17 نوامبر

پخش عمده باتری یو پی اس و یو پی اس در تهران

جهت مشاوره یا خرید انواع یو پی اس ، باتری یو پی اس ، استابلایزر ، رک ، کابینت ، پی دی یو و یا تعمیر تخصصی یوپی اس و باتری با شماره 02177973810 تماس حاصل نمایید .

پخش عمده باتری یو پی اس و یو پی اس در تهران

پخش عمده باتری یو پی اس و یو پی اس در تهران : امروزه کمتر سازمان ، شرکت ،خانه ، دفتر کاری را بدون یو پی اس میبینید، یوپی اس جزئی از لوازم اساسی زندگی با نیروی برق است.همه یوپی اس ها دارای بخشهای به شرح، یکسو کننده و ترانس کاهنده ورودی، باتری قابل شارژ برای ذخیره برق، مدار یا بورد کنترلی و نویز گیری، اینورتر و کلیدهای رله و البته کلیدهای ایمنی فیوز و پورت های خروجی و فن خنک کننده و نمایشگر وضعیت برق باتری و شارژ باقی مانده و وضعیت شارژ-تخلیه باتری یو پی اس است.

فروش عمده باتری یو پی اس در تهران

اگر دنبال یک مرکز فروش عمده باتری UPS یو پی اس(پخش عمده باتری یو پی اس و یو پی اس) در تهران هستید که بتوانید آن را با قیمت مناسب و خدماتی از آماده سازی مرسوله گرفته تا حمل و نصب در محل به شما ارائه دهد، کیان صنعت ایرانیان بهترین گزینه برای شماست.کیان صنعت ایرانیان نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش بسیاری از شرکت های تولید کننده باتری یو پی اس UPS است.کیان صنعت ایرانیان سالهاست که مشغول فروش انواع باتری و انواع یو پی اس است

خرید عمده یو پی اس در تهران

بسیاری از سازمان ها و شرکت ها برای راه اندازی سیستم های یو پی اس UPS و ذخیره انرژی به دنبال خرید عمده باتری یو پی اس UPS از یک مرکز مطمئن با قیمت مناسب هستند. اگر برای راه اندازی سیستم های ذخیره انرژی خود قصد خرید عمده  UPS یو پی اس را دارید می توانند یو پی اس مورد نیاز خود را از کیان صنعت ایرانیان خریداری کنند.

راهنمای کامل خرید UPS

یوپی اس وسیله ذخیره انرژی برق است. باتری های موجود برای یو پی اس یا سرب-اسید است و یا نیکل -کادمیوم ، نوع دوم بسیار عملکرد بهتری دارد. منبع ذخیره برق ممکن است برق شهری، ژنراتور و یا انرژی خورشیدی باشد.یک یو پی اس بطور کلی شامل یک یکسو کننده و ترانس کاهنده ولتاژ ، یک باتری تک یا دو سلولی، بورد کنترلی و نویز گیر، اینورتر و کلید رله مدار بای پس است. بطور معمول امروزه بیشتر UPS ها دارای مدار آنلاین هستند یعنی برق اینورتر و یکسوکنننده از خود باتری دریافت میشود یو پی اس ها مقادیری حرارت ، نویز صوتی ایجاد میکنند که استفاده از آنها را در برخی کاربردها محدود میکند. انواع ترانس بیس یوپی اس هم وجود دارد که دارای نویز و حرارت زیادی هستند و معمولا کمتر استفاده میشوند بویژه اینکه عمر این نوع UPS ها کمتر است.

فروش انواع یو پی اس در تهران

1 – یو پی اس های آماده به کار (آفلاین)

استفاده از یو پی اس (UPS) آفلاین برای تجهیزاتی با توان های پایین مناسب میباشد. تجهیزاتی از قبیل رایانه های شخصی، دوربینهای مدار بسته، دستگاه های حضور و غیاب، دزدگیر و سیستمهای هوشمند یا BMSو غیره از دستگاه هایی هستند که این نوع دستگاه برای آن ها مناسب است. یو پی اس های آفلاین در توانهای پایین ساخته و تولید میشوند. این دستگاهها در برابر سایر مدلها و به خاطر مکانیزم ساده تر آن، در ابعاد کوچکتری ساخته میشوند که این امر باعث اشغال فضای کم و استفاده راحت در منازل و ادارات میشود. این مدل دستگاه یو پی اس ارزان ترین نوع در میان مدلهای هم توان خود میباشد.

2 – یو پی اس های آنلاین

یو پی ­اس آنلاین مبتنی بر روش “تبدیل دوگانه : Double Conversion” کار می‌کند: یعنی تبدیل ولتاژ ورودی ac به ولتاژ dc با استفاده از یکسوساز، شارژ باتری در لینک dc و تبدیل ولتاژ dc باتری به ولتاژ ac در خروجی با فرکانس، دامنه و شکل موج مطلوب توسط اینورتر برای تامین انرژی الکتریکی بارهای خروجی.

3 – یو پی اس های در تعامل با خط یا لاین اینتراکتیو

در یو پی ­اس لاین اینتراکتیو در شرایط عادی ارتباط ورودی و خروجی از طریق اتوترانسفورمر (Autotransformer) با قابلیت تنظیم دامنه ولتاژ برقرار است و باتری نیز در شرایط شارژ قرار دارد. در شرایط قطع برق، باتری از طریق اینورتر بارهای خروجی را تغذیه می‌کند.

چگونه بهترین باتری یوپی اس را انتخاب کنیم؟

انتخاب باتری مناسب برای یوپی اس از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. منظور از باتری مناسب صرفاً باتری یوپی اس باکیفیت بالا و گران‌قیمت نیست. بهترین، ارزان‌ترین و یا گران‌ترین باتری یوپی اس، وجود ندارد. درواقع این باتری باید با توجه به در نظر گرفتن مواردی از جمله نوع مصرف آن انتخاب شود.

در یوپی اس دوربین‌های مداربسته بهتر است باتری کوچکتری انتخاب شود. باتری‌هایی که وظیفه روشن نگه‌ داشتن یک منزل مسکونی را برعهده دارند، نیازی نیست گران‌قیمت و با اطمینان بالا باشند. به­عنوان نمونه دیگر، یوپی اس استفاده شده در بیمارستان را در نظر بگیرید. باتری‌های استفاده‌ شده در منبع تغذیه اتاق عمل یک بیمارستان، هیچ‌گاه نباید برند بی‌کیفیت و یا تاریخ گذشته باشد.


برای خرید یو پی اس و باتری یو پی اس به صورت عمده در تهران با کیان صنعت ایرانیان تماس بگیرید

02177943573

مشاوره و استعلام بهترین قیمت از شرکت کیان صنعت ایرانیان

02177973811