واحد خدمات : 77943790-021 ارسال فکس : 77943573-021 فروش ( خط یک ) : 77973810-021 فروش ( خط دو ) : 77973811-021

یو پی اس جردن تهران

چگونه برای کسب و کار خود UPS مناسب انتخاب کنیم؟

برای اینکه بتوانید مناسب ترین یو پی اس رادر جردن  برای کار خود انتخاب کنید اولین کار این است که پلاک دستگاه مورد نظرتان را بررسی کنید تا میزان توان مصرفی آن را بدست آورده و یادداشت کنید.
نکته دیگر اینکه اگر دستگاه مورد نظر شما نسبت به نوسانات برقی حساس می باشد حتما آن را یادداشت کرده و در خاطر خود نگه دارید.
با توجه به میزان مصرف دستگاه خود و طول عمر آن توان یو پی اسی که نیاز دارید را محاسبه کنید.

علائم خرابی یو پی اس

از مشکلاتی که برای یو پی اس ها ممکن است پیش آید می ‌توان مواردی همچون (روشن نشدن یو پی اس، شارژ نشدن باتری، روشن نشدن ال ای دی هشدار، روشن نشدن چراغ تعویض باتری، عدم ارائه بکاپ و ایجاد پیام خطا) را می توان نام برد.

ممکن است برای شما سوال پیش آید که دلیل این خرابی ها چه چیزی می تواند باشد این دلایل عبارتند از:

  • شارژ کردن بیش از حد باتری یو پی اس: شارژ کردن بیش از حد مجاز از عواملی می باشد که موجب آسیب دیدن باتری یو پی اس می شود
  • اتصال کوتاه: متصل کردن دو قطب مثبت و منفی باتری توسط رسانا که بسیار مخرب می باشد و حتی ممکن است باعث خرابی کامل باتری و قطع مدار داخلی آن شود. اگر اتصال کوتاه اتفاق بیفتد باتری دیگر قابل ترمیم و تعمیر نمی باشد.
  • دمای نامناسب: بالارفتن و دمای هوا از مسائل مهم می باشد که در راندمان و استفاده بهینه از باتری تاثیر می گذارد همین امر موجب شده است تا هر باتری با توجه به روش ساخت ش در یک دمای خاصی باید قرار بگیرد و اگر دمای از حد مجاز بیشتر باشد دمای بالا باعث تولید گاز در باتری و آزاد شدن گازهای اکسیژن و نیتروژن شب می شود
  • دشارژ بسیار باتری:  این اتفاق باعث سولفاته شدن سرب می شود که مقاومت باتری را بالا می برداگر یو پی اس مناسبی برای خود انتخاب کرده باشید یو پی اس باتری را به طور امل دشارژ نمی کند و قبل از دشارژ شدن با دادن اخطار یو پی اس قطع می شود.
  • وارد شدن برق متناوب به باتری: برق متناوب نباید به هیچ عنوانی وارد باتری یو پی اس شود چراکه طول عمر باتری را کاهش داده و در روند کار آن اختلال به وجود می آورد.

تعمیرات انواع دستگاه یو پی اس در جردن

یو پی اس از هر نوعی که باشد ممکن است بامشکل مواجه شده و نیاز به تعمیر داشته باشد. تعمیرات یو پی اس از خدماتی می باشد که مجموعه کیان صنعت ایرانیان به کاربران ارائه می دهد تا با خیال راحت یو پی اس خود را به دست متخصصان این زمینه بسپارند تا نیازی به تهیه ی دوباره ی یو پی اس نباشد و کاربران با هزینه ی کمتر بتوانند یو پی اس را بهبود و ارتقا دهند.

هر شخصی قادر به تعمیر یوپی اس نمی باشد و برای تعمیر آن حتما به افرادی که دارای تجربه کافی در این زمینه می باشند مراجعه شود چرا که ممکن است با بی احتیاطی دستگاه یو پی اس شما دچار آسیب شود. باید یو پی اس را برای تعمیر به مجموعه های مجهز که از روش ها و ابزار های پیشرفته استفاده می کنند بسپارید.

تعمیرات تخصصی ups در جردن

تعمیرات ups یکی از تخصصی ترین حوزه های فعالیت مرکز کیان صنعت ایرانیان در جردن است. یو پی اس یا منبع تغذيه بدون وقفه، دستگاهی است که توان مورد نیاز بار مصرفی را تامین می کند. این سیستم بین برق شهر و دستگاه مصرف کننده قرار گرفته و علاوه بر تثبیت و تنظیم برق شبکه، از ایجاد نویز و بروز اختلالات شبکه در تجهیزات حساس مصرف کننده جلوگیری می کند.

باید بدانید که تعمیرات ups بسیار تخصصی بوده و به هیچ عنوان نباید توسط کاربران عادی و حتی تعمیرکاران مبتدی انجام شود. از این رو شرکت کیان صنعت ایرانیان در جردن با استخدام مجرب ترین تعمیرکاران این حوزه و استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و ابزار تعمیراتی، بررسی و ترمیم این محصول پیچیده را عهده دار شده است.

تعمیرات انواع برند یو پی اس در جردن

# برند یو پی اس توان
1 یو پی اس APC در تمامی توان و مدل
2 یو پی اس EPC در تمامی توان و مدل
3 یو پی اس مک پاور در تمامی توان و مدل
4 یو پی اس مکلسان در تمامی توان و مدل
5 یو پی اس یورونت در تمامی توان و مدل
6 یو پی اس آلجا در تمامی توان و مدل
7 یو پی اس فاران در تمامی توان و مدل
8 یو پی اس فاراتل در تمامی توان و مدل
9 یو پی اس IPC در تمامی توان و مدل
10 یو پی اس Riello در تمامی توان و مدل
11 یو پی اس Master Guard در تمامی توان و مدل

تعمیر ارزان قیمت یو پی اس در جردن تهران

اعتماد کردن به برخی از تعمیرکاران یو پی اس در کلان شهر تهران کمی سخت است. برخی از تعمیرکاران نالایق با انجام کارهای کوچک ممکن است پول زیادی از شما طلب کنند. از آنجا که یو پی اس دارای قطعات پیچیده ای است اختلال در برخی از این قطعات موجب خاموشی و از کارافتادگی یو پی اس می گردد. در مقابل تعمیر کار یو پی اس حرفه ای در کسری از ساعت می تواند ایراد را یافته و مشکل را حل کند. حال برخی تعمیرکاران از این مشکلات ساده که در یو پی اس ایجاد میگردد سواستفاده نموده و قیمت تعمیر یو پی اس را بالا به مشتری می گویند.

در برخی موارد نیز تعمیر و تعویض قطعات یو پی اس همیشه نیاز به تعویض قطعات جانبی ندارد مگر اینکه قطعات یو پی اس های قدیمی شما یا خازن های آن سوخته باشد اگر مشکل از فیوز باشد فقط کافی است فیوز آن را تعویض کنید.

تعمیر ups در جردن تهران

تعمیر ups خود را با اطمینان کامل به  کیان صنعت ایرانیان بسپارید تا در اسرع وقت آن را به نحو احسن انجام دهند . یو پی اس یک منبع تغذیه بدون وقفه می باشد که به آن باتری تقویت کننده نیز می گویند .

در حقیقت UPS ، به جهت عملکرد چند جانبه ، بیشتر در معرض خراب شدن است و در صورت عدم سرویس و همچنین عدم تعمیر ups به موقع ، زودتر از آنچه که انتظارش را دارید دچار خرابی می شود .

خدمات تعمیر یو پی اس جردن به دو صورت می باشد:

1- تعمیر یو پی اس در محل در جردن

بعد از تماس شما با واحد تعمیرات شرکت کیان صنعت ایرانیان و دریافت آدرس دقیق یکی از کارشناسان واحد فنی را به محل شرکت شما اعزام می شود. پس از بررسی عملکرد دستگاه ups شما و دریافت اطلاعاتی چون مدل، توان و برند دستگاه شما، در صورتی که دستگاه شما دچار آسیب و خرابی شده باشد قطعات دستگاه شما در محل تعمیر خواهد شد. کارشناسان و متخصصین ما پذیرای تمامی پروژه های تعمیر یو پی اس با توان های بالا نیز می باشند و همچنین آمادگی سرویس و تعمیر یو پی اس های صنعتی با توان بالا را دارند. شما می توانید با اطمینان کامل سرویس و نگهداری دستگاه های خود را به ما بسپارید چرا که مهندسین و کارشناسان ما در بخش فنی تسلط کامل بر این امر را دارند.

 2- تعمیر یو پی اس در واحد تعمیرات شرکت کیان صنعت ایرانیان

در این روش تعمیر یو پی اس، پس از تماس با واحد پشتیبانی و تعمیرات میتوانید دستگاه یو پی اس خود را به محل واحد تعمیرات یو پی اس کیان صنعت ایرانیان (جردن) ارسال کنید و پس از پذیرش دستگاه یو پی اس، کارشناسان مجموعه مشکل دستگاه شما را شناسایی میکنند و آنها را برطرف میسازند. همچنین پس از رفع مشکل دستگاه شما مجددا تست خواهد شد و در صورت برطرف شدن مشکل دستگاه شما آماده تحویل است.


برق شهری معمولا دارای مشکلات متعددی بوده و دارای اطمینان پذیری 100 درصد نمی باشد بنابراین می بایست در تجهیزات حساس برقی از دستگاهی استفاده کنیم تا اطمینان پذیری را به 100 برساند. پیشنهاد اکثر متخصصان یو پی اس می باشد. این یو پی اس ها دارای توان چند صد ولت آمپر تا چند میلیون ولت آمپر می باشند که انتخاب آن کاملا به تجهیزاتی وابسته است که برای محافظت از آن ها می خواهیم از یو پی اس استفاده کنیم.

برای مشاوره و خرید انواع یو پی اس با شماره تلفن 02177943573 با ما در ارتباط باشید.

footbg
تماس فوری