واحد تعمیرات یو پی اس و تعمیر UPS در کرمان

تعمیر یو پی اس کرمان

شرکت کیان صنعت ایرانیان (فای نت) نمایندگی رسمی تعمیر انواع یو پی اس های ایرانی و خارجی با سابقه چندین ساله است که به کمک مهندسین متخصص در امر تعمیر یو پی اس در کرمان ، با به کارگیری بروز ترین اطلاعات در زمینه تعمیرات ، توانایی تعمیر انواع دستگاه های یو پی اس را دارد. این شرکت توانایی تعمیر انواع مدل های دستگاه یو پی اس و برند های مختلف زیر را دارد.

APC Eaton Masterguard Delta  |  Makelsan  |  Mac power  |  Piller Riello GEفاران  |  فاراتل و …

شما می توانید برای دریافت مشاوره برای تعمیر دستگاه خود با هر برندی در مرکز تعمیر یو پی اس کرمان ، با شماره تماس 77973810-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و دستگاه خود را با قیمت مناسب ، در سریع ترین زمان ممکن و کیفیتی مناسب تعمیر کنید.

مجموعه کیان صنعت ایرانیان متشکل از کارشناسان حرفه ای در زمینه تعمیر انواع دستگاه های یو پی اس، باتری UPS و … در تلاش است تا در سریع ترین زمان ممکن مشکل دستگاه UPS شما را شناسایی کند و آنها را برطرف سازد. برای تماس با واحد تعمیرات با شماره تماس 77973810-۰۲۱ تماس بگیرید.

خدمات قابل ارائه برای تعمیر UPS

تعمیر یو پی اس در مجموعه کیان صنعت ایرانیان با بهره مندی از بهترین امکانات و خدمات قابل اجرا می باشد. از جمله خدمات قابل ارائه برای تعمیرات دستگاه یو پی اس می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • حل مشکلات مربوط به خاموش شدن ناگهانی
 • حل مشکل ورودی ولتاژ سیستم
 • رفع خطای باتری در یو پی اس
 • رفع مشکل اضافه بار یو پی اس – OVERLOAD
 • تعمیر مدار تاخیر سیستم
 • تعمیر مدار شارژ سیستم
 • تعمیر مدار اینورتر یو پی اس
 • تعمیر مدار مقایسه کننده یو پی اس
 • برطرف کردن مشکل تغییر حالت بین باتری و برق شهری
 • مشکلات مربوط به کارکرد باتری و عدم شارژ باتری
 • تعویض قطعات مورد نیاز برد سیستم
 • تعویض خازن های AC – تعویض خازن های الکترولیت
 • رفع لحیم سردی و قلع مردگی
 • بررسی عدم عملکرد سیستم در حالت باتری
 • رفع مشکلات مربوط به ترانس
 • کالیبراسیون شارژ باتری – تعویض فن های یو پی اس

تعمیر یو پی اس

تعمیرات UPS برای مشتریان شرکت فای نت به 2 صورت امکان پذیر است.

تعمیرات یو پی اس در محل

بعد از تماس شما با واحد تعمیرات شرکت کیان صنعت ایرانیان و دریافت آدرس دقیق یکی از کارشناسان واحد فنی را به محل شما اعزام می شود. پس از بررسی عملکرد دستگاه UPS شما و دریافت اطلاعاتی چون مدل، توان و برند دستگاه شما، در صورتی که دستگاه شما دچار آسیب و خرابی شده باشد. قطعات دستگاه شما در محل تعمیر خواهد شد. کارشناسان و متخصصین ما پذیرای تمامی پروژه های تعمیر یو پی اس با توان های بالا نیز می باشند. همچنین آمادگی سرویس و تعمیر یو پی اس های صنعتی با توان بالا را دارند. شما می توانید با اطمینان کامل سرویس و نگهداری دستگاه های خود را به ما بسپارید. چرا که مهندسین و کارشناسان ما در بخش فنی تسلط کامل بر این امر را دارند.

شما می توانید برای دریافت مشاوره برای تعمیر دستگاه خود با هر برندی در مرکز تعمیر یو پی اس کرمان ، با شماره تماس 77973810-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و دستگاه خود را با قیمت مناسب، در سریع ترین زمان ممکن و کیفیتی مناسب تعمیر کنید.

تعمیر UPS در واحد تعمیرات کیان صنعت ایرانیان

یکی دیگر از خدماتی که شرکت کیان صنعت ایرانیان برای مشتریان خود فراهم نموده، ارائه خدمات تعمیر و سرویس در کرمان است. سرویس، تعمیر و حتی نصب یو پی اس جز عواملی هستند که به مهارت های خاص و حرفه ای نیاز دارند. تعمیر یو پی اس در کرمان و تنها با یک تماس به سرعت انجام پذیرفته و ما می توانیم نزدیک ترین تعمیر کاران خود را به محل اعزام کنیم تا با عملکردی سریع و منحصر به فرد، به تعمیر دستگاه های شما بپردازند.

شما می توانید برای دریافت مشاوره برای تعمیر دستگاه خود با هر برندی در مرکز تعمیر یو پی اس کرمان ، با شماره تماس 77973810-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و دستگاه خود را با قیمت مناسب ، در سریع ترین زمان ممکن و کیفیتی مناسب تعمیر کنید.

علائم خرابی یو پی اس

از مشکلاتی که برای یو پی اس ها ممکن است پیش آید می ‌توان مواردی همچون روشن نشدن یو پی اس، شارژ نشدن باتری، روشن نشدن LED هشدار، روشن نشدن چراغ تعویض باتری، عدم ارائه پشتیبان و ایجاد پیام خطا را می توان نام برد.

ممکن است برای شما سوال پیش آید که دلیل این خرابی ها چه چیزی می تواند باشد این دلایل عبارتند از:

شارژ کردن بیش از حد باطری UPS

شارژ کردن بیش از حد مجاز از عواملی می باشد که موجب آسیب دیدن باتری یو پی اس می شود. به دلیل اینکه اگر ولتاژی بیش از میزان تعریف شده طبق جدول شارژ به باتری وصل شود جریان بالایی به باتری وارد می شود و دمای داخلی باتری را بالا می برد این دمای بالا زمینه خارج شدن گاز را به وسیله سوپاپ فراهم می کند که باعث خوردگی شبکه الکترود مثبت شده و باتری را با مشکل مواجه می‌ کند.

اتصال کوتاه

متصل کردن دو قطب مثبت و منفی باتری توسط رسانا که بسیار مخرب می باشد. حتی ممکن است باعث خرابی کامل باتری و قطع مدار داخلی آن شود. اگر اتصال کوتاه اتفاق بیفتد باتری دیگر قابل ترمیم و تعمیر نمی باشد.

دمای نامناسب

بالا رفتن دمای هوا از مسائل مهم می باشد که در بازدهی و استفاده بهینه از باتری تاثیر می گذارد. همین امر موجب شده است تا هر باتری با توجه به روش ساخت در یک دمای خاصی باید قرار بگیرد. دمای بیش از حد مجاز باعث تولید گاز در باتری و آزاد شدن گاز های اکسیژن و نیتروژن شب می شود.

شارژ بسیار باتری

از عوامل بسیار مهم که در طول عمر یو پی اس تاثیر گذار می باشد دشارژ شدن بیش از حد باتری می باشد. این اتفاق باعث سولفاته شدن سرب می شود که مقاومت باتری را بالا می برد. اگر یو پی اس مناسبی برای خود انتخاب کرده باشید. یو پی اس باتری را به طور کامل دشارژ نمی کند و قبل از دشارژ شدن با دادن اخطار یو پی اس قطع می شود.

شما می توانید برای دریافت مشاوره برای تعمیر دستگاه خود با هر برندی در مرکز تعمیر یو پی اس کرمان ، با شماره تماس 77973810-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و دستگاه خود را با قیمت مناسب ، در سریع ترین زمان ممکن و کیفیتی مناسب تعمیر کنید.

وارد شدن برق متناوب به باطری

برق متناوب نباید به هیچ عنوانی وارد باتری یو پی اس شود. چرا که طول عمر باتری را کاهش داده و در روند کار آن اختلال به وجود می آورد.

تست سالم بودن باتری

بهتر است اول یو پی اس خود را تست کنیم تا متوجه شویم که آیا یو پی اس نیاز به تعمیر دارد یا خیر؟

برای این کار آسان ترین راه این است که جریان برق شهری را قطع کنیم. اگر یو پی  اس توانست برق مورد نیاز را تامین کند ، سالم می باشد. در غیر اینصورت اگر نتوانست یا مدت کمی توانست حتما باید تعمیر شود. بهتر است بدانید باتری ها پس از گذشت مدتی توان خود را از دست می دهند. میزان جریان کمتری در خود ذخیره می کنند.

روش دیگری که برای تست باتری و اطمینان از سالم بودن باتری ، استفاده از تستر باتری می باشد.

علائم خرابی یو پی اس

هزینه تعمیر یو پی اس کرمان

قیمت تعمیر یو پی اس می تواند وابسته به عوامل گوناگونی باشد. یکی از سوالات پر تکرار کاربران در زمینه تعمیرات در رابطه با هزینه های مربوطه این دستگاه از کارشناسان است. ما خواهیم گفت تعمیر یو پی اس در مقابل تعویض آن از هزینه های بسیار ناچیزی برخوردار می باشد. این برآورد هزینه ها در وهله اول برند دستگاه و قطعات مورد نیاز برای تعمیر یو پی اس را شامل خواهد شد. تعمیر یو پی اس در انواع برند های ایرانی و خارجی به دست کارشناسان ما قابل حل است. هر کدام تعرفه قیمتی دارند.

یکی از مهمترین عواملی که مستقیما بر تعمیر یو پی اس اثر خواهد گذاشت. قطعات تعویضی می باشد که در ابتدا به دست کارشناسان مجموعه کیان صنعت ایرانیان انجام می گیرد. در صورت نیاز نیز تعمیر خواهد گشت. هزینه کارشناسی تعمیر یو پی اس نیز از دیگر عوامل است. معمولا بسیاری از کاربران در بین دو راهی تعمیر و تعویض یو پی اس سردرگم شده اند. اما لازم است به عرضتان برسانیم که اگر دستگاه شما قابل تعمیر بوده و مشکل جدی ندارد. چرا می خواهید هزینه های اضافه ای انجام دهید. ما با تعمیر آنها هزینه های شما را به حداقل خواهیم رساند. جهت راهنمای خرید یو پی اس فای نت با ما تماس بگیرید.


برای اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه یو پی اس (UPS) ، تعمیر یو پی اس ، واحد تعمیرات UPS ، تست یو پی اس ، سرویس یو پی اس ، تعویض و نصب باتری UPS ، نصب یو پی اس با شرکت یو پی اس کیان صنعت ایرانیان ( فای نت ) در کرمان تماس بگیرید.

واحد فروش :  ۷۷۹۷۳۸۱۱-۰۲۱    |   واحد خدمات پس از فروش :  ۷۷۹۴۳۵۷۳-۰۲۱
آدرس دفتر فروش : تهران | عباس آباد | تقاطع سهروردی | نبش بانک سامان | پلاک ۱۴۰

جهت مشاوره یا خرید انواع یو پی اس ، باتری یو پی اس ، استابلایزر ، رک ، کابینت ، پی دی یو و یا تعمیر تخصصی یوپی اس و باتری با شماره 02177973810 تماس حاصل نمایید .