یو پی اس فاران یک سامانه حفاظتی است که دستگاه‌های الکترونیکی مجموعه‌های مختلف مسکونی و تجاری را از گزند نوسانات الکتریکی مصون می‌دارد. به عبارت بهتر این دستگاه در هنگام رعدوبرق، کاهش یا افزایش ناگهانی ولتاژ برق می‌تواند دستگاه‌های مختلف همچون یخچال، تلویزیون و سرورهای مرکزی را در برابر آسیب‌های مخرب حفظ کند.

یو پی اس فاران

یو پی‌ اس یا منبع تغذیهٔ بدون وقفه وسیله‌ای است که در کنار یک رایانه (یا مصرف‌کننده برقی دیگر) نصب می‌شود و هنگام قطع یا تغییرات شدید ولتاژ ورودی، امکان ادامهٔ کار در حالت نرمال را برای مصرف‌کننده فراهم می‌کند.

UPSهای کوچک معمولاً درون خود، یک باتری دارند که هنگام وجود برق در حالت عادی آن را شارژ می‌کنند. هنگام قطع برق یا افت ولتاژ زمانی که ولتاژ از یک مقدار کمتر شود UPS به‌طور اتوماتیک منبع تغذیه رایانه را از برق شهر به باتری موجود درون خود تغییر می‌دهد این کار در مدت زمانی حدود یک یا ۲ میلی‌ثانیه انجام می‌پذیرد و در نتیجه رایانه متوجه قطع جریان الکتریکی نشده و به کار خود ادامه می‌دهد.

تاریخچه مجموعه الکترونیکی فاران

مجموعه الکترونیک فاران در سال 1368 فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید تجهیزات الکترونیکی و مخابراتی در کرمانشاه آغاز نمود. این مجموعه در راستای فعالیت‌های خود شعار “ sustain it ” (تداوم ببخش) را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داد . شرکت فاران برای افزایش طول عمر دستگاه‌های الکترونیکی و تداوم استفاده از آن‌ها به دور از قطعی و نوسانات برق سامانه‌های یو پی اس را طراحی و تولید کرد.

موارد مهم در انتخاب یو پی اس فاران

ups های فاران در ظرفیت‌ها و مدل‌های مختلفی طراحی و تولید شده و به بازار عرضه می‌گردد. این دستگاه با توجه به نوع نیاز مصرف کننده و مقدار برق دهی مجموعه مورد نظر در مدل‌های مختلف تولید می‌شود. بنابراین در هنگام خرید این سامانه بهتر است به موارد زیر توجه فرمایید:

توان:

ups های فاران در توان‌های 2، 4، 6، 8، 10 و 12 کیلو ولت آمپر به بازار عرضه می‌گردد که این تنوع توان باعث شده تا این دستگاه‌ها را بتوان در فضاهای مختلف مورد استفاده قرار داد.
دامنه ولتاژ ورودی:
مطمئنا دامنه ولتاژ ورودی جریان الکتریسیته هر مجموعه در انتخاب دستگاه‌های الکترونیکی حرف اول را می‌زند. لذا در انتخاب یو پی اس فاران این قضیه صدق کرده و از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

تعداد فاز:

جریان الکتریکی و تجهیزات الکتریکی به کار رفته در محیط‌های اداری و مسکونی از نوع دو فاز هستند. در صورتی که در فضاهای کارخانه‌ها و کارگاه‌ها عمدتا از برق 3 فاز استفاده می گردد؛ بنابراین در هنگام خرید یو پی اس فاران حتما به این موضوع توجه نمایید.

دمای عملیاتی:

یو پی اس فاران می‌تواند در محدود دمایی مختلفی فعالیت نماید، اما عمده فعالیت و کارکرد مناسب این دستگاه در محدوده دمایی 0-40 درجۀ سانتی‌گراد برآورد می‌شود.

باتری:

باتری به کار رفته در داخل ups های فاران باعث شده تا این دستگاه در ولتاژهای پایین کارکرد مناسبی ارائه نماید. باتری به کار رفته در این دستگاه باعث شده تا این ups ها با دستگاه‌های خانگی و صنعتی سازگار گردد.

محصولات شرکت فاران

  • یو پی اس های لاین اینتراکتیو – آنلاین– آنلاین فرکانس پایین – آنلاین سه فاز
  • باتری های سیلد لید اسید 12 ولتی جنرال و فرانت ترمینال و باتری های 2 ولتی
  • استابیلایزر
  • محافظ و چندراهی برق
  • انواع اینورتر
  • شارژر
  • انواع پنل خورشیدی
  • توربین بادی
  • استرکچر و ترکر سیستم خورشیدی و تمامی تجهیزات سیستم خورشیدی
  • روشنایی ال.ای.دی LED

خدمات گارانتی طلایی شرکت فاران

18 ماه گارانتی محصولات 5 سال خدمات پس از فروش،پشتوانه تکنیکی و تأمین قطعات یدکی،برگزاری دوره های آموزشی،ارائه فرم نظر‏خواهی از مشتریان جهت بررسی عملکرد نیروهای فاران جهت ارتقا کیفیت پشتیبانی محصولات تولیدی،ارائه سرویس‏های دوره ای حجم تولید 120،000 دستگاه

footbg
بالای صفحه