واحد خدمات : 77943790-021 ارسال فکس : 77943573-021 فروش ( خط یک ) : 77973810-021 فروش ( خط دو ) : 77973811-021

استابلایزر فاراتل یک دستگاه الکترونیکی است که برای تثبیت ولتاژ و جریان برق ورودی به دستگاه‌های الکترونیکی و برقی استفاده می‌شود. استابلایزر فاراتل در مدل‌های مختلفی با ظرفیت‌های مختلف تولید می‌شود.

برای مثال، مدل STB25R دارای مدار تقویت و تضعیف ولتاژ است که به گونه‌ای عمل می‌کند که کاهش یا افزایش ولتاژ برق شهر را تشخیص داده و ولتاژ خروجی را تنظیم می‌کند . مدل STB12000M نیز علاوه بر تثبیت برق، محافظت در برابر نویز موجود در برق شهر را نیز دارد.

معرفی استابلایزر های برند فاراتل

استابلایزر فاراتل نوع AVR

استابلایزر فاراتل نوع AVR یکی از مدل‌های استابلایزر فاراتل است که برای تثبیت ولتاژ و جریان برق ورودی به دستگاه‌های الکترونیکی و برقی استفاده می‌شود. این مدل دارای ولتاژ خروجی 220 ولت است که در بازه 155 الی 265 ولت اصلاح ولتاژ را انجام می‌دهد

همچنین، مدل AVR32F نیز یکی از مدل‌های stabilizer فاراتل است که جهت حفاظت و تقویت یا تضعیف برق تک فاز ساختمان‌های دارای کنتور ۳۲ آمپر و یا کولرهای گازی تا قدرت ۲۴۰۰۰ بی‌ تی‌ یو می‌باشد.

برای خرید استابلایزر فاراتل نوع AVR می توانید با کیان صنعت ایرانیان در تماس باشید.

استابلایزر فاراتل نوع STB

استابلایزر فاراتل نوع STB یکی از مدل‌های stabilizer فاراتل است مدل‌های مختلفی از این نوع استابلایزر تولید شده است که برخی از آن‌ها عبارتند از:
STB25R: مناسب سیستم‌های کامپیوتری و دستگاه‌های الکترونیکی خانگی و اداری، نظیر کامپیوتر های شخصی و لوازم جانبی آن، سیستم های صوتی و تصویری، Setup Box ها، سیستم های کنترل و… .

STB6000M: مناسب سیستم‌های کامپیوتری و صوتی تصویری و دستگاه‌های الکترونیکی خانگی. دارای ولتاژ خروجی 220 ولت است که حتی در تغییرات سریع برق شهر، ولتاژ خروجی را تنظیم و تثبیت می‌کند.

STB12000: مناسب برای مصارف صنعتی و تجاری. دارای ولتاژ خروجی 220 ولت است و دارای سیستم حفاظت در مقابل ولتاژ ورودی و خروجی خارج از محدوده مجاز است.

همچنین، شرکت فاراتل ترانس‌های مناسب تجهیزات برقی منازل تا ۳۲ آمپر را نیز تولید می‌کند.


جهت خرید استابلایزر فاراتل با شماره 02177943573  تماس بگیرید و از مشاوره رایگان شرکت کیان صنعت ایرانیان برای خریدی بهتر بهرمند شوید.


استابلایزر فاراتل نوع Prince

استابلایزر فاراتل نوع Prince یک نوع استابیلایزر ولتاژ الکترونیکی است که از فناوری تنظیم خودکار ولتاژ (AVR) برای تنظیم ولتاژ خروجی به ولتاژ ورودی مورد نظر استفاده می کند. برخی از محصولات این نوع stabilizer عبارتند از:

1- استابلایزر هوشمند کولرهای گازی Prince AC50K: مناسب برای انواع کولرگازی تا ظرفیت حداکثر 50000Btu ⁄ hr به منظور حفاظت از دستگاه‌های الکترونیکی و برقی

2- استابلایزر هوشمند یخچال و فریزر PRINCE FRZ100: مناسب برای یخچال و فریزهای خانگی و فروشگاهی با استفاده از میکرو کنترولرهای سریع

3- سری Prince TV: محافظ ولتاژ های هوشمندی هستند که برای حفاظت از تلویزیون های LED و ال سی دی همچنین دستگاه های متصل به آنها مانند گیرنده های دیجیتال، سینمای خانگی، دستگاه های پخش موزیک و غیره به کار می‌روند

4- سری Prince CPR: برای محافظت از دستگاه هایی مانند کپی، پرینتر، پلاتر و دستگاه های کامپیوتری به کار می‌روند

درباره شرکت فاراتل

شرکت فاراتل در سال ۱۳۵۲ خورشیدی (۱۹۷۳ میلادی) به وسیله بهرام مکانیک اصفهانی و خسرو افقهی تاسیس شد. این شرکت در زمینه صنایع الکترونیک فعالیت می‌کند و محصولات متنوعی از جمله استابلایزرهای برق، ترانس‌های اتوماتیک، باتری‌های سیلد و… تولید می‌کند.

شرکت فاراتل دارای بیش از ۸۰ مرکز خدمات پس از فروش در سراسر کشور است و همواره به منظور ارتقاء سطح علمی و دانش فنی نمایندگی‌های خود، اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف می‌کند.

خرید استابلایزر فاراتل

برای خرید استابیلایزر فاراتل، می‌توانید به فروشگاه‌های کیان صنعت ایرانیان مراجعه کنید و در وب‌سایت رسمی شرکت کیان صنعت ایرانیان نیز می‌توانید انواع مدل‌های stabilizer فاراتل را مشاهده کرده و با توجه به نیاز خود، مدل مناسب را انتخاب کنید.

همچنین، شرکت فاراتل دارای بیش از ۸۰ مرکز خدمات پس از فروش در سراسر کشور است که می‌توانید با مراجعه به آن‌ها، اطلاعات بیشتری در مورد خرید و نصب استابلایزر فاراتل دریافت کنید.

قیمت استابلایر فاراتل

نوع استابیلایزر فاراتل قیمت استابلایزر فاراتل
فاراتل نوع AVR 1000 ولت آمپر تماس بگیرید 02177973811
فاراتل نوع AVR 2000 ولت آمپر تماس بگیرید 02177973810
فاراتل نوع AVR 3000 ولت آمپر تماس بگیرید 02177973810
فاراتل نوع STB 1000 ولت آمپر تماس بگیرید 02177973811
فاراتل نوع STB 2000 ولت آمپر تماس بگیرید 02177973810
فاراتل نوع Prince 1000 ولت آمپر تماس بگیرید 02177973811
فاراتل نوع Prince 2000 ولت آمپر تماس بگیرید 02177973810
فاراتل نوع Prince 3000 ولت آمپر تماس بگیرید 02177973811

چه مدار استابیلایزر فاراتل وجود دارد؟

استابیلایزر فاراتل در مدل‌های مختلفی با مدارهای متفاوت تولید می‌شود. در مدل AVR32F، مدار تقویت و تضعیف ولتاژ به گونه‌ای عمل می‌کند که کاهش یا افزایش ولتاژ برق شهر را تشخیص داده و ولتاژ خروجی را تنظیم می‌کند.

در مدل FaraPower253 نیز دارای مدار تثبیت کننده ولتاژ و جریان ورودی است که با توجه به ولتاژ ورودی، ولتاژ خروجی را تنظیم می‌کند

به طور کلی، مدار stabilizer فاراتل شامل مدارهای الکترونیکی مختلفی است که با توجه به نوع و مدل دستگاه، ولتاژ و جریان ورودی را تشخیص داده و ولتاژ خروجی را تنظیم می‌کند.

ویژگی‌های استابلایزر فاراتل

  • دارای رنج تثبیت فوق العاده بالا
  • دارای هشداردهنده صوتی
  • حفاظت در مقابل افزایش و کاهش ولتاژ برق شهر
  • مناسب برای تجهیزات برقی منازل
  • هوشمند میکروپروسسوری

وظایف و کارکردهای stabilizer فاراتل

محافظت از دستگاه در مقابل نوسانات لحظه ای برق

نوسانات لحظه ای که در ورودی برق اتفاق می افتد را کنترل کرده و دستگاه را اصطلاحا از رعد و برق های ولتاژی در امان نگه دارد. با وجود هزینه های سرسام آور برای تهیه وسایل برقی و همچنین افزایش نوسانات برق شهری توصیه می شود از استابلایزر برای دستگاه های برقی خود استفاده نمایید.

ثابت کردن ولتاژ برق شهری

از آنجایی که برق شهر دارای نوسانات ولتاژ است، در هر ثانیه شاید هزاران دستگاه مختلف برقی با وجود این نوسانات آسیب ببینند. استفاده از استابلایزر می تواند ولتاژ را تثبیت کند و به عمر و کارایی وسایل برقی شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

محافظت در مقابل اتصال کوتاه

اگر به هر دلیلی اتصالی در خروجی یا داخل مدارات داخلی استابلایزر اتفاق بیفتد دستگاه بلافاصله به صورت اتوماتیک با کمک میکروکنترلری که دارد خروجی برق را قطع کرده و از بروز آسیب و ایراد به دستگاه مصرف کننده جلوگیری می کند.

کاهش دادن هزینه های برق مصرفی

افت ولتاژ برق معمولا باعث ایجاد اختلال در عملکرد دستگاه ها می شود و قدرت موتور را به حد زیادی کاهش می دهد به همین دلیل میزان هدر رفت انرژی نیز افزایش یافته و هزینه های برق بالا می رود. با استفاده از استابلایزر میتوان جلوی این نوسانات و افت دور موتور را گرفت.

 

footbg
تماس فوری