مرکز تعمیر یو پی اس ، تعمیرات UPS در کرج

تعمیر یو پی اس کرج

تعمیر یو پی اس کرج با هدف ارتقا بخشیدن به کیفیت فعالیت های فنی و مهندسی به عنوان بازوی شرکت در رابطه با ارائه خدمات بهتر تأسیس گردیده است تا بستری مناسب را جهت بررسی فنی – علمی مسائل و مشکلات و به صورت کاملا کاربردی و عملیاتی با پشتوانه شبکه گسترده ­ای از اساتید، متخصصین صنعتی و مراکز آزمایشگاهی و کارگاهی در بطنی کاملاً نظام مند مهیا سازد تا هنگام بروز مشکل، مشتریان به مشاورین کار آموز مراجعه نموده و به سهولت به دفع و درمان مشکلات فنی خود اقدام نمایند.

یو پی اس فای نت خود را متعهد به ارائه آخرین تکنولوژی روز با بالاترین کیفیت می داند. محصولات یو پی اس شرکت کیان صنعت ایرانیان، با بالاترین کیفیت و با استفاده از بهترین قطعات تولید می شوند تا بیشترین کارایی و دوام را داشته باشند، یو پی اس فای نت به کمک آخرین تکنولوژی روز و کادری مجرب، ارائه بهترین کیفیت در محصولات و کسب رضایت مشتریان گرامی را از وظایف خود می داند.
تیم پشتیبانی یو پی اس فای نت با نزدیک به دو دهه سابقه درخشان متشکل از کادری مجرب و دوره دیده و با تجربه در زمینه الکترونیک قدرت و یو پی اس متصدی ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

چگونه بفهمیم یوپی اس ما نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد؟

 • بوی سوختگی نامتعارف: ممکن است باتری، فیوز یا برد مدار در حال خراب شدن باشد.
 • یک صدای غیر معمول بلند یا مداوم: ممکن است یک قطعه تحت فشار باشد.
 • گرما و داغی بیش از حد یو پی اس: احتمالاً فن دچار عیب شده است.
 • بوق ممتد یو پی اس: احتمالاً باتری نیاز به شارژ مجدد ، تعویض و یا نیاز به تنظیم مجدد پارامترهای داخلی دارد.
 • برق در خروجی یو پی اس وجود ندارد: نیاز به بازدید و کارشناسی هست، احتمالاً باتری نیاز به شارژ مجدد یا تعویض دارد و یا ایراد از مدارهای داخلی یو پی اس است.
  در صورت مشاهده هر یک از مواردبالا در رابطه با یو پی اس خود، با کارشناسان فنی شرکت کیان صنعت ایرانیان در تهران تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان به نیاز شما رسیدگی شود

خدمات قابل ارائه برای تعمیر یو پی اس

تعمیر یو پی اس در مجموعه کیان صنعت ایرانیان با بهره مندی از بهترین امکانات و خدمات قابل اجرا می باشد. از جمله خدمات قابل ارائه برای تعمیرات دستگاه یو پی اس می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • حل مشکلات مربوط به خاموش شدن ناگهانی
 • حل مشکل ورودی ولتاژ سیستم
 • رفع خطای باتری در یو پی اس
 • رفع مشکل اضافه بار یو پی اس – OVERLOAD
 • تعمیر مدار تاخیر سیستم
 • تعمیر مدار شارژ سیستم
 • تعمیر مدار اینورتر یو پی اس
 • تعمیر مدار مقایسه کننده یو پی اس
 • برطرف کردن مشکل تغییر حالت بین باتری و برق شهری
 • مشکلات مربوط به کارکرد باتری و عدم شارژ باتری
 • تعویض قطعات مورد نیاز برد سیستم
 • تعویض خازن های AC –  تعویض خازن های الکترولیت
 • رفع لحیم سردی و قلع مردگی
 • بررسی عدم عملکرد سیستم در حالت باتری
 • رفع مشکلات مربوط به ترانس
 • کالیبراسیون شارژ باتری –  تعویض فن های UPS

فروش یو پی اس در کرج

یو پی اس یک منبع تغذیه الکترونیکی می باشد. یو پی اس انرژی برق منبع متناوب و گاها مستقیم را گرفته و در خود ذخیره میکند ذخیره انرژی در باتری های قابل شارژ مجدد خاصی انجام میشود باتری های موجود برای یو پی اس یا سرب-اسید است و یا نیکل -کادمیوم نوع دوم بسیار عملکرد بهتری دارد منبع ذخیره برق ممکن است برق شهری، ژنراتور و یا انرژی خورشیدی باشد.یک یو پی اس بطور کلی شامل یک یکسو کننده و ترانس کاهنده ولتاژ ، یک باتری تک یا دو سلولی، بورد کنترلی و نویز گیر، اینورتر و کلید رله مدار بای پس است.

بطور معمول امروزه بیشتر UPS ها دارای مدار آنلاین هستند یعنی برق اینورتر و یکسوکنننده از خود باتری دریافت میشود یو پی اس ها مقادیری حرارت ، نویز صوتی ایجاد میکنند که استفاده از آنها را در برخی کاربردها محدود میکند انواع ترانس بیس یوپی اس هم وجود دارد که دارای نویز و حرارت زیادی هستند و معمولا کمتر استفاده میشوند بویژه اینکه عمر این نوع UPS ها کمتر است.

درحقیقت استفاده از یک انژی پشتیبان مانندسیستم تامین انژی بدون وقفه (ups) شمارا قادر میسازد که بیشتر بر مشکلات ناشی از برق شهر فائق آیید و همچنین محافظت در برابر قطع کلی برق را نیز به آورید

مجهزترین مرکز فروش یو پی اس، در ایران شرکت کیان صنعت ایرانیان می باشد با سابقه چندین و چند ساله مدیران خود در زمینه تامین و ارائه یو پی اس ، استابلایزر و باتری های یو پی اس با کیفیت بالا توانسه است رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

تعمیر یو پی اس

تعمیرات یو پی اس برای مشتریان شرکت کیان صنعت ایرانیان به 2 صورت امکان پذیر است.

تعمیرات یو پی اس در محل

بعد از تماس شما با واحد تعمیرات شرکت کیان صنعت ایرانیان و آدرس دقیق شما را دریافت می کنند. یکی از کارشناسان واحد فنی را به محل شما اعزام می شود. پس از بررسی عملکرد دستگاه ups شما و دریافت اطلاعاتی چون مدل، توان و برند دستگاه شما، در صورتی که دستگاه شما دچار آسیب و خرابی شده باشد قطعات دستگاه شما در محل تعمیر خواهد شد. کارشناسان و متخصصین ما پذیرای تمامی پروژه های تعمیر یو پی اس با توان های بالا نیز می باشند و همچنین آمادگی سرویس و تعمیر یو پی اس های صنعتی با توان بالا را دارند. شما می توانید با اطمینان کامل سرویس و نگهداری دستگاه های خود را به ما بسپارید چرا که مهندسین و کارشناسان ما در بخش فنی تسلط کامل بر این امر را دارند.

تعمیر یو پی اس در واحد تعمیرات کرج

یکی دیگر از خدمات ارزنده ای که گروه کیان صنعت ایرانیان برای مشتریان خود فراهم نموده، ارائه خدمات تعمیر و سرویس در کرج است. سرویس، تعمیر و حتی نصب یو پی اس جز عواملی هستند که به مهارت های خاص و حرفه ای نیاز دارند. تعمیر یو پی اس در کرج  و تنها با یک تماس به سرعت انجام پذیرفته و ما می توانیم نزدیک ترین تعمیر کاران خود را به محل اعزام کنیم تا با عملکردی سریع و منحصر به فرد، به تعمیر دستگاه های شما بپردازند.

مراحل تعویض باتری یو پی اس در کرج

شما می توانید باتری یو پی اس دستگاه را خودتان هم تعویض نمایید. بهتر است از شرکت پشتیبانی کیان صنعت ایرانیان بخواهید این کار را برای شما انجام دهند. اما اگر بخواهید خودتان باتری یو پی اس را و نحوه تعمیر یو پی اس را یاد بگیرید. ما در ادامه مراحل تعویض باتری را برایتان شرح داده ایم.

 • باز کردن پوشش ups
 • آماده کردن باتری جدید برای تعویض
 • جدا کردن باتری قدیمی از یو پی اس
 • جایگزینی باتری جدید در همان محل باتری قدیمی
 • بستن پوشش دستگاه یو پی اس
 • فشار دادن دکمه پاور

کد های خطای UPS

بسیاری از ما در زمان بروز مشکل یو پی اس با کد خطا هایی روبرو می شویم که علت آن را نمی دانیم. اما باید به عرضتان برسانیم که برخی از این کد ها نشانگر مشکلات جدی هستند. این هشدار دهنده های تعمیر یو پی اس شامل موارد زیر هستند:

اینورتر

خطای اینورتر هنگامی خود را نشان می دهد که قطعه در حال کار کردن بوده و LED مربوط به Bypass نیز خاموش است.

خطا های شنیداری یو پی اس

گاهی اوقات نیز این خطا ها شنیداری هستند، یعنی به صورت هشدار هایی به صدا در می آیند. هر چند که شناخت تعداد دقیق این هشدار ها در مدل های گوناگون متفاوت بوده و در دفترچه راهنما می توانید اطلاعات کسب کنید.

وضعیت باتری

از دیگر خطا ها که مربوط به وضعیت باتری است، ردیفی از LED ها وجود دارند که در یک نوار عمودی میزان شارژ باتری را نشان می دهند. هر قدر که تعداد این چراغ ها کمتر شود، شارژ باتری نیز رو به کاهش است.

تعمیر قطعات داخلی دستگاه های UPS کرج

در صورتی که قطعات داخلی یو پی اس و استابلایزر دچار آسیب و خرابی شدند. قطعات معیوب باید به سرعت تعویض و دستگاه تعمیر شود. تعویض نکردن به موقع هر کدام از این قطعات مانند برد ها، مدارها، فن دستگاه، باتری‌ ها و … موجب خرابی و نقص در عملکرد دستگاه شما می شود.

برای جلوگیری از هر گونه ایراد و آسیب دیدگی دستگاه شما می توانید به صورت فصلی و یا هر 6 ماه به کمک متخصصین ما در مرکز تعمیر یو پی اس کرج چک و تست شوند تا از کارکرد درست و صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

تعمیر و احیا باتری یو پی اس در فرآیند تعمیر دستگاه های یو پی اس

تعمیر یا همان احیا باتری یو پی اس ، روشی برای استفاده مجدد از باتری های یو پی اس است. گاهی بتواند باعث شود که باتری شما به عملکرد سابق خود برگردد. اما توجه داشته باشید که اگر باتری شما مدت زیادی است که استفاده می شود. باتری تعداد دفعات زیادی شارژ و دی شارژ شده باشد و یا آسیب های جدی به باتری وارد شده باشد. امکان احیا مجدد باتری وجود ندارد. شما می توانید با تماس با شماره تماس 77973810-۰۲۱ و صحبت با مشاوران واحد تعمیرات دستگاه های یو پی اس به صورت رایگان مشاوره جهت تعمیر باتری و دستگاه یو پی اس خود بگیرید.

مشکلات متداول UPS ها

یو پی اس معمولا دستگاهی است، بسیار حساس که با کوچکترین ایرادی از کار می افتد. این دستگاه ها می توانند مشکلات زیادی را با خود به همراه داشته باشند که گاهی اوقات جدی نبوده و راحت تعمیر می گردند و گاهی نیز نیاز به تخصص و حرفه دارند. اما باید بدانید که در صورت بروز کوچکترین مشکلی نیز خود نباید دست به تعمیر یو پی اس بزنید، در غیر این صورت می توانید آسیب های جبران ناپذیری به دستگاه وارد کنید. ما در این بخش برخی از مشکلات دستگاه را ذکر کرده ایم:

 • دستگاه خروجی نداشته و یا روشن نمی گردد.
 • چراغ تعویض نمودن باتری همواره روشن می باشد.
 • صدا های غیر عادی از دستگاه UPS به گوش می رسد.
 • یو پی اس متصل به یک منبع برق بوده و تمام LED ها نیز روشن هستند.
 • سلامت باتری تحت نظارت نمی باشد.
 • برد ها با نواقصی روبرو می شوند.
 • دستگاه به خوبی شارژ نمی گردد.
 • فن دستگاه دچار عیب و ایراد شده است.

برای جلوگیری از این عوامل حتما باید شرایط محیطی مناسبی را برای نگهداری این دستگاه ها فراهم کنید و سرویس آن را نیز فراموش نکنید.

سرویس یو پی اس

هزینه تعمیر یو پی اس کرج

قیمت تعمیر یو پی اس می تواند وابسته به عوامل گوناگونی باشد. یکی از سوالات پر تکرار کاربران در زمینه تعمیرات در رابطه با هزینه های مربوطه این دستگاه از کارشناسان است. ما خواهیم گفت تعمیر یو پی اس در مقابل تعویض آن از هزینه های بسیار ناچیزی برخوردار می باشد. این برآورد هزینه ها در وهله اول برند دستگاه و قطعات مورد نیاز برای تعمیر یو پی اس را شامل خواهد شد. تعمیر یو پی اس در انواع برند های ایرانی و خارجی به دست کارشناسان ما قابل حل بوده و هر کدام تعرفه قیمتی دارند.

یکی از مهمترین عواملی که مستقیما بر تعمیر یو پی اس اثر خواهد گذاشت. قطعات تعویضی می باشد که در ابتدا به دست کارشناسان مجموعه کیان صنعت ایرانیان انجام گرفته و در صورت نیاز نیز تعمیر خواهد گشت. هزینه کارشناسی تعمیر یو پی اس و استابلایزر نیز از دیگر عوامل است. معمولا بسیاری از کاربران در بین دو راهی تعمیر و تعویض یو پی اس سردرگم شده اند. اما لازم است به عرضتان برسانیم که اگر دستگاه شما قابل تعمیر بوده و مشکل جدی ندارد. چرا می خواهید هزینه های اضافه ای انجام دهید. ما با تعمیر آنها هزینه های شما را به حداقل خواهیم رساند. جهت راهنمای خرید یو پی اس فای نت با ما تماس بگیرید.

یو پی اس آنلاین Online

به یو پی اس هایی گفته می شود که برق شهری را از ورودی گرفته و تبدیل به برق DC می کنند. این کار توسط یکسوکننده ها انجام می شود. به این یو پی اس ها ups onlineگفته می شود.

بعد از تبدیل برق شهری به dc، برق ورودی را شارژ می کند و هم برق output (خروجی) و هم برق entrance را به اصطلاح ایزوله میکند.در این upsها تامین جریان برق مصرف کننده ها در صورت قطع برق بدون هیچ وقفه ای صورت می گیردUps های آنلاین قادرند تمامی مشکلات قطع برق را حل کرده و برق سالم را به سیستم های مصرفی ارائه دهند

یو پی اس آفلاین Offline

ups های آفلاین offline دارای مدار bypass هستند که بارهای خود را از طریق آن تامین میکنند. اگر جریان برق قطع شود و یا با نویز و افزایش ولتاژ روبرو شویم اینورتر وارد مدار میشود و مصرف کننده ها از طریق آن انرژی برق خود را تامین می کنند.

اگر ولتاژ از حد استاندارد پایین رود رله الکتریکی که در مدار قرار دارد bypass را بسته و از طریق اینورتر که در مدار قرار دارد انرژی سیستم های مصرف کننده را تامین میکند.ولی در این بین وقفه کوتاهی در تامین انرژی مصرف کننده ها صورت میگیرد که آن وقفه ای کوتاهی (چند میلی ثانیه) است که به دلیل بسته شدن مسیر bypass توسط مدار صورت میگیرد.در این وقفه ممکن است دستگاه هایی که مصرف کننده هستند این وقفه را تحمل کنند و در صورت عادی شدن جریان به فعالیت خود ادامه دهند.

ولی در این بین مصرف کننده هایی هستند که ممکن است آسیب ببینند و در ادامه فعالیتشان خللی صورت بگیرد.استفاده از این یو پی اس ها دیگر جایی در بین مصرف کننده ها ندارد و بهتر است از یو پی اس های آنلاین استفاده شود مخصوصا در مکان های حساس و ضروری.

یو پی اس لاین اینتر اکتیو Line interactive

Ups های لاین اینتراکتیو (line interactive) عملکردی مشابه با یو پی اس های آفلاین دارند. هر 2 نوع یو پی اس دارای bypass هستند با این تفاوت که در یو پی اس های لاین اینتراکتیو مدار تنظیم ولتاژ وجود دارد و عملکرد دستگاه ups را نسبت به ups آفلاین بهبود می بخشد.

مدار تنظیم ولتاژ در کاهش هزینه ها باعث میشود عمر باتری های ups افزایش یابد،یو پی اس line interactive دارای Boost / Buck و ترانس فرورزنانس هستند و در همه بخش ها این یو پی اس ها با سیستم برق بدون وقفه آفلاین مشابه هستند.


برای اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه تعمیر یو پی اس، تعمیرات UPS، تست یو پی اس با شرکت یو پی اس کیان صنعت ایرانیان ( فای نت ) در کرج تماس بگیرید.

واحد فروش :  ۷۷۹۷۳۸۱۱-۰۲۱    |   واحد خدمات پس از فروش :  ۷۷۹۴۳۵۷۳-۰۲۱
آدرس دفتر فروش : تهران | عباس آباد | تقاطع سهروردی | نبش بانک سامان | پلاک ۱۴۰

جهت مشاوره یا خرید انواع یو پی اس ، باتری یو پی اس ، استابلایزر ، رک ، کابینت ، پی دی یو و یا تعمیر تخصصی یوپی اس و باتری با شماره 02177973810 تماس حاصل نمایید .