14 تیر

یو پی اس های صنعتی

جهت مشاوره یا خرید انواع یو پی اس ، باتری یو پی اس ، استابلایزر ، رک ، کابینت ، پی دی یو و یا تعمیر تخصصی یوپی اس و باتری با شماره 02177973810 تماس حاصل نمایید .

یو پی اس های صنعتی

یو پی اس های صنعتی به عنوان سیستم های منبع تغذیه کاملاً سفارشی برای محیط های ناهموار در نظر گرفته شده اند و به ویژه برای محافظت از بارهای مهم در کاربردهای صنعتی طراحی شده اند که در آن گذرگاه های ولتاژ ، ایجاد شده توسط منبع تغذیه تخریب شده ، می توانند هم به UPS و هم به بار بحرانی آسیب جدی وارد کنند.

سیستمهای UPS صنعتی

سیستمهای UPS صنعتی کاملاً انعطاف پذیر و قابل تنظیم هستند و برای نصب خط فعال بین منبع تغذیه ، منبع گذر و بار بحرانی که اینورتر ولتاژ و فرکانس AC تنظیم شده را به بار تحویل می دهد طراحی شده است و یکسو کننده ولتاژ / جریان DC تنظیم شده را به شما منتقل می کند. بار DC در همه زمان ها بدون وقفه است.

فرایند اجرا و کار یو پی اس های صنعتی

فرآیند تبدیل نیرو ، بار بحرانی را از اختلالات شبکه عادی جدا می کند و شبکه اصلی را از هارمونیک های منعکس شده ناشی از بار که بر سایر بارهای متصل به فیدر ورودی ورودی تأثیر می گذارد ، جدا می کند. یکسو کننده برق AC را به DC تبدیل می کند تا باتری های اسید یا نیکل کادمیوم سرب را شارژ کند. همچنین DC لازم را برای ظرفیت دائمی اینورتر ارائه می دهد. ماژول های نیمه هادی IGBT در اینورتر PWM استفاده می شود و منطق کنترل شکل موج خروجی سینوسی دقیق را با محتوای هارمونیکی بسیار کم ایجاد می کند. ماژول های نیمه هادی تریستور همچنین در یکسوساز برای کارایی قابل اعتماد استفاده می شود.

 

یو پی اس های صنعتی

 

مشخصات سیستم های یو پی اس صنعتی

این سیستم متشکل از یکسو کننده / شارژر ، اینورتر ، بای پس استاتیک ، بای پس تعمیر و نگهداری ، ترانسفورماتور ایزوله کننده یکسو کننده ، ترانسفورماتور ایزولاسیون اینورتر ، ترانسفورماتور ایزولاسیون خط بای پس از خط ، تثبیت کننده خط خودکار ، توزیع DC ، توزیع AC ، کنترل و نظارت است. خروجی AC اینورتر به بار بحرانی وصل می شود ، باتری ذخیره سازی بین ورودی اینورتر و خروجی یکسو کننده / شارژر از طریق MCB ایزوله شده باتری متصل می شود. قدرت ورودی AC معمولی به یکسو کننده متصل است. مدار بایگانی همچنین از همان منبع نیرو نیرو می گیرد تا در هنگام عملکرد بای پس از تأسیس نیرو برای بار بحرانی هنگام کار با بای پس استفاده کند.

از یو پی اس های صنعتی در کجا استفاده میشود؟

سیستم های UPS صنعتی PMI به طور گسترده ای در صنایع مختلف از جمله تولید برق ، توزیع نیروی برق ، انتقال نیرو ، ساخت ، حمل و نقل ، معدن ، پالایش ، نیروگاه های پتروشیمی ، نفت و گاز ، بیمارستان ها ، فرودگاه ها با کاربردهای مختلفی از قبیل کنترل توربین گازی ، کنترل تابلو استفاده می شود. ، سیگنالینگ ، زنگ هشدار ، روشنایی اضطراری ، DCS (سیستم کنترل توزیع شده) و غیره

 

امکانات یو پی اس های صنعتی

  • توپولوژی مکالمه دوتایی آنلاین
  • محصولات سفارشی شده بر اساس مشخصات
  • ماژول های مستقل (یکسو کننده ، اینورتر و استابلایزر اختیاری در بای پس) به صورت جداگانه اندازه می گیرند
  • گزینه بهره برداری با پانل های چند جلو برای کنترل کامل سیستم به اپراتور
  • خروجی گالوانیزه جدا شده (ترانسفورماتور اینورتر استاندارد است ، یکسو کننده و ترانسفورماتور بای پس از اختیاری هستند) برای حداکثر ایمنی در بارهای مهم
  • یکسوساز SCR برای اطمینان از عملکرد قابل اطمینان در شرایط ناهموار شبکه
  • کنترل اینورتر IGBT (PWM) با فرکانس بالا برای اطمینان از عدم تحریف شکل موج برای بارهای واکنشی و غیرخطی.
  • سازگار با باتری های سرب اسید (تهویه / مهر و موم شده) و NiCd (دریچه باز / گاز)
  • ارتباطات (تماس رایگان زنگ دار ، نظارت بر رایانه از راه دور ، Modbus ، SNMP ، P

 

مشاوره و استعلام بهترین قیمت از شرکت کیان صنعت ایرانیان

02177973811