واحد خدمات : 77943790-021 ارسال فکس : 77943573-021 فروش ( خط یک ) : 77973810-021 فروش ( خط دو ) : 77973811-021

UPS

فروش باتری ups در مجیدیه تهران

شرکت کیان صنعت ایرانیان مجیدیه تهران برای تولید بدنه باتری های یو پی اس خود از از گرانول با کیفیت تولید می کند. گرانول در برابر گرما و سرمای نا متعادل، تاحدی مقاوم است و دارای دمای ذوب بالا می باشد، به همین دلیل می تواند از محتویات داخل باتری تا حدی محافظت کند. اما از آنجایی که باتری با انجام واکنش های شیمایی زنده است و واکنش های شیمیایی تحت تاثیر دمای محیط هستند، در نتیجه برای حفاظت از باتری باید به دمای محیط اهمیت فراوانی بدهیم.

باتری یو پی اس چیست؟

یو پی اس ها سیستم هایی هستند که در انواع صنایع به منظور تامین برق بدون وقفه مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه در مواقع قطعی یا نوسانات برق انرژی مورد نیاز برای ادامه روند کار را فراهم می کند. به طور کلی می‌ توان گفت یو پی اس ها تامین برق اضطراری را برعهده دارند. این سیستم ها بر اساس فازها و ظرفیت های مختلف خود، به انواع متفاوتی دسته بندی می شوند.

به طور کلی می توان انواع ups را به دو دسته تک فاز و سه فاز تقسیم بندی کرد. یکی از مهم ترین قطعات سیستم ups ، باتری یو پی اس می باشد که کاربران در هنگامی که باتری های دستگاه کارایی خود را از دست می دهند، می توانند یک باتری جدید را خریداری نمایند.

انواع باتری یو پی اس

باتری یو پی اس سیلد لید اسید

باتری های سرب اسیدی یا باتری های سیلد لید اسید، به طور معمول در سیستم های ups دارای استفاده گسترده ای هستند. این مسئله به این دلیل است که این نوع باتری ها در برابر حرارت بسیار مقاوم می باشند و عایق جریان الکتریکی نیز هستند. از جمله ویژگی های این باتری که از نشتی نیز جلوگیری می کند وکیوم بودن آن است.

باتری یو پی اس نیکل کادمیوم

الکترودهای این باتری متشکل از نیکل هیدروکسید (صفحه مثبت) و کادمیم هیدروکسید (صفحه منفی) می باشد.این باتری طول عمر بالا و توانایی سازگاری زیادی نسبت به تغییرات دما دارد.همچنین باتری های نیکل کادمیوم دارای طول عمر بسیار بالایی می باشند و توانایی سازگاری بسیار زیادی نسبت به تغییرات دمایی دارند. اما یک نکته مهم در مورد باتری نیکل کادمیوم قیمت بالای آن است.

دیگر ویژگی های این باتری عبارتند از :

  • طول عمر بالا این باتری
  • مقدار بسیار کم خود دِ شارژی
  • مقدار کم مقاومت داخلی
  • مقاومت بالا این باتری در برابر تاثیرات مخرب الکتریکی و مکانیکی
  • می تواند در دمای 20- تا 70 درجه سانتی گراد کار کند.

باتری یو پی اس دیپ سایکل

این باتری ها می‌ توانند بارها شارژ و دشارژ شوند، بدون این که کوچکترین آسیبی به باتری وارد کنند. در سیستم های خورشیدی یکی از مناسب ترین انواع باتری، باتری های دیپ سایکل می باشند که دارای طول عمر بالایی نیز هستند.

باتری یو پی اس دیپ سایکل زعفرانیه

خرید باتری یو پی اس در مجیدیه تهران

زمانی که منبع برق معمولی از کار بیوفتد و ولتاژ به سطح غیر قابل قبولی کاهش پیدا کند، باطری ups برق پشتیبان را به وجود می‌آورد. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تولید انواع باتری‌های یو پی اس، بهتر است به‌صورت تخصصی و اصولی با این باطری‌ها آشنا شوید و با راهنمایی‌های لازم بهترین نوع باتری ups را تهیه کنید.

برای خرید باتری یو پی اس باید به آمپر مورد نیاز دستگاه های متصل به یو پی اس در زمان قطعی برق توجه داشت.شما می توانید برای تهیه باتری مورد نیاز خود، با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و نکات فنی مناسب را دریافت کنید تا بتوانید باتری با آمپر و ولتاژ مناسب را تهیه کنید.

باما تماس بگیرید

۰۲۱۷۷۹۴۳۵۷۳

قیمت باتری یو پی اس در مجیدیه تهران

قیمت باتری یو پی اس با توجه به برند، نوع و ایرانی یا خارجی بودن تفاوت می کند. خرید باتری UPS با قیمت مناسب یکی از دغدغه های افرادیست که قصد اجرای سیستم های یو پی اس را دارند. به طور معمول باتری یو پی اس ایرانی قیمت ارزان تری نسبت به باتری های یو پی اس خارجی دارد. برای خرید باتری یو پی اس با قیمت مناسب، بهترین راه خرید از یک مرکز معتبر بوده که نماینده رسمی شرکت های تولید کننده باتری UPS باشد. برای پی بردن به قیمت انواع باتری، در مجیدیه با مشاوران شرکت کیان صنعت ایرانیان تماس بگیرید

شماره تماس نمایندگی ups مجیدیه

۰۲۱۷۷۹۴۳۵۷۳

باتری یو پی اس آنلاین

این نوع باطری برق AC را به جریان DC تبدیل کرده و به باتری قابل شارژ منتقل می‌کند. بعد از این عمل، جهت تأمین برق محافظت شده، آن را به جریان‌های 120 یا 230 ولت AC تبدیل می‌کند. یو پی اس آنلاین، در زمان نوسان برق نیز به کار آمده و انرژی الکتریکی لوازم برقی را تأمین می‌کند. در مواقعی که نقص فنی یا افزایش دمای بیش از حد رخ می‌دهد، باتری UPS آنلاین وارد وضعیت Bypass می‌شود.

باتری UPS در تعامل با خط

در این نوع باتری یک معکوس کننده در خط قرار گرفته و مسیر جریان DC باتری از حالت شارژ نرمال به تأمین جریان، تغییر حالت می‌دهد باتری یو پی اس در تعامل با خط، ورودی را تثبیت کرده و ولتاژ خروجی را با یک مبدل تثبیت می‌کند. به این ترتیب نویز از بین رفته و سطح ولتاژ تصحیح می‌شود.

باتری یو پی اس در تعامل با خط نیز مانند یوپی اس آنلاین در مواقعی که نقص فنی، سرریز بار یا افزایش دمای بیش از حد رخ می‌دهد، به حالت Bypass می‌رود. این نوع باتری یو پی اس دارای کیفیت و حساسیت بالایی است و در دستگاه‌های آزمایشی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

باتری یو پی اس آفلاین مجیدیه

در این نوع باتری تأمین نیرو مستقیم توسط توان ورودی انجام شده و مدار توان پشتیبان، در زمانی که برق قطع می‌شود، به کار گرفته می‌شود. باطری UPS آفلاین در حالت عادی از برق شهر استفاده کرده و زمانی که برق قطع شود، جریان الکتریکی وارد مدار شده و برق دستگاه‌ها را تأمین می‌کند. کل فرآیند جایگزینی منبع تغذیه، در زمانی حدود 2 میلی ثانیه انجام می‌شود.

این باتری از مصرف کننده در برابر ولتاژهای بسیار زیاد ورودی و شارژ باتری محافظت می‌کند. یو پی اس‌های آفلاین دارای یک باتری هستند که زمانی که جریان برق در حالت عادی است، در حال شارژ شدن هستند.

نحوه تست عملکرد باتری یو پی اس UPS

انواع باتری یو پی اس دارای تست خودکار هستند ونیز می توانید از یک دستگاه تست کننده بار باتری یو پی اس استفاده کنید ، باری را با مقدار نصف جریان CCA به مدت زمان 15 ثانیه به باتری اعمال کنید سپس 5 دقیقه صبر کنید .
برای تست کردن باتری یوپی اس دو حالت داریم ، یکی برای باتری یوپی اس سیلد ( اتمی ) و یکی برای باتری یو پی اس غیر سیلد ( اسیدی )

برای باتری یو پی اس سیلد ( اتمی ) ، دستگاه را خاموش کنید و توسط یک دستگاه ولت متر دقیق دیجیتالی ، ولتاژ باتری یو پی اس را اندازه گیری نمایید.این کار بهترین روش برای سنجش میزان باتری یو پی اس UPS است .
در رابطه با باتری یو پی اس اسیدی ، ولتاژ باتری را توسط دستگاه ولت متر دیجیتال در حال خاموشی موتور اندازه بگیرید و اسید هر سلول را توسط هیدرومتر تست و اندازه بگیرید .اسید هر سلول باتری را توسط هیدرومتر تست و اندازه گیری نمایید .


برای خرید یو پی اس (UPS) مورد نیاز خود میتوانید با کارشناسان شرکت کیان صنعت ایرانیان مجیدیه در ارتباط باشید تا بتوانید به راحتی دستگاه یو پی اس (UPS) مورد نیاز خود را خریداری کنید و سوالات خود را درباره ی انواع دستگاه های یو پی اس بپرسید

شماره مشاوران ups مجیدیه تهران

۰۲۱۷۷۹۴۳۵۷۳               ۰۲۱۷۷۹۷۳۸۱۰

footbg
تماس فوری