یو پی اس borri

یو پی اس Borri : گروه بورری یک ارائه دهنده جهانی از سیستم های قدرت الکترونیک و راه حل هایی برای نیازهای سخت افزاری برای صنعت و سخت افزار تجاری و ICT است که با تلفیق 80 سال تجربه در توسعه، تولید و عرضه سیستم های قدرتمند و راه حل های بی وقفه قدرت می باشد.

borri در ایتالیا با داشتن بیش از 20،000 متر مربع از منطقه تولید و یک میدان آزمایشی با قدرت بالا، می تواند بر تجربه و تحقیق و تحقیق چند رشته ای خود متکی باشد تا بهترین خدمات را برای مشتریان خود داشته باشد.

بورری در تمامی پنج قاره با شرکت های تابعه در کانادا، ایالات متحده آمریکا، امارات متحده عربی، هند و مالزی فعالیت می کند و یک شبکه توزیع کننده است که می تواند از مشتریانش در محل پشتیبانی کند.

یو پی اس بوریتجربه بیش از 80 سال در تبدیل قدرت.

مهندسی سفارشی بسیار ماهر

تیم تحقیق و توسعه چند رشته ای متشکل از مدیران ارشد و متخصصان جوان است.

کارخانه ایتالیایی 15000 متر مربع به تولید و آزمایش UPS اختصاص یافته است.

بیش از 1000 تاسیسات جهانی برای کاربردهای مهم.

تاریخ شرکت Borri

بوري در سال 1932 توسط ارنستو بوري تأسيسات برقي صنعتي تأسيس شد و از آن به بعد سيستمهاي برقي با كيفيت بالا را توسعه داده است.

در سال 2005 Borri توسط یک گروه محلی از کارآفرینان که قبلا در موقعیت های کلیدی شرکت بورری کار می کرد، به دست آمد.

در سال 2014 Borri S.p.A با شرکت Astrid Energy Enterprises S.p.A ادغام شده است که در راه حل های انرژی مورد نیاز برای تقویت محصولات و بازارهای آن است.

بورری رشد و پیشرفت در فروش و سود داشته و به شدت سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه و همچنین در سازمان های پشتیبانی و خدمات محلی در بسیاری از کشورها در سراسر جهان تقویت موقعیت بین المللی آن بوده است.

footbg
بالای صفحه