مرکز تعمیرات UPS و تعمیر یو پی اس در مشهد

فروش یو پی اس (UPS) در مشهد

فروش انواع مختلف یو پی اس در مشهدتوسط شرکت کیان صنعت ایرانیان ،یو پی اس یا منبع برق دائمی از جمله پر کاربردترین وسایل برقی جانبی و کمکی است امروزه کمتر سازمان یا شرکتی را بدون یو پی اس میبینید، یو پی اس (UPS) جزئی از لوازم اساسی زندگی با نیروی برق است.

خرید باتری یو پی اس در مشهد

باتری یو پی اس در مشهد از تجهیزات بسیار پرکاربرد در کسب و کارهای مختلف است، که مشتریان آن طیف وسیعی از مصرف کننده ها، در مشاغل مختلف هستند. از آنجا که دستگاه یو پی اس در مشهد از جمله کالاهای ضروری در بسیاری از صنایع است به تبع آن عرضه باتری یو پی اس با کیفیت و قیمت مناسب از موارد ضروری در استان خراسان رضوی و علی الخصوص شهر مشهد است.

تعمیر یو پی اس مشهد

تعمیر یو پی اس در مشهد با توجه به قیمت بالایی که ممکن است در تعویض آن مواجه شویم ، در کل یکی از راه کارهای هوشمندانه ای است که توسط مجموعه کیان صنعت ایرانیان ( فای نت ) مبدل می گردد. تعمیر UPS معمولا با تشخیص صحیح متخصصان در کوتاه ترین زمان ممکن صورت می گیرد. از لحاظ هزینه نیز کاملا مقرون به صرفه می باشد. در صورت بروز ایراد و خرابی در یو پی اس ها دیگر نگرانی نداشته باشید بدانید در بیشتر مواقع این دستگاه ها قابل تعمیر هستند.

اغلب ما عادت کرده ایم با خراب شدن وسایل مان به جای اینکه علت خرابی را پیدا کرده و برای تعمیر آن اقدام کنیم آنها را دور انداخته و وسیله جدید را جایگزین می کنیم. توصیه ما در گروه کیان صنعت ایرانیان به شما این است که اگر UPS شما خراب شد آن را دور نیندازید. زیرا ممکن است خرید UPS جدید برایتان هزینه ای بیشتر از هزینه تعمیر آن داشته باشد.

فروش و تعمیر انواع یو پی اس (UPS) در مشهد

 • یو پی اس دیتاسنتر
 • یو پی اس سیستم های خانگی
 • یو پی اس سیستم های کامپیوتری
 • یو پی اس سیستم های نظارتی
 • یو پی اس سیستم های بانکی
 • یو پی اس سیستم های مخابراتی
 • یو پی اس سیستم های پزشکی
 • یو پی اس کاربری عمومی

تعمیرات تخصصی یو پی اس (UPS) در مشهد

تعمیر انواع یو پی اس در قدس دستگاه یو پی اس یک منبع تغذیه بدون وقفه برای تامین برق اضطراری دستگاه های الکترونیکی است که یو پی اس ها قابل تعمیر هستند بهتر است دستگاه های یو پی اس خود را بصورت دوره ایی، یا فصلی سرویس کنید تا در صورت بروز مشکل خطا ها و ایرادات پیش آمده برطرف شود

طول عمر دستگاه های یو پی اس (UPS) زیاد است و در صورت بروز مشکل قابل تعمیر هستندو باتری های یو پی اس هستند که طول عمر آنها بین 2 تا 5 سال برحسب نوع برند و توان باتری ها می باشد برای تعمیر دستگاه یو پی اس خود میتوانید با واحد پشتیبانی و تعمیر یو پی اس شرکت کیان صنعت ایرانیان به شماره تماس ۷۷۹۴۳۵۷۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید

این نکته را درباره دستگاه UPS به خاطر داشته باشید که طول عمر باتری این دستگاه بسته به نحوه نگهداری شما و محل نصب آن بستگی دارد. بیشتر مواقع خرابی باتری بعد از مدت زمان ۲ سال اتفاق خواهد افتاد، بنابراین اگر علت خرابی دستگاه UPS خود را خرابی باتری آن می دانید نحوه تعمیر UPS اینگونه است که باتری جدید را باید جایگزین باتری قدیمی کنید اما به خاطر داشته باشید که باید از این مسئله اطمینان کامل داشته باشید زیرا معمولاً باتری های مورد استفاده در UPS باتری سرب اسید می باشند که تعویض آن ها بسیار هزینه بر خواهد بود. برای تعویض باتری باید با مجموعه ما تماس بگیرید تا این کار را برای شما انجام دهند.

021-77943573

یو پی اس مشهد

تعمیرات یو پی اس برای مشتریان شرکت کیان صنعت ایرانیان به 2 صورت امکان پذیر است.

تعمیر یو پی اس در محل

بعد از تماس شما با واحد تعمیرات شرکت کیان صنعت ایرانیان و آدرس دقیق شما را دریافت می کنند. یکی از کارشناسان واحد فنی را به محل شرکت شما اعزام می شود. پس از بررسی عملکرد دستگاه ups شما و دریافت اطلاعاتی چون مدل، توان و برند دستگاه شما، در صورتی که دستگاه شما دچار آسیب و خرابی شده باشد. قطعات دستگاه شما در محل تعمیر خواهد شد. کارشناسان و متخصصین ما پذیرای تمامی پروژه های تعمیر یو پی اس با توان های بالا نیز می باشند. همچنین آمادگی سرویس و تعمیر یو پی اس های صنعتی با توان بالا را دارند. شما می توانید با اطمینان کامل سرویس و نگهداری دستگاه های خود را به ما بسپارید چرا که مهندسین و کارشناسان ما در بخش فنی تسلط کامل بر این امر را دارند.

تعمیر یو پی اس در واحد تعمیرات مشهد

در این روش تعمیر یو پی اس مشهد ، پس از تماس با واحد پشتیبانی و تعمیرات می توانید دستگاه یو پی اس خود را به محل واحد تعمیرات یو پی اس کیان صنعت ایرانیان ارسال کنید و پس از پذیرش دستگاه یو پی اس، کارشناسان مجموعه مشکل دستگاه شما را شناسایی می کنند و آنها را برطرف می سازند. همچنین پس از رفع مشکل دستگاه شما مجددا تست خواهد شد و در صورت برطرف شدن مشکل دستگاه شما آماده تحویل است.

مشکلات متداول UPS ها

در ادامه رایج ترین ایرادات بوجود آمده در دستگاه یو پی اس را برای شما دسته بندی کرده ایم که رایج ترین آنها عبارتست از :

1- دستگاه یو پی اس شما روشن نمی شود

در این مورد خطا باید کابل های ورودی، فیوز های دستگاه یو پی اس، برد دستگاه و برد صفحه نمایش به صورت دقیق بررسی شود.

2- دستگاه روشن می شود اما خروجی ندارد

در این مورد ایراد رایج در دستگاه نیاز است که اتصالات دستگاه، اینورتر، فیوز های خروجی، اتصالات باتری دستگاه به صورت کامل بررسی شود.

3- اگر باتری یو پی اس شما شارژ نشود

در این مورد ایراد دستگاه باید اتصالات باتری UPS، کابل ها، فیوز و اتصالات بخش شارژ باتری به صورت کامل بررسی شود.

4- نمایش خطا بر روی صفحه نمایشگر دستگاه

در این روش نیاز است که برد اصلی دستگاه، ساختار اتصالات و مدار دستگاه، اتصالات باتری، ساختار و عملکرد فن دستگاه، حس گر ها و اتصالات قطعات بر روی برد دستگاه بررسی شود. همچنین عملکرد دستگاه از لحاظ وجود بار اضافی کنترل شود.

تعمیر قطعات داخلی دستگاه های یو پی اس مشهد

در صورتی که قطعات داخلی یو پی اس و استابلایزر دچار آسیب و خرابی شدند. قطعات معیوب باید به سرعت تعویض و دستگاه تعمیر شود. تعویض نکردن به موقع هر کدام از این قطعات مانند برد ها، مدارها، فن دستگاه، باتری‌ ها و … موجب خرابی و نقص در عملکرد دستگاه شما می شود.

برای جلوگیری از هر گونه ایراد و آسیب دیدگی دستگاه شما می توانید به صورت فصلی و یا هر 6 ماه به کمک متخصصین ما در مرکز تعمیر یو پی اس مشهد چک و تست شوند تا از کارکرد درست و صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

تعمیر و احیا باتری یو پی اس در فرآیند تعمیر دستگاه های UPS

تعمیر یا همان احیا باتری یو پی اس ، روشی برای استفاده مجدد از باتری های یو پی اس است. گاهی بتواند باعث شود که باتری شما به عملکرد سابق خود برگردد. اما توجه داشته باشید که اگر باتری شما مدت زیادی است که استفاده می شود. باتری تعداد دفعات زیادی شارژ و دی شارژ شده باشد و یا آسیب های جدی به باتری وارد شده باشد. امکان احیا مجدد باتری وجود ندارد. شما می توانید با تماس با شماره تماس 77973810-۰۲۱ و صحبت با مشاوران واحد تعمیرات دستگاه های یو پی اس به صورت رایگان مشاوره جهت تعمیر باتری و دستگاه یو پی اس خود بگیرید.

مراحل تعویض باتری یو پی اس در مشهد

شما می توانید باتری یو پی اس دستگاه را خودتان هم تعویض نمایید. بهتر است از شرکت پشتیبانی کیان صنعت ایرانیان بخواهید این کار را برای شما انجام دهند. اما اگر بخواهید خودتان باتری یو پی اس را و نحوه تعمیر یو پی اس را یاد بگیرید. ما در ادامه مراحل تعویض باتری را برایتان شرح داده ایم.

 • باز کردن پوشش ups
 • آماده کردن باتری جدید برای تعویض
 • جدا کردن باتری قدیمی از یو پی اس
 • جایگزینی باتری جدید در همان محل باتری قدیمی
 • بستن پوشش دستگاه یو پی اس
 • فشار دادن دکمه پاور

تعمیر کار یو پی اس

ویژگی های بالقوه تعمیر کار UPS

تعمیر کار یو پی اس فردی است که با توجه به دانش و تکنولوژی های روز دنیا به تعمیرات دستگاه های یو پی اس در مشهد می پردازد. در نظر داشته باشید که یکی از وظایف بالقوه ای افراد تعمیرات یو پی اس در محل است. یک تعمیر کار باید از آموزش های لازم برخوردار باشد، تا بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن به تشخیص مشکل دستگاه و همچنین رفع آن برآید.

تعمیر یو پی اس همواره باید با تشخیص صحیح با استفاده از مهارت های ویژه و هوشمندانه به عمل آید. هر چند یک تعمیر کار منصف باید از این موضوع آگاه باشد که در درجه اول تعمیر دستگاه است که در اولویت می باشد نه تعویض آن.

اقداماتی که در مرکز تعمیرات گروه کیان صنعت ایرانیان صورت می گیرد به شرح زیر است:

 • رفع مشکلات ترانس در تعمیرات یو پی اس
 • رفع مشکلات به دلیل استفاده نادرست از باتری و در محیط نادرست
 • رفع مشکلات به دلیل عدم کارکرد صحیح باتری
 • ایرادات مربوط به بخش برد کنترلی
 • ایرادات مربوط به بخش شارژر باتری
 • عیب یابی UPS مربوط به مدار PFC یا مدار IGBT

هزینه تعمیر یو پی اس مشهد

قیمت تعمیر یو پی اس می تواند وابسته به عوامل گوناگونی باشد. یکی از سوالات پر تکرار کاربران در زمینه تعمیرات در رابطه با هزینه های مربوطه این دستگاه از کارشناسان است. ما خواهیم گفت تعمیر یو پی اس در مقابل تعویض آن از هزینه های بسیار ناچیزی برخوردار می باشد. این برآورد هزینه ها در وهله اول برند دستگاه و قطعات مورد نیاز برای تعمیر یو پی اس را شامل خواهد شد. تعمیر یو پی اس در انواع برند های ایرانی و خارجی به دست کارشناسان ما قابل حل بوده و هر کدام تعرفه قیمتی دارند.

یکی از مهمترین عواملی که مستقیما بر تعمیر یو پی اس اثر خواهد گذاشت. قطعات تعویضی می باشد که در ابتدا به دست کارشناسان مجموعه کیان صنعت ایرانیان انجام گرفته و در صورت نیاز نیز تعمیر خواهد گشت. هزینه کارشناسی تعمیر یو پی اس و استابلایزر نیز از دیگر عوامل است. معمولا بسیاری از کاربران در بین دو راهی تعمیر و تعویض یو پی اس سردرگم شده اند. اما لازم است به عرضتان برسانیم که اگر دستگاه شما قابل تعمیر بوده و مشکل جدی ندارد. چرا می خواهید هزینه های اضافه ای انجام دهید. ما با تعمیر آنها هزینه های شما را به حداقل خواهیم رساند. جهت راهنمای خرید یو پی اس فای نت با ما تماس بگیرید.


برای اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه تعمیر یو پی اس، تعمیرات UPS، تست یو پی اس با شرکت یو پی اس کیان صنعت ایرانیان ( فای نت ) در مشهد تماس بگیرید.

واحد فروش :  ۷۷۹۷۳۸۱۱-۰۲۱    |   واحد خدمات پس از فروش :  ۷۷۹۴۳۵۷۳-۰۲۱
آدرس دفتر فروش : تهران | عباس آباد | تقاطع سهروردی | نبش بانک سامان | پلاک ۱۴۰

جهت مشاوره یا خرید انواع یو پی اس ، باتری یو پی اس ، استابلایزر ، رک ، کابینت ، پی دی یو و یا تعمیر تخصصی یوپی اس و باتری با شماره 02177973810 تماس حاصل نمایید .