شرکت یو پی اس آسترید Astrid

شرکت یو پی اس آسترید Astrid

شرکت یو پی اس آسترید Astridشرکت یو پی اس آسترید Astrid  در سال 1996 میلادی در مرز پارک ملی caseutinesi  و جنگلهای campigua در ایتالیا شروع به فعالیت کرد.

این شرکت توسط 4 شرکت متخصص و پیشرو ایتالیایی با هدف توسعه عظیم تبدیل انرژی و بکارگیری انرژی های بدون وقفه تاسیس گردید.

محدوده تولید یو پی اس های این شرکت از 10kva تا 800kva می رسد ولی این محدوده تمام شدنی نیست و یو پی اس آسترید با استفاده از روشهای سنتی این محدوده را با ارائه قطع کننده ها، شارژرهای باتری یو پی اس ،مبدل ها و اینورترها و یو پی اس صنعتی در دنیا بزرگتر کرده است.

شرکت یو پی اس آسترید Astrid  دارای مهندسین،متخصصین و کارمندان فنی زیادی است که با پشتوانه و تلاش و فداکاری آنها توانسته تولیدات و تجهیزات خود ر منحصراًبا نام کشور ایتالیا صادر کند و در بخش الکترونیک صاحب نام شود.

این شرکت در همین راستا در سال 2008 میلادی محصولات خود را فوتوولتاییک ارائه داد.

شرکت یو پی اس آسترید Astrid  از قسمت های منابع تغذیه بدون وقفه(یو پی اس) ،مهندسی فنی و انرژی های تجدید پذیر تشکیل شده و از اهمیت و میزان نیاز انرژی چه برای تولید کننده و چه برای user  آشنا بوده و همیشه مسائل مربوط به منابع تجدید پذیر و بدون وقفه را به عهده گرفته و مشکلاتش را حل کرده است.

جهت مشاوره یا خرید انواع یو پی اس ، باتری یو پی اس ، استابلایزر ، رک ، کابینت ، پی دی یو و یا تعمیر تخصصی یوپی اس و باتری با شماره 02177973810 تماس حاصل نمایید .