واحد خدمات : 77943790-021 ارسال فکس : 77943573-021 فروش ( خط یک ) : 77973810-021 فروش ( خط دو ) : 77973811-021

باتری یو پی اس fiamm

فیام یک رهبر جهانی در زمینه تولید باتری است .امروزه باتری Fiamm از محصولاتی با فرکانس های FLB، SLA، FIT و FG عرضه می کند

تا فقط تعداد محدودی از باتری ها را در اختیار شما قرار دهند تا راه حل هایی برای جهان برنامه های کاربردی برای پشتیبان گیری از یک جهان قدرتمند دیگر ایجاد کنند.

باتری های آبی جعبه Ltd شریک تجاری تایید شده فیام در انگلستان هستند و توزیع کننده اصلی همه باتری های fiamm هستند

که خدمات فنی، پشتیبانی محصول و قیمت بسیار رقابتی برای همه باطری های فیام را ارائه می دهند.باتری یو پی اس فیام

باتری یو پی اس فیام در سال 1942 در کشور ایتالیا تاسیس شده است. FIAMM Energy Technology یک کمپانی چند ملیتی است

که در زمینه تولید و توزیع و باتری برای لوازم نقلیه موتوری و صنعتی تاسیس گردیده است.

باطری یو پی اس فیام

۱- باتری یو پی اس فیام سری FG

باطری های FG عملکرد خوبی با هر مشخصات تخلیه ارائه می دهند ، باتری های FG را می توان در کابینت نصب کرد. FG با استفاده از فن آوری VRLA اثبات شده با ۹۹٪ بهره وری نوترکیب داخلی، غیر قابل تجزیه و بدون نگهداری است بنابراین نیاز به اضافه کردن الکترولیت در طول عمر شناور آن نیست.

محدوده FG برای حمل و نقل هوایی ، دریایی ، راه آهن است و ۱۰۰٪ قابل بازیافت است. FG دارای مقدار تخلیه خود کمتر از ۲٪ در هر ماه است، که باعث طول عمر طولانی می شود.

۲- باتری یو پی اس فیام سری FGH

باتری سری FGH مهر و موم شده باتری اسید سرامیکی از شرکتFiamm یک طراحی پیشرفته سری FG است و امتیاز قدرتمندتری نسبت به سری های FG دارد و مجهز به اتصالات سری فاستون است

که در مقایسه با مدل های استاندارد باعث افزایش میزان جریان از باتری می شود. این ویژگی باعث می شود سری FGH مناسب برای برنامه های ترمینال با سرعت بالا مانند منبع تغذیه اضطراری (UPS) که سیستم باطری در طی مدت بسیار کوتاه تخلیه نشود.

۳- باتری یو پی اس فیام سری FLB

تراکم انرژی بالا FLB اجازه می دهد ساختار باتری جمع و جور و footprints، این باعث کاهش فضای نصب و راه اندازی می شود. سری های FLB را می توان در کابینت باتری نصب کرد FLB با استفاده از فن آوری VRLA ساخته شده با ۹۹٪ بازده داخلی بازسازی، غیر قابل تجزیه و بدون نیاز به نگهداری است

انواع سری باطری یو پی اس فیام

  • باتری یو پی اس فیام سری FG
  • باتری یو پی اس فیام سری FGH2
  • باتری یو پی اس فیام سری FLB

شرکت کیان صنعت ایرانیان ارائه دهنده انواع یو پی اس (یو پی اس صنعتی ، یوپی اس خانگی ، یو پی اس اداری)، استابلایزر و انواع باتری یو پی اس می باشد. برای اطلاع بیشتر در ارتباط با خرید یو پی اس، نگهداری از یو پی اس و همین طور نگهداری از باطری یو پی اس و مشاوره می توانید از صفحات مربوطه بازدید نمایید یا با شماره ۰۲۱۷۷۹۴۳۵۷۳ در تهران تماس حاصل فرمایید.

footbg
تماس فوری