴۰ ولت باشند.

معمولا این گونه دستگاهها بین ۸۰ تا ۹۰ درصد بازده داشته اند. بازده دستگاه ups افزون بر اینکه از طراحی پیروی می کند. تحت تاثیر نوع و الگوی استفاده شده و چیدمان ترکیبی در آن نیز می باشد. به همین دلیل برای رسیدن به بازدهی بالاتر و بالا بردن میزان عمر دستگاه و کم شدن مصرف برق به راحتی قابل اجرا می باشد. در هر دستگاه یو پی اس استفاده از نشانگر های متناسب امری بسیاری ضروری می باشد.

کاربر می تواند با استفاده از درجه حرارت، زمان شارژ باقی مانده ، درصد باقی مانده شارژ ، میزان ولتاژ ، جریان ، هشدار دهنده های اضافه بار و تخلیه شدن باتری ها نسبت به سلامت کار دستگاه و لوازم اداری آگاهی دقیقی داشته باشد.

ایده آل تر اینکه به صورت موازی ، حداقل از 2 دستگاه ups استفاده گردد. حداکثر جریان را بتوان به شکل یک ولتاژ ثابت دریافت نمود. البته می توانیم بگوییم که همواره از میزان 80% درصد ظرفیت باتری نباید بیشتر استفاده گردد. باید با این حال میزان شارژ باتری ها تا 100% کامل باشند.

یو پی اس اداری

ups مناسب برای تجهیزات اداری کدامند؟

همانطور که می دانید دستگاه یو پی اس موجود در بازار به سه دسته زیر تقسیم بندی شده اند.

  • یو پی اس آنلاین
  • یو پی اس آفلاین
  • یو پی اس لاین اینتر اکتیو

حتما در زمان خرید یو پی اس اداری باید به این مسئله توجه داشته باشید. یو پی اسی را خریداری کنید که برای سیستم ها و تجهیزات برقی شما مناسب هستند. می توانند میزان برق مورد نیاز آن ها را در شرایط اضطراری تامین نمایند.

درباره تجهیزات و سیستم های اداری نیز به همین صورت است. باید آن ها را به یو پی اس مناسب اداری مجهز کنید. در حقیقت تعیین نوع سیستم یو پی اس بستگی به کسب و کار شما و شرایط نصب و نگهداری آن دارد.

 


 

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه یو پی اس ، باتری یو پی اس ، تعمیر یو پی اس ، باتری ups ، یو پی اس ارزان قیمت با شرکت یو پی اس کیان صنعت ایرانیان ( فای نت ) تماس بگیرید.

واحد فروش :  ۷۷۹۷۳۸۱۱ ۰۲۱    |   واحد خدمات پس از فروش :  ۷۷۹۴۳۵۷۳ ۰۲۱
آدرس دفتر فروش : تهران | عباس آباد | تقاطع سهروردی | نبش بانک سامان | پلاک ۱۴۰

جهت مشاوره یا خرید انواع یو پی اس ، باتری یو پی اس ، استابلایزر ، رک ، کابینت ، پی دی یو و یا تعمیر تخصصی یوپی اس و باتری با شماره 02177973810 تماس حاصل نمایید .