واحد خدمات : 77943790-021 ارسال فکس : 77943573-021 فروش ( خط یک ) : 77973810-021 فروش ( خط دو ) : 77973811-021

یو پی اس (ups) تهران

یو پی اس یک منبع تغذیه الکترونیکی می باشد. یو پی اس انرژی برق منبع متناوب و گاها مستقیم را گرفته و در خود ذخیره میکند.شرکت فای نت به منظور ارائه خدمات فروش، تعمیرات، نیازسنجی و سرویس دستگاه های یوپی اس و استابلایزر و نگهداری باتری یوپی اس در ابعاد مختلف از خانگی تا صنعتی و بیمارستانی تشکیل گردید.فای نت سعی بر این دارد که بتواند با استفاده از دانش فنی خود به عنوان مرکز فروش و تعمیر یو پی اس و فروش آنلاین باتری یو پی اس در کنار اطلاع از نیازهای بازار برق بدون وقفه بهترین خدمات را در کمترین زمان ممکن به مشتریان این محصول در تهران و سرتاسر ایران پهناور ارائه نماید.

درحقیقت استفاده از یک انژی پشتیبان مانندسیستم تامین انژی بدون وقفه (ups) شمارا قادر میسازد که بیشتر بر مشکلات ناشی از برق شهر فائق آیید و همچنین محافظت در برابر قطع  کلی برق را نیز به آورید

در تهران مراکز زیادی جهت فروش ups وجود دارد، یکی از مجموعه های حرفه ای در این زمینه، گروه کیان صنعت ایرانیان می باشد

تعمیر یو پی اس (UPS) در تهران

یو پی اس تهران : یو پی اس از هر نوعی که باشد ممکن است با مشکل مواجه شده و نیاز به تعمیر داشته باشد. مرکز تعمیر یو پی اس در تهران از خدماتی می باشد که گروه فای نت به کاربران ارائه می دهد تا با خیال راحت یو پی اس خود را به دست متخصصان این زمینه بسپارند تا نیازی به تهیه دوباره یو پی اس نباشد و کاربران با هزینه کمتر بتوانند UPS را بهبود و ارتقا دهند.

هر شخصی قادر به تعمیر یو پی اس نمی باشد،برای تعمیر آن حتما به افرادی که دارای تجربه کافی در این زمینه می باشند مراجعه شود. چرا که ممکن است با بی احتیاطی دستگاه یو پی اس شما دچار آسیب شود. باید UPS را برای تعمیر به مجموعه های مجهز که از روش ها و ابزار های پیشرفته استفاده می کنند، بسپارید.

موارد کاربردی یو پی اس (UPS)

پکیج های خورشیدی 

با توجه به نیاز جامعه به ذخیره و صرفه جویی در انرژی برق ، بیش از پیش به انرژی خورشید احساس نیاز می شود . سیستم های خورشیدی خود شامل تجهیزاتی متفاوت هستند که از آن جمله می توان به پنل خورشیدی و یو پی اس یا اینورتر اشاره نمود . استفاده از یو پی اس در این سیستم ها علاوه بر اطمینان از برق می تواند از نظر هزینه و قیمت نیز بسیار به صرفه باشد

منازل

در منازل می توان از یو پی اس های کوچک جهت تامین روشنایی و تامین برق تجهیزات الکترونیکی تلویزیون ، کامپیوتر و پکیج ها و… استفاده نمود . همانطور که قبلا اشاره شد قطع و وصل ناگهانی برق شهرباعث آسیب دیدن تجهیزات الکترونیکی می شود در صورت استفاده از UPS علاوه بر دردسترس بودن همیشگی برق ، امکان آسیب دیدن تجهیزات خانگی نیز حداقل می گردد . درصورت نیاز به استفاده از دستگاه یوپی اس برای تامین وسایل خانگی موتوردار نظیر یخچال باید از مناسب بودن آن برای این تجهیزات اطمینان حاصل نمود .

ادارات

امروزه با توجه به نیاز اساسی ادارات به کامپیوتر ، چاپگر ،ودیگر وسایل الکترونیکی و همچنین اهمیت اطلاعات و عدم آسیب دیدن تجهیزات ، استفاده از یو پی اس به امری کاملا طبیعی تبدیل شده است.

صنایع

دستگاه های یوپی اس در صنایع مختلف نظیر مخابرات و ISP ها ، دفاتر خدمات پستی ، بخشهای ابزار دقیق و کنترل (اتاق فرمان) کارخانجات و شرکتها ، بخشهای مالی و اداری کارخانجات ، بیمارستانها و تجهیزات پزشکی و … به وفور مورد استفاده قرار می گیرند.

برای مشاوره و خرید یا تعمیر انواع یو پی اس(UPS)  در تهران با شماره تلفن 77943573-021 تماس بگیرید

فروش باتری یو پی اس (UPS) در تهران

فروش باتری سو پی اس در تهران باتری یو پی اس باتری ها منبع ذخیره انرژی هستند که امروزه بیشتر دستگاه ها توسط آن ها کار می کنند و افراد به روش های مختلف استفاده های زیادی از آن ها می کنند.باتری ها انواع مختلفی دارند که باتری یو پی اس (UPS) نمونه ای از آن ها است که این باتری ها در سه سطح عمر بالا، عمر متوسط و عمر پایین تقسیم بندی می شوند، اما با توجه به نوع کاربرد و کسب و کار شما در هنگام خرید ، به نوع باتری نیز باید توجه نمایید.

به علاوه حتما به این نکته دقت نمایید که ظرفیت و ولتاژ باتری که انتخاب می‌کنید باید متناسب با دستگاه شما باشد.

شرکت فای نت عرضه کننده انواع باتریهای ups شامل narada ، fiamm ، long ، makelsan ، leoch ، hitaco ، panasonic ، alcad و … در ایران می باشد .

فروش یو پی اس (UPS) در تهران

فروش انواع مختلف یو پی اس در تهران ،یوپی اس یا منبع برق دائمی از جمله پر کاربردترین وسایل برقی جانبی و کمکی است امروزه کمتر سازمان یا شرکتی را بدون یو پی اس میبینید،  یو پی اس (UPS) جزئی از لوازم اساسی زندگی با نیروی برق است.

فروش و تعمیر انواع یو پی اس (UPS) در تهران

 • یو پی اس دیتاسنتر
 • یو پی اس سیستم های خانگی
 • یو پی اس سیستم های کامپیوتری
 • یو پی اس سیستم های نظارتی
 • یو پی اس سیستم های بانکی
 • یو پی اس سیستم های مخابراتی
 • یو پی اس سیستم های پزشکی
 • یو پی اس کاربری عمومی

تعمیرات تخصصی یو پی اس (UPS) در تهران

تعمیر انواع یو پی اس در تهران دستگاه یو پی اس یک منبع تغذیه بدون وقفه برای تامین برق اضطراری دستگاه های الکترونیکی است که یو پی اس ها قابل تعمیر هستند بهتر است دستگاه های یو پی اس خود را بصورت دوره ایی، یا فصلی سرویس کنید تا در صورت بروز مشکل خطا ها و ایرادات پیش آمده برطرف شود

طول عمر دستگاه های یو پی اس (UPS) زیاد است و در صورت بروز مشکل قابل تعمیر هستندو باتری های یو پی اس هستند که طول عمر آنها بین 2 تا 5 سال برحسب نوع برند و توان باتری ها می باشد

برای تعمیر دستگاه یو پی اس خود میتوانید با واحد پشتیبانی و تعمیر یو پی اس شرکت فای نت به شماره تماس 77943573-021 تماس حاصل فرمایید

 مهمترین کاربرد باتری یو پی اس

مهم ترین وظایفی که باتری های یو پی اس بر عهده دارند محافظت و مراقبت در برابر آسیب های ناشی از تغییرات ولتاژ و جریان برق می باشد. موارد استفاده از باتری یو پی اس بیشتر در ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی جهت محافظت از سیستم های کامپیوتری، دستگاه های پرینتر و مجموعه دستگاه های الکترونیکی موجود در سازمان از جمله تجهیزات مخابراتی، آزمایشگاه ها، دیتا سنتر ها، مراکز بانکی و صنایع پزشکی و درمانی، همچنین هر آنچه که مرتبط با تجهیزات الکترونیکی باشد تعبیه و تنظیم شده است.

مزایای خرید از فای نت

 • خدمات پس از فروش
 • بهترین قیمت و کیفیت
 • مشاوره تخصصی خرید
 • قیمت رقابتی محصولات
 • ارسال به سراسر ایران
یو پی اس تهران

برای مشاوره و خرید یا تعمیر انواع یو پی اس(UPS)  در تهران با شماره تلفن 77943573-021 تماس بگیرید

باتری یو پی اس(UPS) در تهران

باتری ups یا سیستم یو پی اس یک منبع ذخیره انرژی بوده که در زمان قطع شدن برق شهری یا زمانیکه ولتاژ برق شهری افت یا افزایش دارد، وارد مدار می شود و جریان برق با ثبات و یکنواختی را ارئه می دهد و تا مادامی که باتری یو پی اس UPS آن انرژی ذخیره داشته باشد یا جریان برق شهری وصل شود، انرژی مورد نیاز را تامین می کند

بهترین باتری یو پی اس کدام است؟

زمانی که قصد خرید باتری یو پی اس را دارید، اولین سوالی که ذهنتان را به خود مشغول خواهد کرد، این است که به کدام برند پو پی اس می توان اعتماد کرد؟ یو پی اس خارجی بهتر است و یا ایرانی؟ مهم نیست که شما قصد خرید برند های خارجی را دارید و یا ایرانی. آن چه که اهمیت دارد، کیفیت و میزان ولتاژ و آمپر هر کدام از این باتری ها است.
فای نت شما را راهنمایی خواهد کرد تا با توجه به نوع تأسیساتی که دارید، بهترین باتری یو پی اس را در اختیارتان قراردهیم. باتری های گوناگونی از جمله لانگ، صبا، فاران، فاراتل و … وجود دارند که هر کدام به نوبه خود جزء بهترین های محسوب می گردند؛ اما باز هم قبل از خرید بهتر است با یک کارشناس در این زمینه به گفت و گو بپردازید که کارشناسان فای نت هوشمندانه شما را در خرید یاری خواهند کرد.

معیار های مهم در خرید باتری یو پی اس در تهران باتری یو پی اس تهران

 • میزان بک آپ و بازدهی باتری مورد نیاز
 • میزان وزن باتری
 • نوع ساخت و تکنولوژی به کار رفته در ساخت باتری
 • میزان ماندگاری باتری و طول عمر آن

قیمت باتری یوپی اس در تهران

برای انتخاب یک باتری مناسب، در ابتدا باید بدانید که دستگاه برقی شما چه مدتی نیاز به پشتیبانی دارد. به‌بیان‌ دیگر قبل از خرید، مدت‌زمانی که نیاز است تا تجهیزات شما در نبود برق شهری کار کنند را به دست آورید. سپس باتری متناسب برای تجهیزات برقی خود را با توجه به آمپر و ولتاژ مناسب انتخاب کنید که طبیعتاً بر قیمت باتری یوپی اس تأثیرگذار خواهد بود.


اگر در این زمینه اطلاعات یا تخصصی ندارید، ما در شرکت کیان صنعت ایرانیان می‌توانیم به شما کمک کنیم، شما می‌توانید فقط با یک تماس از مشاوره رایگان متخصصان ما استفاده کنید، کارشناسان ما شما را در امر خرید راهنمایی می‌کنند و با توجه به بودجه شما و همچنین نیاز شما، بهترین باتری‌های یو پی اس ایرانی و خارجی را با قیمت مناسب معرفی خواهند نمود.

جهت ارتباط با ما می‌توانید با شماره

021-77943573 

021-77973810-1

تماس بگیرید.


مرکز فروش یو پی اس در تهران

در تهران مراکز زیادی جهت فروش ups وجود دارد، یکی از مجموعه های حرفه ای در این زمینه، گروه کیان صنعت ایرانیان می باشد. مهم ترین ویژگی ما در زمینه فروش ups کیفیت بالای دستگاه و برقرار ارتباط با کارشناسان و راهنمایی های لازم جهت خرید دستگاه می باشد.
فروش یو پی اس در تهران توسط گروه فای نت که هم در کنار داشتن علم و تخصص، تجربه فراوانی در زمینه فروش یوپی اس ها بهترین گزینه برای خریداران می باشد
از جمله محصولات گروه فای نت در زمینه فروش انواع یو پی اس ها فروش یو پی اس فاراتل و فروش یو پی اس فاران ، یو پی اس مگامداوم و فروش یو پی اس هژیر صنعت می باشد.

یوپی اس آنلاین در تهران

یو پی ­اس آنلاین مبتنی بر روش “تبدیل دوگانه : Double Conversion” کار می‌کند: یعنی تبدیل ولتاژ ورودی ac به ولتاژ dc با استفاده از یکسوساز، شارژ باتری در لینک dc و تبدیل ولتاژ dc باتری به ولتاژ ac در خروجی با فرکانس، دامنه و شکل موج مطلوب توسط اینورتر برای تامین انرژی الکتریکی بارهای خروجی.

یو پی اس آفلاین در تهران

یو پی ­اس آفلاین در شرایط قطع برق عملکردی مشابه یو پی ­اس لاین اینتراکتیو دارد؛ اما در شرایط عادی ارتباط ورودی و خروجی فقط از طریق ارتباط مستقیم الکتریکی (Bypass) برقرار است.

اکثر یو پی­ اس ­های زیر 1 کیلو ولت آمپر، از نوع لاین اینتراکتیو یا آفلاین هستند که قیمتی به مراتب کمتر از یو پی­ اس آنلاین دارند.

کاربردهای یو پی اس آفلاین

 • کامپیوترهای شخصی
 • دوربین های مدار بسته
 • دستگاه های حضور و غیاب
 • دستگاه خودپرداز
 • دزدگیر
 • ساختمان های هوشمند

تفاوت یو پی اس آنلاین و آفلاین

حال که با یو پی اس آفلاین و آنلاین تا حدودی آشنا شدید بهتر است درباره تفاوت یو پی اس آنلاین و آفلاین هم اطلاعاتی را در اختیار داشته باشید.

منابع برق به صورت آنلاین و آفلاین وجود دارند که در اصطلاح آنلاین و آفلاین بودن حالت آماده به کار وضعیت عمومی مبدل داخلی می باشد، یو پی اس آفلاین ساده ترین و ارزان ترین نوع یو پی اس می باشد و هنگام قطعی برق مستقیم از طریق یو پی اس برای دور زدن اینورتر به خروجی می دهد.

یو پی اس های آنلاین به منبع تغذیه برق AC ورودی و تبدیل آن به DC که باتری و بار را از طریق اینورتر تغذیه می کند. اگر این منبع تغذیه نتواند باتری را از طریق اینورتر تغذیه کند بدون هیچگونه حرکتی در خروجی باقی خواهد ماند و سیستم یو پی اس آنلاین به طور طبیعی و به کمک طراحی AC-DC / DC-AC سطح بالایی از انسداد بار را درباره بی نظمی منبع تغذیه تضمین خواهد کرد. در واقع می توان گفت که یو پی اس آنلاین گران ترین نوع یو پی اس می باشد که شما می توانید آن را خریداری کنید

بخش اصلی یو پی اس

 • شارژ باتری و یکسو کننده
 • باتری
 • مبدل DC به AC
 • کلید بای پس و کلیدهای قطع و وصل

تعمیر اینورتر یو پی اس در تهران

تعمیر اینورتر نیز در زمره ی فعالیت ها و خدمات تعمیرات یو پی اس در تهران قرار دارد. اینورتر مبدل ولتاژ مستقیم به متناوب است و ورودی و خروجی یو پی اس را به حد تعادل می رساند. این قطعه بر اساس شکل خروجی اش، به سه مدل مربعی، سینوسی کامل و شبه سینوسی تقسیم بندی می شود. صرف نظر از این که این قطعه از کدام مدل باشد، خرابی اینورتر می تواند مشکلات متعددی را در عملکرد یو پی اس ایجاد کند. تعمیرات اینورتر، حوزه ای تخصصی است که نیاز به مهارت و تخصص بالایی داشته و باید در شرایط حرفه ای انجام شود. فای نت تعمیرات یو پی اس در تهران ، با بهره گیری از دانش روز دنیا و نیز با تکیه بر مهارت و تجربه ی بالای خود، تعمیر این قطعه را به بهترین شکل انجام داده و مشکلات ناشی از خرابی آن را برطرف می کنند.

برای مشاوره و خرید یا تعمیر انواع یو پی اس(UPS)  در تهران با شماره تلفن 77943573-021 تماس بگیرید

footbg
تماس فوری