واحد خدمات : 77943790-021 ارسال فکس : 77943573-021 فروش ( خط یک ) : 77973810-021 فروش ( خط دو ) : 77973811-021

یو پی اس Hyundaiشرکت یو پی اس Hyundai یک رهبر جهانی در تجارت و خدمات بین المللی برای محصولات اعم از خودرو ، محصولات الکتریکی و الکترونیکی ، ماشین آلات ، فولاد ، کشتی ها ، گیاهان ، مواد شیمیایی ، تا طیف گسترده ای از کالاهای عمومی است. هیوندای یک شبکه فروش دارد که در 193 کشور گسترش یافته است. برای بازار ایران ، یو پی اس Hyundai اکنون محصولات قدرت بالا را معرفی کرده است که شامل اینورترها ، سیستم های UPS ، باتری های Deep Cycle و VRLA می باشد.

یوپی‌اس یا منبع تغذیه ی بدون وقفه به انگلیسی Uninterruptible power supply (UPS) وسیله‌ای است که در کنار وسیله برقی یا درون جعبه رایانه نصب می‌شود که دارای باتری ups میباشند جهت نگهداری برق در الکترولیت ها و هنگام قطع یا تغییرات شدید ولتاژ ورودی، امکان ادامه کار در حالت عادی را برای مصرف‌کننده فراهم می‌کند.

وظایف اصلی یو پی اس

 1. تامین توان الکتریکی بدون وقفه
 2. جلوگیری از اختلالات و نوسان برق
 3. ثابت نگه داشتن سطح ولتاژ و فرکانس

در زمانی که برق دچار نوسانات ناگهانی می شود، سیستم UPS باعث جلوگیری از آسیب رسیدن به سیستم‌های الکترونیکی می‌شود و در برابر تغییر ولتاژ و قطعی برق از آن ها محافظت می‌کند. هدف اصلی یک دستگاه یو پی اس تهیه یک منبع بدون وقفه انرژی برای تجهیزاتی است که از آن محافظت می‌کند.

یو پی اس در انواع برندها روانه بازار می شود. از جمله برندهای این دستگاه می توان به DELTA ، HYUNDAI ، NECRON و ….. اشاره کرد.

نمونه کارهای یو پی اس Hyundai شامل یک و سه فاز و همچنین سیستم های تعاملی خطی و آنلاین است. دامنه کامل محصول در چهار مدل بر اساس نوع بار ارائه می شود:

 • یو پی اس Class A
 • یو پی اس Class B
 • یو پی اس Class C-Small Size
 • یو پی اس Class C-Medium Size
 • یو پی اس Class D
 • یو پی اس Class E
 • یو پی اس هیوندای مدل Class A

یک UPS پایه به منظور محافظت از کامپیوتر و لوازم جانبی در برابر اختلالات ، با یک تثبیت کننده همراه است. این یو پی اس نمی تواند از انرژی لازم برای بسیاری از انواع تجهیزات پشتیبانی کند. با این وجود زمان تهیه نسخه پشتیبان حداکثر 60 دقیقه ای ، برای رایانه شخصی یا یک تلویزیون LCD و سینمای خانگی ، اکثر الزامات را پوشش می دهد.

طبیعتاً زمان تهیه نسخه پشتیبان به حالت مصرف بستگی دارد. به عنوان مثال یو پی اس SA2-1200 می تواند حداقل 2 ساعت از یک نمابر یا تلفن مرکزی کوچک پشتیبانی کند. یک بوق وضعیت باتری و زمان باقی مانده پشتیبان را اعلام می کند.

مشخصات فنی یو پی اس Hyundai

 1. راندمان بالا
 2. فیلتر RFI / EMI
 3. عملکرد شروع سرد
 4. سازگار با IEC 62040-3
 5. دامنه ولتاژ ورودی گسترده
 6. محافظت در برابر صاعقه
 7. باتری داخلی
 8. قابلیت مدیریت SNMP برای مدلهای SA3 (اختیاری)
 9. اضافه بار / اتصال کوتاه خروجی / باتری تحت محافظت در برابر ولتاژ

تاریخچه ی شرکت هیوندای

شرکت یو پی اس هیوندای الکترونیک در سال ۱۳۸۷ در ایران با هدف ارتقاء سطح دانش کاربران عمومی نسبت به این محصول و تأمین نیازهای جامعه صنعتی کشور ایران به یو پی اس های صنعتی تاسیس گردیده است. این شرکت بعنوان اولین و تنها شرکت ایرانی دارای مجوز تهیه و توزیع محصولات یو پی اس با برند هیوندای در ایران مشغول به فعالیت می باشد .
زمینه اصلی فعالیت این شرکت در ایران فروش یو پی اس هیوندای درتوان های ۶۰۰ ولت آمپر تا ۱۲۰ کیلو ولت آمپر و ارائه خدمات نصب ، راه اندازی و پس از فروش آنها به کاربران و ارائه مشاوره به خریداران می باشد.
در آینده ای نزدیک و با افتتاح کارخانه شرکت یوپی اس هیوندای الکترونیک در ایران امکان تولید کامل این محصول استراتژیک در کشور عزیزمان امکان پذیر می گردد .
امید است تلاش های این مجموعه قدمی هر چند کوچک در جهت ارتقاء و رشد فزاینده ایران عزیز باشد.

footbg
تماس فوری