شرکت یو پی اس ABB

یو پی اس ABB

شرکت یو پی اس ABB

شرکت یو پی اس ABB  یکی از برترین و پرنقش ترین شرکت های نیرو و اتوماسیون است که مشتریان خود را در صنعت متقاعد کرد که فشار محیط خود را کاهش دهند تا بازدهی اقزایش یابد.

با این کار(کاهش فشار محیط) این شرکت توانسته رقابتی را بین مشتریان خود فراهم نماید.شرکت مهندسی و  یو پی اس ABB  دارای مکانهایی برای محافظت از بارهای خارجی بسیار بسیار حساس است .اتاق های سرور کامپیوتری،دیتاسنترها و سیستم های مخابراتی همگی تحت پوشش یو پی اس ABB  است.این شرکت برای همه نیازها می تواند یو پی اس با آماده سازی ولتاژ ارائه دهد.

شرکت یو پی اس ABB  زمینه فعالیت خود را به فناوری های اتوماسیون و قدرت و نیرو اختصاص داده و با ارائه راه ها و با مدیریت پروژه ها و برعهده گرفتن اجرا این پروژه ها در صدد بالا بردن میزان کارایی،بازدهی بالا،کیفیت عالی و رضایت مشتریان است.شرکت یو پی اس ABB  همچنین در زمینه الکترو موتورهای ولتاژ پایین،ولتاژ متوسط،ولتاژ بالا،ضد انفجار،DC،دو سرعته و slipring فعالیت دارد.

یو پی اس های ولتاژ متوسط ای بی بی

یو پی اس ولتاژ متوسط ​​PCS100 که برای کارخانه های تولیدی بزرگ تا مراکز داده بزرگ طراحی شده است، راه حلی برای هر صنعت پرقدرت است.یو پی اس PCS100 MV ABB نسل بعدی یو پی اس های ولتاژ متوسط ​​است که برای حفاظت از توان چند مگاواتی در نظر گرفته شده است.سری PCS100 راه حلی منعطف را برای قابلیت اطمینان بیشتر و راندمان بالاتر در تاسیسات انرژی حیاتی معرفی می کند.

مزیت های یو پی اس ای بی بی

  • دوام: هیچ قطعی در تجهیزات حیاتی مانند رایانه یا خطوط تولید کارخانه را تجربه نخواهید کرد.
  • سازگاری: منظور از الکترونیک در یک یو پی اس ای بی بی این است که چه زمانی نیاز به کار دارد و در صورت نیاز برق متناوب را وارد می کند، که اشکالات یا نوسانات را از بین می برد و زمان می دهد تا در صورت نیاز ، سیستم های اصلی را با خیال راحت خاموش کنند.
  • حفاظت: در برابر همه ناهنجاری های الکتریکی مانند نوسانات، افت و خرابی محافظت می‌کند، زیرایو پی اس ای بی بی اساساً آن چیزها را حس می‌کند و قبل از اینکه ناهنجاری‌ها باعث آسیب شوند، به برق متناوب سوئیچ می‌کند.
  • فیلتر: یک یو پی اس ای بی بی اینتراکتیو خطی به عنوان نوعی فیلتر عمل می کند و با پالایش برق در هنگام ورود به یو پی اس و سپس تنظیم خروجی آن به گونه ای که سیستم های داخلی یک منبع تمیز و ثابت و عاری از ناهنجاری ها را دریافت کنند، عمل می کند.

یو پی اس آنلاین

برق AC پس از تولید پایدار است. اما در حین انتقال و توزیع، در معرض کاهش ولتاژ، افزایش ناگهانی و خرابی کامل قرار می گیرد که ممکن است عملکرد رایانه را مختل کند، باعث از بین رفتن داده ها و آسیب به تجهیزات شود. هنگامی که صحبت از حفاظت از بارهای حیاتی IT به میان می آید، تنها فناوری تبدیل دوگانه آنلاین به طور کامل در برابر همه این مشکلات برق محافظت می کند و بالاترین سطح امنیت را برای شبکه ها فراهم می کند.

تعاملی خطی

سیستم‌های یو پی اس تعاملی خطی هم تهویه انرژی و هم پشتیبان‌گیری از باتری را فراهم می‌کنند. این فناوری به ویژه در مناطقی که قطعی برق نادر است، اما نوسانات برق رایج است، موثر است. سیستم‌های یو پی اس تعاملی خطی، طیف وسیعی از نوسانات ولتاژ ورودی را قبل از تغییر به باتری پشتیبان پشتیبانی می‌کنند.فراتر از پشتیبان گیری باتری، یو پی اس های تعاملی خطی کنترل بسیار بهتری بر نوسانات برق نسبت به سیستم های آفلاین ارائه می دهد.

یو پی اس افلاین

یو پی اس آفلاین که UPS آماده به کار یا پشتیبان باتری نیز نامیده می شود، یک انتخاب مقرون به صرفه است. سیستم‌های UPS آفلاین بهتر به اندازه کافی سریع به باتری تغییر می‌کنند تا از ناهنجاری‌های برق جلوگیری کنند و قطعی‌های کوتاه را برطرف کنند. یک یو پی اس آفلاین در برابر بیشتر جهش ها محافظت می کند، اما در هنگام افت و نوسانات جزئی قدرت را حفظ نمی کند.

جهت مشاوره یا خرید انواع یو پی اس ، باتری یو پی اس ، استابلایزر ، رک ، کابینت ، پی دی یو و یا تعمیر تخصصی یوپی اس و باتری با شماره 02177973810 تماس حاصل نمایید .