واحد خدمات : 77943790-021 ارسال فکس : 77943573-021 فروش ( خط یک ) : 77973810-021 فروش ( خط دو ) : 77973811-021

یو ی اس درکه تهران

برای اینکه بتوانید مناسب ترین یو پی اس رادر درکه برای کار خود انتخاب کنید اولین کار این است که پلاک دستگاه مورد نظرتان را بررسی کنید تا میزان توان مصرفی آن را بدست آورده و یادداشت کنید.
نکته دیگر اینکه اگر دستگاه مورد نظر شما نسبت به نوسانات برقی حساس می باشد حتما آن را یادداشت کرده و در خاطر خود نگه دارید.
با توجه به میزان مصرف دستگاه خود و طول عمر آن توان یو پی اسی که نیاز دارید را محاسبه کنید.

یو پی اس چیست؟

یو پی اس (دستگاه برق اضطراری) یا منبع تغذیه بی وقفه Uninterruptible Power Supply (UPS) دستگاهیست که با ذخیره برق در باتری و تبدیل آن به ولتاژ استاندارد مورد نیاز (230V/400V) برق مصرف کننده های الکتریکی را در زمان قطع شدن برق شبکه شهری، دیزل ژنراتور و هر نوع منبع تغذیه دیگر، تامین میکند.

مزایای سیستم برق اضطراری

نقش این سیستم زمانی بسیار پررنگ می‌شود که جریان برق به‌طور کامل قطع شود. هنگامی که برق به‌طور کامل قطع شود در کمترین زمان ممکن سیستم یوپی‌اس ارتباط جریان برق شهری و منبع تغذیه دستگاه مصرف‌کننده را قطع خواهد کرد و منبع تغذیه دستگاه را به منبع تغذیه بی‌وقفه خود سوئیچ خواهد کرد. این سیستم در دستگاه‌های مصرف‌کننده مثل تجهیزات اتاق‌های عمل، بانک‌ها، دوربین‌های مداربسته، کامپیوترها بسیار استفاده می‌شود.

 فروش انواع یو پی اس در درکه تهران

یو پی اس آنلاین

یو پی اس آنلاین (Online UPS) کامل ترین نوع یک دستگاه یو پی اس میباشد، اما گران ترین آن ها نیز می باشند. قیمت این UPS ها در گذشته بسیار بالاتر بوده است به گونه ای که تنها برای کاربرد های تجاری از UPS های آنلاین استفاده می کرده اند اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی در این عرصه، استفاده از UPS های آنلاین، برای کاربرد های معمولی نیز مقرون به صرفه شده است.با توجه به حساسیت برخی مصرف کننده ها مثل سرور های حرفه ای، تجهیزات ابزار دقیق، تجهیزات آزمایشگاهی و بیمارستانی، استفاده از ups آنلاین (Online UPS) بهترین گزینه جهت پشتیبانی از آنها میباشد.

یو پی اس آفلاین

استفاده از یو پی اس (UPS) آفلاین برای تجهیزاتی با توان های پایین مناسب می باشد. تجهیزاتی از قبیل رایانه های شخصی، دوربینهای مدار بسته، دستگاه های حضور و غیاب، دزدگیر و سیستمهای هوشمند یا BMSو غیره از دستگاه هایی هستند که این نوع دستگاه برای آن ها مناسب است

یوپی‌اس‌های آفلاین یا آماده به کار، با زمان حفاظت ۲۰ دقیقه که گسترش ظرفیت آن معمولاً امکان‌پذیر نیست.این نوع یو پی‌ اس‌ها در حالت عادی از برق شهر استفاده می‌کنند اما به محض قطع برق، یوپی‌اس وارد مدار شده و برق باطری را به برق مورد نیاز مصرف‌کننده‌ها تبدیل می‌کند.

یو پی اس لاین اینتراکتیو

یو پی اس Line-interactive از نظر تکنولوژی ساخت و قیمت در رده بعد از UPS آنلاین قرار میگیرد. قیمت UPS لاین اینتراکتیو به دلیل تکنولوژی ساخت ساده بسیار مرقون به صرفه تر است. یکی از معایب این مدل یو پی اس محدودیت توان آن است که تنها تا توان Kva5 تولید میشود.

یوپی‌اس‌های لاین‌اینتراکتیو در شرایط عادی می‌توانند ولتاژ خروجی را به وسیله یک ترانسفورماتور تثبیت کنند، در شرایط طبیعی، تأمین خروجی در این نوع یوپی‌اس‌ها پس از تصحیح ورودی (پاک‌سازی ورودی از انواع نویز و احیاناً تصحیح سطح ولتاژ ورودی) انجام می‌پذیرد. تنها در مواقعی چون بروز نقص فنی، سرریز بار یا افزایش بیش از حد دمای یوپی‌اس به حالت بای‌پس خواهد رفت.

علائم خرابی یو پی اس

از مشکلاتی که برای یو پی اس ها ممکن است پیش آید می ‌توان مواردی همچون (روشن نشدن یو پی اس، شارژ نشدن باتری، روشن نشدن ال ای دی هشدار، روشن نشدن چراغ تعویض باتری، عدم ارائه بکاپ و ایجاد پیام خطا) را می توان نام برد.

ممکن است برای شما سوال پیش آید که دلیل این خرابی ها چه چیزی می تواند باشد این دلایل عبارتند از:

  • شارژ کردن بیش از حد باتری یو پی اس: شارژ کردن بیش از حد مجاز از عواملی می باشد که موجب آسیب دیدن باتری یو پی اس می شود
  • اتصال کوتاه: متصل کردن دو قطب مثبت و منفی باتری توسط رسانا که بسیار مخرب می باشد و حتی ممکن است باعث خرابی کامل باتری و قطع مدار داخلی آن شود. اگر اتصال کوتاه اتفاق بیفتد باتری دیگر قابل ترمیم و تعمیر نمی باشد.
  • دمای نامناسب: بالارفتن و دمای هوا از مسائل مهم می باشد که در راندمان و استفاده بهینه از باتری تاثیر می گذارد همین امر موجب شده است تا هر باتری با توجه به روش ساخت ش در یک دمای خاصی باید قرار بگیرد و اگر دمای از حد مجاز بیشتر باشد دمای بالا باعث تولید گاز در باتری و آزاد شدن گازهای اکسیژن و نیتروژن شب می شود
  • دشارژ بسیار باتری: این اتفاق باعث سولفاته شدن سرب می شود که مقاومت باتری را بالا می برداگر یو پی اس مناسبی برای خود انتخاب کرده باشید یو پی اس باتری را به طور امل دشارژ نمی کند و قبل از دشارژ شدن با دادن اخطار یو پی اس قطع می شود.
  • وارد شدن برق متناوب به باتری: برق متناوب نباید به هیچ عنوانی وارد باتری یو پی اس شود چراکه طول عمر باتری را کاهش داده و در روند کار آن اختلال به وجود می آورد.

تعمیرات انواع دستگاه یو پی اس در درکه تهران

یو پی اس از هر نوعی که باشد ممکن است بامشکل مواجه شده و نیاز به تعمیر داشته باشد. تعمیرات یو پی اس از خدماتی می باشد که مجموعه کیان صنعت ایرانیان درکه به کاربران ارائه می دهد تا با خیال راحت یو پی اس خود را به دست متخصصان این زمینه بسپارند تا نیازی به تهیه ی دوباره ی یو پی اس نباشد و کاربران با هزینه ی کمتر بتوانند یو پی اس را بهبود و ارتقا دهند.

هر شخصی قادر به تعمیر یوپی اس نمی باشد و برای تعمیر آن حتما به افرادی که دارای تجربه کافی در این زمینه می باشند مراجعه شود چرا که ممکن است با بی احتیاطی دستگاه یو پی اس شما دچار آسیب شود. باید یو پی اس را برای تعمیر به مجموعه های مجهز که از روش ها و ابزار های پیشرفته استفاده می کنند بسپارید.

تعمیرات تخصصی ups در درکه

تعمیرات ups یکی از تخصصی ترین حوزه های فعالیت مرکز کیان صنعت ایرانیان در درکه است. یو پی اس یا منبع تغذيه بدون وقفه، دستگاهی است که توان مورد نیاز بار مصرفی را تامین می کند. این سیستم بین برق شهر و دستگاه مصرف کننده قرار گرفته و علاوه بر تثبیت و تنظیم برق شبکه، از ایجاد نویز و بروز اختلالات شبکه در تجهیزات حساس مصرف کننده جلوگیری می کند.

باید بدانید که تعمیرات ups بسیار تخصصی بوده و به هیچ عنوان نباید توسط کاربران عادی و حتی تعمیرکاران مبتدی انجام شود. از این رو شرکت کیان صنعت ایرانیان در درکه با استخدام مجرب ترین تعمیرکاران این حوزه و استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و ابزار تعمیراتی، بررسی و ترمیم این محصول پیچیده را عهده دار شده است.

قیمت انواع یو پی اس

انواع برند های داخلی و خارجی یو پی اس در بازار ایران وجود دارند و خریداران باید ترکیب قیمت / کیفیت را در نظر بگیرند. تصمیم گیری صرفا بر مبنای قیمت می تواند خطرناک باشد زیرا اجزای داخلی با کیفیت پایین می تواند به عدم حفاظت از مصرف کننده ها منجر شود. هنگام انتخاب یو پی اس، ایمنی و قابلیت اطمینان باید ملاحظات کلیدی باشد. یو پی اس های با کیفیت بالا اغلب با گارانتی مادام العمر یا تضمین چند ساله عرضه می شوند.

 

# برند یو پی اس توان
۱ یو پی اس APC در تمامی توان و مدل
۲ یو پی اس EPC در تمامی توان و مدل
۳ یو پی اس مک پاور در تمامی توان و مدل
۴ یو پی اس مکلسان در تمامی توان و مدل
۵ یو پی اس یورونت در تمامی توان و مدل
۶ یو پی اس آلجا در تمامی توان و مدل
۷ یو پی اس فاران در تمامی توان و مدل
۸ یو پی اس فاراتل در تمامی توان و مدل
۹ یو پی اس IPC در تمامی توان و مدل
۱۰ یو پی اس Riello در تمامی توان و مدل
۱۱ یو پی اس Master Guard در تمامی توان و مدل

 


در صورت داشتن سوال و درخواست مشاوره درباره خرید و تعمیر دستگاه یو پی اس می توانید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل و سوال خود را با متخصصین ما در میان بگذارید .

شماره های پشتیبانی و برقراری ارتباط

02177943573

02177973810

footbg
تماس فوری