تعمیر یو پی اس ، واحد تعمیرات یو پی اس در رشت

تعمیر یو پی اس رشت با توجه به قیمت بالایی که ممکن است در تعویض آن مواجه شویم. در کل یکی از راه کار های هوشمندانه ای است که توسط گروه کیان صنعت ایرانیان مبدل می گردد. تعمیر UPS معمولا با تشخیص صحیح کارشناسان و متخصصان در کوتاه ترین زمان ممکن صورت گرفته و از لحاظ هزینه نیز کاملا مقرون به صرفه می باشد. در صورت بروز ایراد و خرابی در یو پی اس ها دیگر نگرانی نداشته باشید و بدانید در بیشتر مواقع این دستگاه ها قابل تعمیر هستند.

این نکته را درباره دستگاه یو پی اس به خاطر داشته باشید که طول عمر باتری این دستگاه بستگی به نحوه نگهداری شما و محل نصب آن دارد. بیشتر مواقع خرابی باتری بعد از مدت زمان ۲ سال اتفاق خواهد افتاد. بنابراین اگر علت خرابی دستگاه یو پی اس خود را خرابی باتری آن می دانید. نحوه تعمیر یو پی اس اینگونه است که باتری جدید را باید جایگزین باتری قدیمی کنید.

اما به خاطر داشته باشید که باید از این مسئله اطمینان کامل داشته باشید. زیرا معمولاً باتری های مورد استفاده در UPS باتری اسید سرب می باشند که تعویض آن ها بسیار هزینه بر خواهد بود. برای تعویض باتری باید با شرکت فای نت تماس بگیرید تا این کار را برای شما انجام دهند.

شما می توانید برای دریافت مشاوره برای تعمیر دستگاه خود با هر برندی در مرکز تعمیر یو پی اس رشت ، با شماره تماس 77973810-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و دستگاه خود را با قیمت مناسب، در سریع ترین زمان ممکن و کیفیتی مناسب تعمیر کنید.

تعمیرات یو پی اس برای مشتریان شرکت کیان صنعت ایرانیان به 2 صورت امکان پذیر است.

تعمیرات یو پی اس در محل

بعد از تماس شما با واحد تعمیرات شرکت کیان صنعت ایرانیان و دریافت آدرس دقیق یکی از کارشناسان واحد فنی را به محل شما اعزام می شود. پس از بررسی عملکرد دستگاه ups شما و دریافت اطلاعاتی چون مدل، توان و برند دستگاه شما، در صورتی که دستگاه شما دچار آسیب و خرابی شده باشد قطعات دستگاه شما در محل تعمیر خواهد شد.

کارشناسان و متخصصین ما پذیرای تمامی پروژه های تعمیر یو پی اس با توان های بالا نیز می باشند. همچنین آمادگی سرویس و تعمیر یو پی اس های صنعتی با توان بالا را دارند. شما می توانید با اطمینان کامل سرویس و نگهداری دستگاه های خود را به ما بسپارید. چرا که مهندسین و کارشناسان ما در بخش فنی تسلط کامل بر این امر را دارند.

تعمیر یو پی اس

تعمیر UPS در واحد تعمیرات کیان صنعت ایرانیان

در این روش تعمیر یو پی اس رشت ، پس از تماس با واحد پشتیبانی و تعمیرات می توانید دستگاه یو پی اس خود را به محل واحد تعمیرات یو پی اس کیان صنعت ایرانیان ارسال کنید و پس از پذیرش دستگاه یو پی اس، کارشناسان مجموعه مشکل دستگاه شما را شناسایی می کنند و آنها را برطرف می سازند. همچنین پس از رفع مشکل دستگاه شما مجددا تست خواهد شد و در صورت برطرف شدن مشکل دستگاه شما آماده تحویل است.

تعمیر و احیا باتری یو پی اس در فرآیند تعمیر دستگاه های یو پی اس

تعمیر یا همان احیا باتری یو پی اس ، روشی برای استفاده دوباره از باتری های یو پی اس است. گاهی بتواند باعث شود که باتری شما به عملکرد سابق خود برگردد. اما توجه داشته باشید که اگر باتری شما مدت زیادی است که استفاده می شود و باتری تعداد دفعات زیادی شارژ و دشارژ شده باشد و یا آسیب های جدی به باتری وارد شده باشد، امکان احیا مجدد باتری وجود ندارد. شما می توانید با تماس با شماره های ثبت شده در سایت و صحبت با مشاوران واحد تعمیرات دستگاه های یو پی اس به صورت رایگان مشاوره جهت تعمیر باتری و دستگاه یو پی اس خود بگیرید.

شرایط استاندارد برای نگهداری دستگاه های UPS

برای نصب و راه اندازی مجدد دستگاه های یو پی اس و استابلایزر و همچنین افزایش طول عمر دستگاه، باید محل نگهداری دارای شرایط خاصی باشد. از جمله این شرایط می توان موارد زیر اشاره کرد:

رطوبت:

رطوبت باعث خرابی دستگاه می شود پس محیطی که دستگاه در آن نصب می شود باید خشک و عاری از هرگونه رطوبت و آب باشد.

دما:

دما نیز از دیگر عوامل موثر در روند کارکرد دستگاه می باشد. اگر دمای محیط از حد استاندارد فراتر برود باعث کاهش عملکرد دستگاه شده و پس از مدتی باعث خرابی آن می شود.

تابش نور خورشید:

دستگاه باید به دور از تابش مستقیم نور خورشید باشد.

محل قرار گیری دستگاه:

یو پی اس و استابلایزر باید به دور از مواد اشتعال زا نگهداری شوند. پس محلی که دستگاه قرار است نصب شود را باید با دقت انتخاب کرد.

شما می توانید برای دریافت مشاوره برای تعمیر دستگاه خود با هر برندی در مرکز تعمیر یو پی اس رشت ، با شماره تماس 77973810-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و دستگاه خود را با قیمت مناسب، در سریع ترین زمان ممکن و کیفیتی مناسب تعمیر کنید.

تعمیر قطعات داخلی دستگاه های یو پی اس

در صورتی که قطعات داخلی یو پی اس و استابلایزر دچار آسیب و خرابی شدند. قطعات معیوب باید به سرعت تعویض و دستگاه تعمیر شود. تعویض نکردن به موقع هر کدام از این قطعات مانند برد ها ، مدارها ، فن دستگاه ، باتری‌ ها و … موجب خرابی و نقص در عملکرد دستگاه شما می شود.

برای جلو گیری از هر گونه ایراد و آسیب دیدگی دستگاه شما می توانید به صورت فصلی و یا هر 6 ماه به کمک متخصصین ما در مرکز تعمیر یو پی اس رشت چک و تست شوند تا از کارکرد درست و صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

روند ارائه خدمات در بخش تعمیر یو پی‌ اس

  • مراجعه به مرکز تعمیرات فای نت و پذیرش دستگاه مورد نظر
  • کد گذاری توسط مسئول پذیرش و قرار گیری در نوبت بررسی
  • بررسی و ایراد یابی توسط کارشناس مربوطه و برآورد هزینه
  • تماس با مشتری و اعلام هزینه تعمیر

در صورت تایید مشتری ادامه مراحل به شرح زیر است:

تعمیر و رفع ایراد کالا در صورت:

  1. موجود بودن قطعه سریع انجام می‌ شود.
  2. نا موجود بودن قطعه در انتظار قطعه خواهد ماند.
  3. تماس با مشتری جهت تست و دریافت کالای تعمیر شده

کد های خطای یو پی اس ها

بسیاری از ما در زمان بروز مشکل یو پی اس با کد خطا هایی روبرو می شویم که علت آن را نمی دانیم. اما باید به عرضتان برسانیم که برخی از این کدها نشانگر مشکلات جدی هستند. این هشدار دهنده های تعمیر یو پی اس شامل موارد زیر هستند:

اینورتر

خطای اینورتر هنگامی خود را نشان می دهد که قطعه در حال کار کردن بوده و LED مربوط به Bypass نیز خاموش است.

خطا های شنیداری یو پی اس

گاهی اوقات نیز این خطاها شنیداری هستند. یعنی به صورت آلارم هایی به صدا در می آیند. هر چند که شناخت تعداد دقیق این آلارم ها در مدل های گوناگون متفاوت بوده و در دفترچه راهنما می توانید اطلاعات کسب کنید.

وضعیت باتری

از دیگر خطاها که مربوط به وضعیت باتری است. ردیفی از LED ها وجود دارند که در یک نوار عمودی میزان شارژ باتری را نشان می دهند. هر قدر که تعداد این چراغ ها کمتر شود، شارژ باتری نیز رو به کاهش است.

تست یو پی اس

هزینه تعمیر یو پی اس رشت

قیمت تعمیر یو پی اس می تواند وابسته به عوامل گوناگونی باشد. یکی از سوالات پر تکرار کاربران در زمینه تعمیرات در رابطه با هزینه های مربوطه این دستگاه از کارشناسان است. ما خواهیم گفت تعمیر یو پی اس در مقابل تعویض آن از هزینه های بسیار ناچیزی برخوردار می باشد. این برآورد هزینه ها در وهله اول برند دستگاه و قطعات مورد نیاز برای تعمیر یو پی اس را شامل خواهد شد. تعمیر یو پی اس در انواع برند های ایرانی و خارجی به دست کارشناسان ما قابل حل است. هر کدام تعرفه قیمتی دارند.

یکی از مهمترین عواملی که مستقیما بر تعمیر یو پی اس اثر خواهد گذاشت. قطعات تعویضی می باشد که در ابتدا به دست کارشناسان مجموعه کیان صنعت ایرانیان انجام می گیرد. در صورت نیاز نیز تعمیر خواهد گشت. هزینه کارشناسی تعمیر یو پی اس و استابلایزر نیز از دیگر عوامل است. معمولا بسیاری از کاربران در بین دو راهی تعمیر و تعویض یو پی اس سردرگم شده اند.

اما لازم است به عرضتان برسانیم که اگر دستگاه شما قابل تعمیر بوده و مشکل جدی ندارد. چرا می خواهید هزینه های اضافه ای انجام دهید. ما با تعمیر آنها هزینه های شما را به حداقل خواهیم رساند. جهت راهنمای خرید یو پی اس فای نت با ما تماس بگیرید.


برای اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه تعمیر یو پی اس ، تعمیرات UPS ، تعویض و نصب باتری یو پی اس با شرکت یو پی اس کیان صنعت ایرانیان ( فای نت ) در رشت تماس بگیرید.

جهت مشاوره یا خرید انواع یو پی اس ، باتری یو پی اس ، استابلایزر ، رک ، کابینت ، پی دی یو و یا تعمیر تخصصی یوپی اس و باتری با شماره 02177973810 تماس حاصل نمایید .