یو پی اس برای یخچال و فریزر های خانگی

یو پی اس برای یخچال و فریزر های خانگی

UPS یخچال فریزر خانگی: امروزه در تمام خانه ها و حتی در محل کار ها یخچال و فریزر های خانگی یافت می شود. از آنجا که این گونه وسایل به دلیل اهمیت وجود آنها در زندگی روزمره که به منظور سالم و با کیفیت نگه داشتن مواد غذایی درون آن استفاده می شوند.

در هنگام نبود برق اینگونه لوازم برقی از کار می افتند. باعث فاسد شدن مواد پروتئینی و بی کیفیت شدن میوه ها در آن می شوند و باعث ضرر مالی می شود. همچنین در یخچال فریزر های خانگی به دلیل حجم بالای مواد غذایی با از کار افتادن یخچال و فریزر های خانگی و آسیب دیدن مواد غذایی ضرر و زیان مالی فراوانی ایجاد می شود.

همه دستگاه ها و تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی که در منزل به کار می روند نیز مانند هر دستگاه دیگری برای عملکرد مناسب و جلوگیری از آسیب های احتمالی ناشی از نوسانات و اختلالات برق ، نیازمند تجهیزاتی هستند. بتواند یک برق مناسب و عاری از اختلال را در اختیارشان قرار دهد. سلایق کاربران خانگی نیز به سمت و سوی استفاده از یخچال فریزر خانگی در مواقع قطعی برق پیش رفته است.

محصولات شرکت کیان صنعت ایرانیان با برند فای نت با ویژگی ها و مشخصات فنی خود قادر به پاسخگویی به بسیاری از نیاز های این چنینی در حوزه کاربری های خانگی می باشند.

ضرورت استفاده از یو پی اس برای یخچال و فریزر خانگی

برق شهری همواره نوسانات و نویز های خود را دارد و ممکن است در بلند مدت باعث آسیب جدی به این وسایل نگه دارنده شوند. ضمن آنکه تقریباً همه مشتریان تعهد یا ضمانت نامه در مقابل خرابی های ناشی از نوسانات و اختلالات برق شهر ندارند باید از یو پی اس استفاده شود.

اگر یخچال و فریزر های خانگی خراب شوند هزینه تعمیر و یا جایگزین کردن آن ها هزینه گزافی خواهد بود. از این رو برای محافظت از یخچال فریزر خانگی و همچنین مواد غذایی درون آن از دستگاهی با نام یو پی اس که به طور کامل از خود دستگاه و محتویات درون آن محافظت می کند استفاده می شود.

UPS یخچال فریزر خانگی

کاربرد یو پی اس برای یخچال و فریزر های خانگی

محافظ های یخچال و فریزر های خانگی که می توانند انواع مختلفی هم داشته باشند. می توانند دستگاه شما را در برابر نوسانات برق شهری محافظت کنند.

ولی با این وجود هیچ گاه نمی توانند همانند یو پی اس که بهترین عملکرد در مقابل نوسانات ، اختلالات ، نویز های برق و حتی در زمان نبود برق را دارد. با استفاده از باتری UPS یخچال فریزر خانگی که وارد مدار می کند، باعث ادامه کار شود.

یو پی اس وسیله ای است که بین منبع برق شهری و یخچال و فریزر های خانگی قرار می گیرد. این لوازم را از آسیب های احتمالی که توسط برق ممکن است به آن وارد شود حفظ می کند.

برخی از این آسیب ها عبارتند از:

 • نوسانات برق ورودی
 • نویز و اختلالات
 • قطعی کامل برق

از آنجایی که این یخچال و فریزر های خانگی به شدت به این عوامل حساس می باشند. استفاده نکردن از یو پی اس ممکن است آسیب های جدی بر روی قطعات آن ایجاد کند. همچنین ضرر و زیان مالی بالایی مخصوصا بر روی یخچال و فریزر های خانگی به جا بگذارد.

امروزه دیگر نمی توان منزلی را بدون حداقل یکی از این گونه تجهیزات یافت. مطمئناً به واسطه الکترونیکی بودن هر یک از یخچال فریزر خانگی ، وجود یک برق عاری از هرگونه اختلال و یا وجود یک برق اضطراری مطمئن می تواند علاوه بر آنکه طول عمر و صحت عملکرد آنها را تضمین نماید ، بلکه در مواقعی که به هر دلیل برق شهر دچار قطعی و یا مشکلات زیادی باشد ، می تواند برق مورد نیاز آنها را تامین نماید.

تعمیر یو پی اس یخچال و فریزر های خانگی

تعمیر UPS یخچال فریزر خانگی امری بسیار مهم و پیچیده می باشد. بنابراین قطعی در این سیستم نامناسب است. برای ایجاد عملکرد بی وقفه برای این محصول می توان از دستگاه یو پی اس استفاده نمود. UPS یخچال فریزر خانگی موجب این امر می گردد تا کارکرد این سیستم درست و مناسب باشد. همچنین از آسیب دیدگی این دستگاه جلوگیری می کند.

شما می توانید تعمیر یو پی اس های یخچال و فریزر های خانگی خود را به ما بسپارید. بخش فنی شرکت کیان صنعت ایرانیان (فای نت) آماده پاسخگویی به سوالات شما به صورت 24 ساعته می باشد.

کارشناسان و متخصصین ما با استفاده از دانش و مهارت خود در کوتاه ترین زمان ممکن ایراد اصلی دستگاه شما را پیدا می کنند. پس از دریافت تاییدیه از طرف شما به سرعت به تعمیر یو پی اس شما می پردازند.

تعمیر UPS کیوسک اطلاع رسانی

علت اصلی خراب شدن UPS یخچال فریزر خانگی شما می توانند رعایت نکردن شرایط استاندارد زیر باشد، شرایطی چون :

 • دستگاه یو پی اس و باتری های آن باید به دور از نور مستقیم خورشید و مواد اشتعال زا نگهداری شوند.
 • مکانی که یو پی اس در آن نصب می گردد باید عاری از هر گونه گرد و غبار باشد.
 • محل قرار گیری یو پی اس باید به دور از آب باشد و همچنین عاری از رطوبت نیز باشد.
 • دما، از جمله نکات مهم در نگهداری UPS یخچال فریزر خانگی و باتری های آن می باشد. این نکته را در نظر داشته باشید محل نگهداری و نصب یو پی اس باید دارای دمای استاندارد باشد.
 • نکته دیگر می توان به معتبر بودن برند و اصل بودن آن نیز اشاره کرد. دستگاه یو پی اس شما و باتری های آن باید دارای استاندارد و با کیفیت باشند. چرا که در غیر این صورت ممکن است به یخچال و فریزر های خانگی شما آسیب برساند.

یو پی اس مناسب برای یخچال فریزر خانگی

تامین برق اضطراری، امری حائز اهمیت برای کاربری مناسب، عملکرد درست و عدم آسیب دیدگی این دستگاه ها است. UPS متناسب با ساختار یخچال و فریزر های خانگی به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید در زمان قطعی برق شهری از دستگاه خود محافظت کنید. با این روش از آسیب های احتمالی آن جلوگیری کنید.

برای مصارف خانگی اولویت با کیفیت بسیار بالای برق خروجی نیست. بلکه بیشتر قابلیت ذخیره آن هم در حدود 2 تا 4 ساعت برای یک خانه با تعداد لوازم برقی معمول (یک تا دو دستگاه از هر وسیله بویژه یخچال و فریزر) مورد توجه است. برای این موارد UPS های با توان 500 تا 2000 ولت آمپر مناسب است. در موارد که خانه بزرگتر است این مقدار تا 5000 نیز می رسد.

امروزه استفاده از آنها از لزومات زندگی امروز محسوب می شود. به دلیل نگهداری از مواد غذایی، استفاده از این وسایل در طول مدت شبانه روز مخاطبین خاص خود را جلب می کند. بنابراین مدت زمان بیشتر مصرف انرژی الکتریکی به یکی از لوازم پر مصرف در بخش خانگی تبدیل شده است.

UPS دستگاهی است که بین منبع برق شهری و دستگاه مصرف کننده برق قرار می گیرد. کار تثبیت برق ورودی را انجام می‌ دهد. علاوه بر این از نفوذ نویز و اختلالات ناشی بر تجهیزات جلوگیری می‌ کند. یو پی اس برق ورودی را در باتری خود ذخیره می کند. حتی در مواقع قطعی برق بلافاصله در فاصله کمتر از میلی ثانیه برق باتری خود را وارد مدار می کند.

از سوی دیگر امکان مدیریت مصرف برق خانوار نیز امری قابل توجه است که با UPS یخچال فریزر خانگی قابل کنترل است. بدین صورت که در زمان افت مصرف برق باتری UPS تامین می شود. در زمان پیک مصرف از باتری UPS برای برق رسانی استفاده شود.

UPS یخچال فریزر خانگی

باتری UPS یخچال و فریزر های خانگی

باتری های یو پی اس UPS یخچال و فریزر های خانگی به­ عنوان منبع تغذیه ثانویه در شرایط قطع جریان یا کاهش بیش از اندازه‌ ولتاژ ، کار برق­ رسانی را انجام دهند. این باتری ها در هنگام اتصال برق شهری ، شارژ می شود و انرژی را ذخیره می‌ کنند. باتری های UPS یخچال فریزر خانگی در صورت قطعی برق ، سیستم خاموش نشوند. به همین دلیل این باتری بتواند بدون توقف ولتاژ و فرکانس ثابت ، منبع تغذیه‌ ای قوی برای یخچال و فریزر های خانگی باشد.

انواع باتری یو پی اس

 • سیلد اسید
 • لیتیوم
 • سیلور آلکالاین
 • نیکل کادمیوم

بهترین مدل باتری‌ های UPS یخچال فریزر خانگی از مدل سرب اسید هست که دارای در پوش بسته هستند. مناسب‌ ترین نوع باتری برای یو پی اس یخچال و فریزر های خانگی از نوع خشک است که نیازی به نگهداری ندارد. دارای طول عمر بالایی هستند و نیز بخار اسید از خود تولید نمی‌ کنند.


برای اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه یو پی اس ، UPS یخچال فریزر خانگی ، باتری یو پی اس ، تعمیر یو پی اس ، باتری ups ، یو پی اس ارزان قیمت با شرکت یو پی اس کیان صنعت ایرانیان ( فای نت ) تماس بگیرید.

واحد فروش :  ۷۷۹۷۳۸۱۱-۰۲۱    |   واحد خدمات پس از فروش :  ۷۷۹۴۳۵۷۳-۰۲۱
آدرس دفتر فروش : تهران | عباس آباد | تقاطع سهروردی | نبش بانک سامان | پلاک ۱۴۰

جهت مشاوره یا خرید انواع یو پی اس ، باتری یو پی اس ، استابلایزر ، رک ، کابینت ، پی دی یو و یا تعمیر تخصصی یوپی اس و باتری با شماره 02177973810 تماس حاصل نمایید .