سیستم های برق اضطراری یا همان یو پی اس

برای یک تکنسین در حیطه سیستم های برق اضطراری یا همان یو پی اس سکوت به عنوان بدترین کابوس می باشد .

شما در نظر بگیرید که برق سیستم به صورت ناگهانی قطع شده یا ژنراتور پشتیبانی وجود نداشته است .

برای اینکه این کابوس به سرانجام نرسد مدیران مهندسی و تعمیر و نگهداری می توانند از یو پی اس یا برق اضطراری استفاده نمایند ، در واقع یو پی اس ها برای حفاظت نمودن از عملیات ساخت و ساز و همچنین فعالیت های حیاتی به عنوان یک استراتژی می باشند که در مقابل مشکلات برقی هستند .

مدیران برای اینکه از دستگاههای یو پی اس به شکل صحیحی استفاده شود و همچنین از تجهیزات حیاتی تسهیلات در برابر قطع برق و همچنین مشکلات حفاظت شود به اجرای یک طرح دو جانبه حفاظتی نیاز است : انتخاب نمودن یک یو پی اس مناسب و همچنین طراحی سیستم الکترونیکی ، بعلاوه یک برنامه برای نگهداری و تعمیرات .

سیستم های برق اضطراری یا همان یو پی اس

تست و تعمیر و نگهداری یو پی اس

اگر به صورت مداوم تجهیزات یوپی اس تست شود موجب می گردد تا مشکلات شناسایی شود و همچنین مشکلات برقی که موجب خرابی می شوند به حداقل برسند .

پیش تر ها تست کردن یک یوپی اس کار مشکلی بود . مثلا اغب سیستم متوجه ظرفیت کم شده باتری نمی شد .

در نهایت برای تکنسین های مقدور نبود که مشکلات زیادی از تجهیزات را تا هنگام از بین رفتن منبع تغذیه ابزار شناسایی نمایند .

 

تعداد زیادی از یو پی اس ها امروزه بصورت پیمانه ای می باشند ، در اصل این قابلیت به تکنسین های اجازه خواهد داد که اجزای ویژه ای از واحد را تست کند و یا اینکه جایگزین نمایند در واقع این در حالی می باشد که یو پی اس ها از سیستم تنها برای مدت زمان طراحی شده پشتیبانی می نمایند . به بیانی دیگر می توانیم بگوییم که هیچ بهانه ای برای تکنسین ها وجود ندارد که یو پی اس ها را آزمایش نکنند یا حفظ منظم یو پی اس ها را انجام ندهند .

جهت مشاوره یا خرید انواع یو پی اس ، باتری یو پی اس ، استابلایزر ، رک ، کابینت ، پی دی یو و یا تعمیر تخصصی یوپی اس و باتری با شماره 02177973810 تماس حاصل نمایید .