تعمیر یو پی اس و واحد تعمیرات یو پی اس در شیراز

تعمیر یو پی اس شیراز

شرکت کیان صنعت ایرانیان نمایندگی رسمی تعمیر انواع دستگاه های یو پی اس در شیراز با انواع برند های یو پی اس ایرانی و خارجی با سابقه چندین ساله است که به کمک مهندسین متخصص در امر تعمیر یو پی اس، با به کارگیری بروز ترین اطلاعات در زمینه تعمیرات، توانایی تعمیر انواع دستگاه های یو پی اس را دارد. این شرکت توانایی تعمیر انواع مدل های دستگاه یو پی اس و برند های مختلف زیر را دارد.

APC Eaton Masterguard Delta  |  Makelsan  |  Mac power  |  Piller Riello GEفاران  |  فاراتل و …

مجموعه کیان صنعت ایرانیان متشکل از کارشناسان حرفه ای در زمینه تعمیر انواع دستگاه های یو پی اس، باتری UPS و … در تلاش است تا در سریع ترین زمان ممکن مشکل دستگاه UPS شما را شناسایی کند و آنها را برطرف سازد. برای تماس با واحد تعمیرات با شماره تماس 77973810-۰۲۱ تماس بگیرید.

تیم پشتیبانی یو پی اس فای نت با نزدیک به دو دهه سابقه درخشان متشکل از کادری مجرب و دوره دیده و با تجربه در زمینه الکترونیک قدرت و یو پی اس متصدی ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

خدماتی که شرکت کیان صنعت ایرانیان برای UPS شما انجام می دهد:

 • تعمیر و رفع مشکل مدار BYPASS
 • تعمیر و رفع مشکل مدار اینورتر
 • تعمیر و رفع مشکل مدار SPS
 • تعمیر و رفع مشکل مدار PFC
 • مشکل شارژ و کالیبراسیون باتری UPS
 • مشکلات مربوط به کارکرد باتری
 • عدم عملکردی مناسب دستگاه در حالت استفاده از باتری
 • مشکل تغییر حالت بین باتری و برق شهری
 • مشکل تاخیر یا قطع ولتاژ هنگام تغییر حالت UPS
 • تعویض قطعات مورد نیاز برد UPS

تعمیرات یو پی اس برای مشتریان شرکت کیان صنعت ایرانیان به 2 صورت امکان پذیر است.

تعمیرات یو پی اس در محل

بعد از تماس شما با واحد تعمیرات شرکت کیان صنعت ایرانیان و آدرس دقیق شما را دریافت می کنند. یکی از کارشناسان واحد فنی را به محل شما اعزام می شود. پس از بررسی عملکرد دستگاه ups شما و دریافت اطلاعاتی چون مدل، توان و برند دستگاه شما، در صورتی که دستگاه شما دچار آسیب و خرابی شده باشد قطعات دستگاه شما در محل تعمیر خواهد شد. کارشناسان و متخصصین ما پذیرای تمامی پروژه های تعمیر یو پی اس در شیراز با توان های بالا نیز می باشند. همچنین آمادگی سرویس و تعمیر یو پی اس های صنعتی با توان بالا را دارند. شما می توانید با اطمینان کامل سرویس و نگهداری دستگاه های خود را به ما بسپارید. چرا که مهندسین و کارشناسان ما در بخش فنی تسلط کامل بر این امر را دارند.

کنترل کیفیت یو پی اس

تعمیر یو پی اس در واحد تعمیرات کیان صنعت ایرانیان

در این روش تعمیر یو پی اس، پس از تماس با واحد پشتیبانی و تعمیرات می توانید دستگاه یو پی اس خود را به محل واحد تعمیر یو پی اس کیان صنعت ایرانیان در شیراز ارسال کنید و پس از پذیرش دستگاه یو پی اس، کارشناسان مجموعه مشکل دستگاه شما را شناسایی می کنند و آن ها را برطرف می سازند. همچنین پس از رفع مشکل دستگاه شما مجددا تست خواهد شد و در صورت برطرف شدن مشکل دستگاه شما آماده تحویل است.

تعمیر قطعات داخلی دستگاه های UPS

در صورتی که قطعات داخلی یو پی اس و استابلایزر دچار آسیب و خرابی شدند. قطعات معیوب باید به سرعت تعویض و دستگاه تعمیر شود. تعویض نکردن به موقع هر کدام از این قطعات مانند برد ها، مدارها، فن دستگاه، باتری‌ ها و … موجب خرابی و نقص در عملکرد دستگاه شما می شود.

برای جلوگیری از هر گونه ایراد و آسیب دیدگی دستگاه شما می توانید به صورت فصلی و یا هر 6 ماه به کمک متخصصین ما در مرکز تعمیر یو پی اس شیراز چک و تست شوند تا از کارکرد درست و صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

علائم خرابی UPS

از مشکلاتی که برای یو پی اس ها ممکن است پیش آید. می ‌توان مواردی همچون روشن نشدن یو پی اس، شارژ نشدن باتری، روشن نشدن LED هشدار، روشن نشدن چراغ تعویض باتری، عدم ارائه بکاپ و ایجاد پیام خطا را می توان نام برد.

ممکن است برای شما سوال پیش آید که دلیل این خرابی ها چه چیزی می تواند باشد. این دلایل عبارتند از:

 • شارژ کردن بیش از حد باطری:

شارژ کردن بیش از حد مجاز از عواملی می باشد که موجب آسیب دیدن باتری یو پی اس می شود. به دلیل اینکه اگر ولتاژی بیش از میزان تعریف شده طبق جدول شارژ به باتری وصل شود. جریان بالایی به باتری وارد می شود و دمای داخلی باتری را بالا می برد. این دمای بالا زمینه خارج شدن گاز را به وسیله سوپاپ فراهم می کند که باعث خوردگی شبکه الکترود مثبت شده و باتری را با مشکل مواجه می‌ کند.

شما می توانید برای دریافت مشاوره برای تعمیر دستگاه خود با هر برندی در مرکز تعمیر یو پی اس شیراز، با شماره تماس 77973810-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و دستگاه خود را با قیمت مناسب، در سریع ترین زمان ممکن و کیفیتی مناسب تعمیر کنید.

 • اتصال کوتاه:

متصل کردن دو قطب مثبت و منفی باتری توسط رسانا که بسیار مخرب می باشد. ممکن است باعث خرابی کامل باتری و قطع مدار داخلی آن شود. اگر اتصال کوتاه اتفاق بیفتد باتری دیگر قابل ترمیم و تعمیر نمی باشد.

 • دمای نامناسب:

بالا رفتن دمای هوا از مسائل مهم می باشد که در بازدهی و استفاده بهینه از باتری تاثیر می گذارد. همین امر موجب شده است تا هر باتری با توجه به روش ساخت در یک دمای خاصی باید قرار بگیرد. دمای بیش از حد مجاز باعث تولید گاز در باتری و آزاد شدن گاز های اکسیژن و نیتروژن شب می شود.

 • شارژ بسیار باتری:

از عوامل بسیار مهم که در طول عمر یو پی اس تاثیر گذار می باشد. دی شارژ شدن بیش از حد باتری می باشد. این اتفاق باعث سولفاته شدن سرب می شود که مقاومت باتری را بالا می برد. اگر یو پی اس مناسبی برای خود انتخاب کرده باشید. یو پی اس باتری را به طور کامل دی شارژ نمی کند. قبل از دی شارژ شدن با دادن اخطار یو پی اس قطع می شود.

شما می توانید برای دریافت مشاوره برای تعمیر دستگاه خود با هر برندی در مرکز تعمیر یو پی اس شیراز، با شماره تماس 77973810-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و دستگاه خود را با قیمت مناسب، در سریع ترین زمان ممکن و کیفیتی مناسب تعمیر کنید.

 • وارد شدن برق متناوب به باتری:

برق متناوب نباید به هیچ عنوانی وارد باتری یو پی اس شود. چرا که طول عمر باتری را کاهش داده و در روند کار آن اختلال به وجود می آورد.

 • تست سالم بودن باطری:

بهتر است اول یو پی اس خود را تست کنیم تا متوجه شویم که آیا یو پی اس نیاز به تعمیر دارد یا خیر؟

برای این کار آسان ترین راه این است که جریان برق شهری را قطع کنیم که اگر یو پی  اس توانست برق مورد نیاز را تامین کند یو پی اس سالم می باشد. در غیر اینصورت اگر نتوانست یا مدت کمی توانست حتما باید تعمیر شود. بهتر است بدانید باتری ها پس از گذشت مدتی توان خود را از دست می دهند و میزان جریان کمتری در خود ذخیره می کنند.

روش دیگری استفاده از تستر باتری برای تست کردن باتری و اطمینان از سالم بودن باتری می توان استفاده کرد.

تست یو پی اس

تعمیر و احیا باتری یو پی اس در فرآیند تعمیر دستگاه های یو پی اس

تعمیر یا همان احیا باتری یو پی اس ، روشی برای استفاده مجدد از باتری های یو پی اس است. گاهی بتواند باعث شود که باتری شما به عملکرد سابق خود برگردد. اما توجه داشته باشید که اگر باتری شما مدت زیادی است که استفاده می شود. باتری تعداد دفعات زیادی شارژ و دی شارژ شده باشد و یا آسیب های جدی به باتری وارد شده باشد. امکان احیا مجدد باتری وجود ندارد. شما می توانید با تماس با شماره تماس 77973810-۰۲۱ و صحبت با مشاوران واحد تعمیر یو پی اس شیراز به صورت رایگان مشاوره جهت تعمیر باتری و دستگاه یو پی اس خود بگیرید.

هزینه تعمیر یو پی اس شیراز

قیمت تعمیر یو پی اس می تواند وابسته به عوامل گوناگونی باشد. یکی از سوالات پر تکرار کاربران در زمینه تعمیرات در رابطه با هزینه های مربوطه این دستگاه از کارشناسان است. ما خواهیم گفت تعمیر یو پی اس در مقابل تعویض آن از هزینه های بسیار ناچیزی برخوردار می باشد. این برآورد هزینه ها در وهله اول برند دستگاه و قطعات مورد نیاز برای تعمیر یو پی اس را شامل خواهد شد. تعمیر یو پی اس در انواع برند های ایرانی و خارجی به دست کارشناسان ما قابل حل بوده و هر کدام تعرفه قیمتی دارند.

یکی از مهمترین عواملی که مستقیما بر تعمیر یو پی اس اثر خواهد گذاشت. قطعات تعویضی می باشد که در ابتدا به دست کارشناسان مجموعه کیان صنعت ایرانیان انجام گرفته و در صورت نیاز نیز تعمیر خواهد گشت. هزینه کارشناسی تعمیر یو پی اس و استابلایزر نیز از دیگر عوامل است. معمولا بسیاری از کاربران در بین دو راهی تعمیر و تعویض یو پی اس سردرگم شده اند. اما لازم است به عرضتان برسانیم که اگر دستگاه شما قابل تعمیر بوده و مشکل جدی ندارد. چرا می خواهید هزینه های اضافه ای انجام دهید. ما با تعمیر آنها هزینه های شما را به حداقل خواهیم رساند. جهت راهنمای خرید یو پی اس فای نت با ما تماس بگیرید.


برای اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه تعمیر یو پی اس، تعمیرات UPS، تست یو پی اس با شرکت یو پی اس کیان صنعت ایرانیان ( فای نت ) در شیراز تماس بگیرید.

واحد فروش :  ۷۷۹۷۳۸۱۱-۰۲۱    |   واحد خدمات پس از فروش :  ۷۷۹۴۳۵۷۳-۰۲۱
آدرس دفتر فروش : تهران | عباس آباد | تقاطع سهروردی | نبش بانک سامان | پلاک ۱۴۰

جهت مشاوره یا خرید انواع یو پی اس ، باتری یو پی اس ، استابلایزر ، رک ، کابینت ، پی دی یو و یا تعمیر تخصصی یوپی اس و باتری با شماره 02177973810 تماس حاصل نمایید .