یو پی اس و کاربرد های آن چیست؟

یو پی اس چیست؟

یو پی اس و کاربرد های آن چیست؟ | یو پی اس به عنوان یک شرکت پیک در سال 1907 در ایالات متحده تأسیس شد، UPS به یک شرکت چند میلیارد دلاری با هدف اصلی تسهیل تجارت در سطح جهان تبدیل شده است.

امروزه ،UPS  یک شرکت بین المللی است که مارک تجاری آن یکی از معروف ترین و تحسین شده های جهان است.

UPS دارای منبع تغذیه ی بدون وقفه است و می توان آن را برای مدت زمان کوتاه و بدون مانع برق، دستگاهی را تأیید کرد که بتواند در زمینه خدمات رسانی به سایر سرویس ها و منابع قدرت دیگر فعالیت کند.

کاربردهای یو پی اس چیست؟

یک یو پی اس، به عنوان یک پشتیبان گیری باتری شناخته می شود.

هنگامی که منبع برق معمولی شما خراب است یا ولتاژ به سطح غیر قابل قبول، نیروی پشتیبان را فراهم می کند.

یک یو پی اس اجازه خاموش کردن کامپیوتر و تجهیزات متصل را می دهد. اندازه و طراحی یک یو پی اس تعیین می کند تا چه مدت قدرت را تامین کند.

یو پی اس و کاربردهای آن

یو پی اس های مکلسان مورد استفاده در اکثر برنامه های کاربردی امروز از تکنولوژی حالت جامد برای مدیریت کنترل قدرت و ارتباطات توابع استفاده می کنند و بنابراین به عنوان سیستم های UPS ایستا معرفی می شوند.

این در مقایسه با سیستم های دوار قبلی است که آنها تا حد زیادی جایگزین شده اند

در داخل یو پی اس محفظه ای تعبیه شده است که باتری یو پی اس در آن قرار می گیرد. یو پی اس و کاربرد های آن چیست؟

به عبارت دیگر برق شهری در باتری ذخیره شده و بعد از قطع برق از انرژی ذخیره شده یو پی اس برای رساندن برق بدون وقفه و بلافاصله به مصرف کننده استفاده می کند تا آسیبی به سیستم ها و دستگاه های مصرفی نرسد.

یکی از مهم ترین کاربرد های دستگاه یو پی اس زمانی است که برق قطع می شود و بالافاصله بدون هیچ وقفه ی برق مصرف کننده ها تامین می گردد.

UPS در مرکز داده

هر یو پی اس یک بار AC را به DC تبدیل می کند و با اینورتر آن را به عقب برمی گرداند. باومترها انرژی را برای استفاده در یک خرابی میسر می کند.

جهت مشاوره یا خرید انواع یو پی اس ، باتری یو پی اس ، استابلایزر ، رک ، کابینت ، پی دی یو و یا تعمیر تخصصی یوپی اس و باتری با شماره 02177973810 تماس حاصل نمایید .