خرید یو پی اس فاراتل

خرید یوپی اس فاراتل ؛ شرکت فاراتل از سال 1373 به صورت آزمایشی دست به تولید یو پی اس زد. این شرکت در سال 1374 به صورت انبوه UPS با توان 1000 تا 5000 ولت امپر را روانه بازار کرد. این شرکت در سالهای بعدی با میکروپروسسوری شدن UPS ها اقدام به تولید UPS به صورت هوشمند کرد.

 خرید مدلهای یو پی اس فاراتل

 1. مدل SDC با تکنولوژی آنلاین برای شبکه های کامپیوتری
 2. مدل CAD با تکنولوژی آنلاین برای سرورها
 3. مدل DSS با تکنولوژی لاین اینتراکتیو برای شبکه های کامپیوتری، وسایل حساس مخابراتی و آزمایشگاهی
 4. مدل SSP با تکنولوژی لاین اینتراکتیو برای شبکه های کامپیوتری کوچک و بانکها
 5. مدل ونوس با تکنولوژی لاین اینتراکتیو مناسب برای لوازم صوتی و تصویری و کامپیوترهای شخصی

ویژگی یو پی اس فاراتل

خرید یو پی اس فاراتل ؛ موضوع مهم در انتخاب یو پی اس فاراتل میزان توان مصرفی مورد نیاز دستگاه می باشد که با توجه به نیاز دستگاه باید توان ups را انتخاب نمود. برای استفاده از هر نوع و مدل از دستگاه این توان متفاوت می باشد که در زمان قطع برق بتوان از یو پی اس فاراتل بهترین بازخورد را گرفت. در زمان خرید یو پی اس باید بدانید چه دستگاهی را با پشتیبانی محاسبه و استفاده نمود. موضوع آخر قابلیت باطری داخلی و خارجی آن را باید در نظر گرفت. یکی از ویژگی های برند فاراتل این است که قادرند بدون توجه به نوسانات و اختلالات برق شهر و حتی قطع آن، همواره برق سینوسی کامل را با ولتاژ مناسب تامین نمایند.

خدمات تخصصی تعمیر ups faratel

◊تعمیر مدار شارژ مدل sm1250
◊تعمیر مدار تاخیر یو پی اس
◊تعمیر مدار اینورتر یو پی اس فاراتل مدل sm1250
◊رفع خطای اضافه بار یو پی اس
◊رفع خطای باتری در یو پی اس فاراتل مدل sm1250
◊رفع خطای وردی ولتاژ یو پی اس
◊رفع مشکل خاموشی یو پی اس فاراتل مدل sm1250
◊تعمیر مدار مقایسه کننده یو پی اس
◊تعمیر و رفع مشکل خاموش شدن ناگهانی فاراتل مدل sm1250
◊تعمیر مدار Passive Standby Operation یو پی اس

تعمیر یو پی اس فاراتل

خرید یو پی اس فاراتل ؛ در مرکز تعمیرات UPS فاراتل تعمیر و نگهداری یو پی اس به طور تعمیر و نگهداری پیشگیرانه یو پی اس و تعمیر و نگهداری اصلاحی یو پی اس انجام می شود. تعمیر و نگهداری پیشگیرانه از یو پی اس ها به منظور جلوگیری از خرابی های بزرگ صورت می پذیرد. تعمیر و نگهداری پیشگیرانه شامل یک لیست برنامه ریزی شده از فعالیت ها می باشد. انجام دادن به این فعالیت ها سیستم یو پی اس را در یک نظم کاری خوب نگه می دارد. برای تعمیر و نگهداری پیشگیرانه یو پی اس ممکن است احتیاج به خاموش کردن سیستم یو پی اس داشته باشیم. تعمیر و نگهداری اصلاحی یو پی اس ها اما بر عکس تعمیر و نگهداری پیشگیرانه یو پی اس ها ، در نتیجه یک خرابی ایجاد می شود. تعمیر و نگهداری اصلاحی یو پی اس ها خرابی و مشکل ایجاد شده را حل نموده و واحدی که از کار افتاده بود را دوباره به کار می اندازد.

نگهداری صحیح و افزایش طول عمر UPS چه نکاتی را باید رعایت نمود؟

 •  انتخاب باتری یو پی اس UPS و یا شارژ مناسب
 •  بازدید دوره ای باطری UPS
 •  استفاده باتری سالم در کنار باتری اسقاط و فرسوده
 • مراقبت در هنگام جابجایی یو پی اس UPS
 •  مراقبت ازباتری یو پی اس UPS درمقابل فشار
 •  مراقبت از باتری در مقابل گرد و غبار
 •  قراردادن باطری درجعبه و باکس مخصوص باطری

یوپی اس‌ آنلاین

خرید یو پی اس فاراتل؛ در یوپی اس‌ آنلاین از یکسوساز یا Rectifier به‌ منظور تغییر جریان متناوب به مستقیم استفاده می‌شود. جریان ورودی بعد از تنظیم و رفع نویزهای احتمالی به باتری جهت ذخیره‌سازی انتقال می‌یابد. جریان خروجی از باتری نیز توسط مبدل دوباره به حالت AC برای استفاده در تجهیزات موجود در مدار تبدیل می‌شود.

UPS مدل آفلاین

خرید یو پی اس فاراتل ؛این مدل را می‌توان ساده‌ترین نوع یوپی اس در نظر گرفت. عملکرد آن به این صورت است که برق را بین منبع اولیه و باتری برحسب شرایط در گردش نگه می‌دارد. درواقع این مدل قادر به تشخیص قطع برق شهری بوده و اتوماتیک به منبع ثانویه سوئیچ می‌کند.

یوپی اس تعاملی (Line Interactive)

خرید یو پی اس فاراتل ؛ UPS اینتراکتیو با افزودن یک منتقل‌ کننده به مدل آفلاین ایجاد می‌شود. این منتقل‌ کننده امکان افزایش و کاهش ولتاژ خروجی را به دستگاه می‌دهد. زمانی که طول می‌کشد تا تغییر به حالت باتری صورت بگیرد در حدود چند میلی‌ ثانیه است که هیچ اختلالی در عملکرد تجهیزات مصرف‌کننده ایجاد نمی‌کند. مهم‌ترین ویژگی یوپی اس‌های تعاملی کاهش و یا افزایش خودکار ولتاژ می‌باشد.

 

جهت مشاوره یا خرید انواع یو پی اس ، باتری یو پی اس ، استابلایزر ، رک ، کابینت ، پی دی یو و یا تعمیر تخصصی یوپی اس و باتری با شماره 02177973810 تماس حاصل نمایید .