شركت پويا توسعه افزار

شرکت پویا توسعه افزار

شركت پويا توسعه افزار تا كنون بیش ازسه میلیون دستگاه از UPS هاي توليد خود را به فروش رسانيده كه از بانك صادرات ايران عمده ترين خريدار آنها بوده است.
شركت پويا توسعه افزار عضو انجمن شركتهاي انفورماتيك ايران و با چندين سال تجربه در توليد يو پي اس مدتهاست كه توليدات خود را شامل انواع منبع تغذيه بدون وقفه (UPS) در بازار ايران عرضه مي كند.شركت پويا توسعه افزار تا كنون بالغ بر سه هزار دستگاه از UPS هاي توليد خود را به فروش رسانيده كه بانك صادرات ايران عمده ترين خريدار آنها بوده است.

نحوه کار یو پی اس پويا توسعه افزار

وقتی اپراتور دو شاخه وسیله برقی را به پریز وصل می کند، جریان برق فقط از یک منبع دریافت خواهد شد. در این صورت به محض قطع شدن شبکه برق شهری، دستگاه سریعا خاموش می گردد و چه بسا در کامپیوتر های اداری، حجم وسیعی از اطلاعات وارد شده به دستگاه از بین برود. دقیقا اینجاست که یو پی اس وارد عمل شده و این روند را تحت تاثیر قرار می دهد. نحوه کار این دستگاه بدین صورت است که از طریق دو منبع توان مصرفی را فراهم می آورد. در واقع یکی از منبع های تغذیه به عنوان جایگزین انجام وظیفه کرده و با انسداد جریان الکتریسیته، مستقیما تامین نیرو را بر عهده می گیرد.

دسته بندی یو پی اس پويا توسعه افزار

منبع تغذیه بدون وقفه آفلاین

همانطور که از نام این یو پی اس بر می آید؛ در هنگام قطع جریان برق قابلیت استفاده خواهد داشت. البته در این شرایط نقش جایگزین بر عهده دارد و هدف جبران توان مصرفی می باشد.

منبع تغذیه بدون وقفه آنلاین

به طور معمول پس از اینکه ورودی از نویز ها و نوسانات ولتاژ پاکسازی شد، تامین خروجی UPS (یوپی اس آنلاین) انجام می گیرد. در شرایطی که برخی نواقص فنی و یا افزایش بی رویه دما باعث قطع جریان برق گردد یو پی اس به حالت BYPASS تبدیل خواهد شد.

منبع تغذیه بدون وقفه لاین اینتراکتیو

دسته سوم منابع تغذیه نیروی برق مربوط به یوپی اس لاین اینتراکتیو است. زمانی که یو پی اس به واسطه BYPASS به قسمت ترانسفورماتور اتصال می یابد، این قطعه همچون شارژ عمل می کند و جریان برق را تامین خواهد کرد.

یو پی اس آنلاین رکمونت تاور

یو پی اس آنلاین پویا توسعه افزار در بازار برق و الکترونیک با کیفیت عالی می توانید خریداری کنید. شکل ظاهری این دستگاه به گونه ای است که قابل استفاده در رک سرور و یا به صورت ایستاده در خارج از رک قابل استفاده می باشد . این محصول در توان های 1 تا 10KVA موجود بوده و از سیستم حفاظتی در افزایش بار، ولتاژ زیاد و ولتاژ کم برخوردار است. میزان بازدهی در این یو پی اس 90 درصد، ولتاژ ورودی 220 ولت، ولتاژ خروجی 220 ولت و فرکانس ورودی 50 هرتز می باشد.

اعوعاج ولتاژ در این مدل بیشتر از 3 درصد، میزان نویز کمتر از 50 دسی‌بل بوده و میزان ارتفاع 1000 متر بالاتر از سطح دریا می باشد. کاربرد این یو پی اس Pooya Tosee Afzar در کامپیوترها، سرورها، تجهیزات پزشکی، لوازم صوتی و تصویری و غیره می باشد. محدوده ولتاژ ورودی این یو پی اس 160 تا 300 ولت و محدوده جریان ورودی 0 تا 50 آمپر می باشد.

مشخصات یو پی اس آنلاین رکمونت تاور مدل LT900IIRT :

 • سیستم حفاظتی: افزایش بار، ولتاژ زیاد، ولتاژ کم
 • میزان بازدهی: 90 درصد
 • ولتاژ ورودی: 220 ولت
 • ولتاژ خروجی: 220 ولت
 • فرکانس ورودی: 50 هرتز
 • محدوده ولتاژ ورودی: 160 تا 300 ولت
 • محدوده جریان ورودی: 0 تا 50 آمپر
 • ضریب اسمی توان: 0.9
 • جریان ورودی : 50 آمپر
 • نوع فاز: تک فاز
 • اعوعاج ولتاژ: بیشتر از 3 درصد
 • میزان نویز: کمتر از 50 دسی‌بل
 • میزان ارتفاع: 1000 متر بالاتر از سطح دریا

یو پی اس چگونه از اطلاعات ما حفاظت می کند؟

آمادگی برای فاجعه در کسب و کار شامل حفاظت از اطلاعات و تجهیزات در برابر عوامل طبیعی و همچنین در برابر آتش سوزی، سیل و خطاهای انسانی است. آسیب زلزله می تواند در هر زمانی اتفاق افتد و همچنین رعد و برق فقط به فصل طوفان و بهار محدود نمی شود. با وجود اینکه محافظت ۱۰۰٪ در برابر از رعد و برق غیر ممکن است، اجرای UPS های مناسب برای مراکز داده و تجهیزات شما راه زیادی برای حفاظت از داده ها و سرمایه گذاری شما خواهد بود. انواع UPS ها برای برنامه های مختلف وجود دارد، که می تواند از هارد و منابع ذخیره ای اطلاعات شما محافظت کند.

هر گاه کامپیوتر شما در اثر قطع ناگهانی برق یا بطور ناگهانی قدرت را از دست دهد یا بطور غیرقطعی کارش متوقف شود و یا بدون هشدار دوباره راه اندازی گردد، احتمالا فایل های اجرایی سیستم شما ممکن است در آن زمان به علت فراخوانی برنامه ریزی داده ها در یک حالت متناقض بوده باشد. اگر شما هوشیار باشید پی خواهید برد که این اتفاق می تواند فایل ها و هارد دیسک و منابع داده های دیگر سیستم شما را خراب کند، احتمالا سیستم عامل را از بین می برد یا دیتا و اطلاعات مهم را خراب می کند. راه هایی برای بازیابی چنین اطلاعاتی در اغلب موارد وجود دارد، اما این تکنیک ها می توانند نیاز به یک متخصص بازیابی اطلاعات و صرف هزینه های زیادی باشد. پس بهتر است که از قبل به سادگی محافظت از اطلاعات را در اولویت قرار دهید.

جهت مشاوره یا خرید انواع یو پی اس ، باتری یو پی اس ، استابلایزر ، رک ، کابینت ، پی دی یو و یا تعمیر تخصصی یوپی اس و باتری با شماره 02177973810 تماس حاصل نمایید .