واحد خدمات : 77943790-021 ارسال فکس : 77943573-021 فروش ( خط یک ) : 77973810-021 فروش ( خط دو ) : 77973811-021

شرکت ست نیک با سابقه بیش از سه دهه در زمینه طراحی و تولید انواع یکسو کننده ها و اینورترهای صنعتی ، شارژرهای سوئیچ مد مخابراتی ، مبدلهای DC TO DC مخابراتی ، UPS های LINEINTERACTIVE و ONLINE فعال می باشد.

شرکت ست نیک در طول سالیان متمادی به عنوان یک منبع قابل اعتماد جهت تامین تجهیزات نیرو برای سازمانهای مختلف فعال بوده است ، در ضمن شرکت ست نیک به عنوان نماینده انحصاری کمپانی FIAMM ایتالیا و EverExceed ارائه کننده انواع باتری خشک بدون نگهداری نیکل کادمیوم با طول عمرهای مختلف از 5 تا 25 سال می باشد.

راهنمای خرید یو پی اس ست نیک

این روزها کسب و کارهای زیادی برای انجام فعالیت های خود از سیستم ها و تجهیزات الکتریکی مختلفی استفاده می کنند که هر یک از آن ها به برق زیادی احتیاج دارند.

این مسئله کاملا طبیعی است که با قطع شدن برق شهری تمام تجهیزات برقی که از آن ها استفاده می کنید از کار بیافتند و گاها دچار آسیب های زیادی شوند که برای شما تعمیر و تعویض آن ها هزینه زیادی در بر دارد.

بنابراین نیاز است که برای طول عمر تجهیزات الکتریکی خود و جلوگیری از مشکلاتی که برای آن ها در زمان قطعی برق شهری به وجود می آید آن ها را به یک سیستم پشتیبانی مجهز کنید تا بتوانید میزان برق مورد نیاز تجهیزات شما را در مواقع ضروری تامین نماید.

گزینه مناسب برای این کار UPS یا همان دستگاه تغذیه بدون وقفه می باشد.هنگامی که شما تجهیزات الکتریکی خود را به چنین سیستمی مجهز کنید دیگر در زمان قطعی برق استرس این را نخواهید داشت که ممکن است تجهیزات شما دچار آسیب شوند و اینکه کار شما نیمه تمام بماند.

یو پی اس می تواند میزان برق مورد نیاز هر نوع تجهیزات الکتریکی که شما از آن استفاده می کنید را تامین نماید.فقط لازم است که در زمان خرید یو پی اس توجه داشته باشید که مناسب ترین نوع آن را برای تجهیزات خود خریداری کنید.

footbg
تماس فوری