31 خرداد

یو پی اس 12 ولت

0
(0)

یو پی اس 12 ولت

یو پی اس 12 ولت به عنوان تولید داخل محسوب می شوند و از مدار آنلاین استفاده می نمایند خروجی برق آنها 12 ولت می باشد  با این میزان خروجی تولید برق 7.2تا 14 آمپر تامین می شود .

با توجه به دامنه جریان خروجی یو پی اس از آن می توان برای وسایل مصرف کننده برق مستقیم استفاده کرد که برای این کار مناسب می باشد به عبارت دیگر هم  پورت خروجی جریان متناوب ۲۲۰ ولت می باشد و هم پورت خروجی برق مستقیم داشته است .

بصورت عمومی این گونه باتری یو پی اس ها یک یا دو باتری هستند که در گونه دوباتری میزان جریان بیشتری تولید می شود .

در بازار ایران یو پی اس های که از باتری های 12ولتی استفاده می نمایند بیشتر مورد استفاده قرار گرفته می شوند .

برای کنترل مصرف در یو پی اس ها یک مدار کنترل هوشمند وجود داشته است که افزون بر این موارد دارای محافظ دیجیتال 30ثانیه ی می باشند .

به صورت کلی می توان گفت برای مصرف های اداری و برق خانگی یو پی اس های 12ولتی مناسب می باشند و همچنین از نظر قیمتی نیز به صرفه و دارای قیمتی مناسب می باشند .

این باتری یو پی اس ها حدود 500تا5000ولت آمپر توان ذخیره داشته اند و به صورت کلی از 10000ولت آمپر کمتر می باشند . این سیستم ها با توجه به کیفیت باتری که دارند بین 5تا10 سال عمر مفید داشته اند.

در برخی از این یو پی اس ها پورت اتصال مدیریت وجود داشته است . در نمایشگر دیجیتال کلیه اطلاعات که شامل جریان و ولتاژ ورودی و خروجی و همچنین درصد شارژ و دیگر اطلاعات را نمایش می دهد .

یو پی اس 12 ولت

از  یو پی اس 12 ولت در چه مواردی استفاده می شود ؟

به دلیل اینکه این یو پی اس ها دارای توان ذخیره کم هستند فقط در برخی موارد می توانند مورد کاربرد متمرکز قرار بگیرند .

مثلا در کاربردهای فروشگاهی یا خانگی و اداری محدود می توان از آنها استفاده کرد.

یو پی اس 12 ولت حدود 3تا5 ساعت زمان ذخیره داند و برای مصارف متمرکز بسیار مناسب می باشند .

در این نوع باتری ها زمان شارژ حدود 4 ساعت می باشد . برای کاربردهای گسترده تر پیشنهاد می شود از مدل های به صورت جفت استفاده کرد که حدود 5000ولت آمپر داشته اند .

 

آیا این مطلب براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کن

میانگین 0 / 5. تعداد نطرات: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

اشتراک