یو پی اس خانگی چیست؟

مزایای استفاده از یو پی اس خانگی چیست؟

یو پی اس خانگی : با رشد و پیشرفت تکنولوژی در عصر حاضر و گران قیمت بودن وسایل الکترونیکی فکر هر شخصی را برای محافظت از سیستم های برقی و الکترونیکی به خود درگیر میکند.

امروزه استفاده از وسایل الکترونیکی و برقی بسیار افزایش یافته و با پیشرفت تکنولوژی همه وسایل روز به روز آپدیتر شده و همه به نحوی به آن نیازمندیم.

از وسایل که در منازل مورد استفاده قرار میگیرد میتوان به تلویزیون ، یخجال ، اجاق برقی ، بخاری برقی ، کولرگازی ، رایانه همراه و رومیزی و …. اشاره کرد.

 

همه چیز درباره دستگاه یو پی اس

 

 

محافظت از وسایل مورد استفاده برقی چه زمانی که برق شهری در شبکه است و چه آن قطع می باشد لازم است. در زمان قطع برق باید برق مورد نیاز آن ها تامین شود و در زمان وجود برق شهری باید  آنها را از ایرادات اساسی برق شهری مسون نگه داریم.

به همین خاطر بهتر و ضروری است که از یو پی اس استفاده کنیم و یو پی اس سیستم ذخیره و توزیع بدون وقفه انرژی است. وظیفه یو پی اس تامین برق مورد نیاز مصرف کننده ها و رفع عیوب برق شهری در زمان وجود برق در شبکه برق است.

 

یو پی اس خانگی دارای چه امکاناتی است؟

یو پی اس دارای اینورتر و باتری یو پی اس داخلی بوده (برای استفاده در بازه ی زمانی بیشتر پشتیبانی و همچنین استفاده بیش از اندازه مصرف کننده ها از یو پی اس قوی و باتری یو پی اس خارجی باید استفاده کنیم) که برق شهری در باتری ذخیره شده و در قطع برق انرژی را تامین میکند.

در زمان غیر قطعی یو پی اس همانند فیلتر عمل کرده و مشکلات را رفع میکند که البته بسته به نوع یو پی اس رفع ایرادات متفاوت است.

معمولا در توان های پائین تر از یو پی اس لاین اینتر اکتیو و در توان های بالاتر از 1 الی 3 تا 800 kva  از یو پی اس آنلاین استفاده میکنند که بسته به تعداد مصرف کننده و همچنین میزان زمان برق دهی متفاوت است.

جهت مشاوره یا خرید انواع یو پی اس ، باتری یو پی اس ، استابلایزر ، رک ، کابینت ، پی دی یو و یا تعمیر تخصصی یوپی اس و باتری با شماره 02177973810 تماس حاصل نمایید .