واحد خدمات : 77943790-021 ارسال فکس : 77943573-021 فروش ( خط یک ) : 77973810-021 فروش ( خط دو ) : 77973811-021

 یو پی اس اگزیم پاور

شرکت یو پی اس اگزیم پاور (EximPower) یکی از شرکتهای برجسته اروپایی (ایتالیایی) است که در محدوده یو پی اس های 1kVA تا 4.8MVA فعالیت می‌کند.
اگزیم پاور در سال 1976 با هدف طراحی سیستمهای الکتریکی انرژی تاسیس گردید و امروزه محصولات این شرکت با فناوری و کیفیت بالایی تولید می‌شوند.

مرکز فعالیت شرکت در ایتالیا، آرزو، شرکت ترکیبی تحقیق و توسعه، با فعالیت تولید و فروش با بیش از 150 متخصص مجرب در یک کارخانه مدرن با مساحت 20000 متر مربع قرار دارد.

محصولات اگزیم پاور (EximPower)

تولیدات اگزیم پاور شامل منابع تغذیه بی‌وقفه استاتیکی و دینامیکی، تعدیل‌کننده‌های ولتاژ استاتیک و سروو، محصولات انرژی تجدید پذیر، منبع تغذیه DC، تجهیزات مخابراتی، شارژرهای باتری، مبدلها و راه حلهای مرکز داده می‌شود.

تمام تولیدات اگزیم پاور بر اساس استانداردهای بین‌المللی ISO کیفیت تولید می‌شوند، در کنار آن، مدرک بین‌المللی تسهیل فروش Gost، Soncap و CE نیز بدست آمده است. همه طراحی‌های اگزیم پاور می‌توانند با ویژگیهای سفارشی و با انعطاف پذیری بالا تولید شوند.
با بیش از 20 واحد فروش و دفتر خدمات، 300 نماینده فروش در ایتالیا، بیش از 40 توزیع کننده جهانی و 36 سال تجربه در طراحی، تولید و توزیع در صنعت منبع تغذیه الکتریسیته، اگزیم پاور متعهد است که راه حلهای کامل انرژی برای کیفیت کامل همه برنامه‌های بحرانی را ضمانت کند.

چرا اگزیم پاور ؟

اگزیم پاور یکی از بهترین و برترین برند های ایتالیایی می باشد که انواع یو پی اس را تولید می کند و کیفیت بسیار بالایی در هم رده های خود دارد و خواهان زیادی در بازار ایران دارد .

یو پی اس اگزیم پاور از کیفیت بسیار بالایی بهره می برد و انواع مختلفی دارد و علاوه بر یو پی اس استابلایزر و تجهیزات دیگر مرتبط با برق را تولید می کند و کیفیت بالایی دارد .

اگزیم پاور از برند های ایتالیایی می باشد که کار تولید انواع یو پی اس را از آفلاین / آنلاین / و لاین اینتراکتیو را انجام می دهد و بهترین ها را تولید و عرضه بازار و مشتریان می کند .

کیفیت برند اگزیم پاور

این برند یکی از برترین برند ها در بین یو پی اس های ایتالیایی می باشد و کیفیت بالایی دارد و محصولات بسیار عالی تولید می کند .این شرکت انواع یو پی اس صنعتی و خانگی را تولید می کند ، برای مثال انواع یو پی اس لاین اینتراکتیو / آفلاین و آنلاین را تولید می کند.

در دومین مورد این است که انواع باتری برای یو پی اس نیز تولید می کند و کیفیت عالی و قابل تضمینی دارد .

سوالات متداول

برند اگزیم پاور چه چیزی تولید می کند ؟

برند اگزیم پاور انواع یو پی اس آفلاین و آنلاین و انواع استابلایزر و اینورتر و . . . را با بالا ترین کیفیت تولید می کند .

اگزیم پاور برند کدام کشور است ؟

این برند برای کشور ایتالیا می باشد و در کشور ایتالیا تولید می شود و در انواع مدل های مختلف صادر می شود .

کیفیت برند اگزیم پاور چگونه است ؟

می توان گفت در کیفیت همتا ندارد ، قیمت بالا تری دارد ولی در کیفیت نمی توان با برند های ایرانی و . . . مقایسه کرد .

قیمت یو پی اس اگزیم پاور ؟

قیمت یو پی اس اگزیم کمی بیشتر از یو پی اس های عادی می باشد ، چرا ؟ چون برند خارجی و وارداتی می باشد و بر اساس دلار قیمت گزاری می شود .

و قیمت ان بر اساس مدل یو پی اس نیز متغییر می باشد و ممکن از ارزان تر و یا گران تر شود .

footbg
تماس فوری