با ما تماس بگیرید

86020057
86020058
86020059

استابیلایزر فاراتل

استابیلایزر فاراتل

استابلایزر فاراتل یا ترانس فاراتل از سری محصولات حفاظت از برق شرکت فاراتل است که به منظور تنظیم و تثبیت ولتاژ برق و جلوگیری از آسیب نوسانات برق شهری طراحی و ساخته شده است.شرکت فاراتل در بیست و هفتم خردادماه سال 1352 بصورت رسمی تاسیس گردید.

فاراتل به عنوان یکی از مشهورترین برندهای ایرانی تولید کننده انواع ترانس، استابلایزر، یوپی‌اس، باتری و کابینت باتری است.استابلایزر های این برند می توانند با دارا بودن سیستم رله ای یکی از تنظیم کننده های ولتاژ خوب در زمینه رله کردن نوسان برق شهری باشد

انواع استابلایزر فاراتل

AVR (استابیلایزر)

STB (استابیلایزر)

Prince (استابیلایزر)

استابلایزر فاراتل نوع AVR

استابلایزر یا ترانس اتوماتیک فاراتل نوع AVR دارای چهار مدل مختلف است یکی ترانس مناسب تجهیزات برقی منازل تا 32 آمپر که برای کولرهای گازی نیز قابل استفاده است. نوع دیگر ترانسی است که برای تجهیزات برقی منازل تا 25 آمپر به کار می رود و برای کولرهای گازی و تقویت و تثبیت ولتاژ برق شهر استفاده می شود. در آخر نوع دیگر استابلایزر فاراتل نوع AVR مدلی است که برای یخچال و فریزها به کار می رود و می توانند به صورت رومیزی در فضاهای مختلف خانه مورد استفاده قرار گیرند.

استابلایزر فاراتل سری AVR را می توان به صورت دیواری بعد از کنتور (مجموعه کلیدهای مینیاتوری) نصب کرد و از آن برای حفاظت از دستگاه های الکترونیکی منازل مانند یخچال و فریزر، سیستم های صوتی و تصویری، لباسشویی، ظرفشویی، روشنایی ها، کولرهای آبی و گازی 24000 یا نهایتا 30000 BTU استفاده کرد. استابلایزر AVR می تواند وسایل برقی را در برابر ولتاژ ورودی و خروجی خارج از محدوده مجاز محافظت نماید و محصولات این سری دارای فیلتر برای حفاظت از دستگاه ها در مقابل نویزها و اختلالات برق شهر می باشند.

استابلایزر فاراتل مدل STB25R

مناسب سیستم‌های کامپیوتری و دستگاه‌های الکترونیکی خانگی و اداری، نظیر کامپیوتر های شخصی و لوازم جانبی آن، سیستم های صوتی و تصویری،Setup Box ها، سیستم های کنترل و نظارت تصویری، درب بازکن های اتوماتیک، کنسول های بازی، ماشینهای اداری، تلفن های سانترال و معمولی، سیستم های مخابراتی، برخی از تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری و….

 • طراحی شده برای استفاده رومیزی
 • دارای سیستم حفاظت در مقابل ولتاژ ورودی و خروجی خارج از محدوده مجاز
 • دارای فیلتر جهت حفاظت دستگاه‌های مصرفی در مقابل نویزها و اختلالات برق شهر
 • مجهز به هشداردهنده صوتی
 • مجهز به مدار تاخیر جهت حفاظت دستگاه‌های مصرفی هنگام قطع و وصل برق شهر
 • مجهز به سه پریز ارت‌دار خروجی جهت استفاده هم‌زمان مصرف‌کننده‌های مختلف

استابلایزر فاراتل نوع Prince

استابلایزرهای سری پرینس دارای مدل های مختلف مناسب برای یخچال فریزر، تلویزیون، کولر گازی، دستگاه کپی، پرینتر و پلاتر می باشد. استابلایزر Prince FRZ در مدل های مختلفی تولید شده است و برای یخچال و فریزهای خانگی از 25 فوت تا 40 فوت و یخچال فریزرهای فروشگاهی قابل استفاده می باشد. استابلایزر سری Prince TV محافظ ولتاژ های هوشمندی هستند که برای حفاظت از تلویزیون های LED و ال سی دی همچنین دستگاه های متصل به آنها مانند گیرنده های دیجیتال، سینمای خانگی، دستگاه های پخش موزیک و غیره به کار می رود.

استابلایزر فاراتل سری Prince AC می تواند برای انواع کولر گازی استفاده شود. این محصولات مجهز به میکروکنترلر های سریع و تکنولوژی کنترل دیجیتال می باشند و به خوبی می توانند از کولرهای گازی در برابر نوسانات و اختلالات برق شهری محافظت کنند. از محصولات جدید شرکت فاراتل می توان به استابلایزرهای Prince CPR اشاره کرد که برای محافظت از دستگاه هایی مانند کپی، پرینتر، پلاتر و دستگاه های کامپیوتری به کار می روند. به صورت کلی می توان گفت استابلایزرهای فاراتل سری پرینس از محصولات تخصصی هستند که برای محافظت از وسایل برقی مختلف تولید شده و هرکدام کاربرد منحصر به فرد خود را دارند.

استابلایزر فاراتل با کاربری خاص:

 • برای سیستم صوتی تصویری
 • برای یخچال فریزر خانگی
 • برای کولرگازی
 • برای تجهیزات پزشکی

ترانس فاراتل خانگی در مدل های تکفاز:

 • 6 کیلو ولت آمپر
 • 8 کیلو ولت آمپر
 • 12 کیلو ولت آمپر

در مدل سه فاز:

 • 16.5 کیلو ولت آمپر

 

footbg
بالای صفحه