22 مهر

داشتن یو پی اس چه مزایاو معایبی دارد؟

0
(0)

مزایا و معایب داشتن یو پی اس

مزایا و معایب داشتن یو پی اس | منابع برق اضطراری برای استفاده در خانه و مشاغل، نگه داشتن سیستم های رایانه ای و الکترونیکی در خلال قطع برق کوتاه مدت و جلوگیری از خسارت ناشی از، از دست دادن ناگهانی برق، مزایا و معایبی را به همراه دارد.

استفاده از یو پی اس نیز دارای بسیاری از معایب، به ویژه هزینه های پیش فرض و نگهداری است.

این هزینه ها هم برای کاربران خانگی و هم در استفاده تجاری، نیاز به تعداد زیادی باتری یو پی اس و سرمایه گذاری قابل توجهی است.

مزایا و معایب داشتن یو پی اس

مزایای عرضه انرژی غیرقابل برگشت

یک یو پی اس اطمینان می دهد که در هنگام خاموش شدن برق، باز هم وجود دارد.

این همچنین قدرت را در طول سنبله ها، افزایش و کاهش فشار تنظیم می کند و باعث می شود که کسب و کار شما همچنان برقرار باشد یک یو پی اس اطمینان میدهد که وقتی در دستگاه الکتریکی قطعی برق صورت میگیرد، متوقف نمیشود.

بنابراین تمام داده های شما محافظت خواهند شد و شما هم برای خاموش کردن سرویس های مهم یا اتصال به ژنراتورهای پشتیبان اطمینان حاصل خواهید کرد.

بر خلاف ژنراتورهای پشتیبان،UPS  تقریبا هیچ خروجی پر سر و صدایی ندارد به این معنی که فعالیت روزمره شما را مختل نخواهد کرد و می تواند تقریبا در هر جا نصب شود. 

 

مزایا و معایب داشتن یو پی اس

 

معایب عرضه انرژی غیرقابل برگشت

هزینه های راه اندازی می تواند بالاتر از ژنراتورهای پشتیبان گیری منظم باشد بسته به اینکه چه چیزی زیرساخت محل و دستگاه های الکتریکی / مناطق با قدرت است.

نیاز به باتری با کیفیت بالا (مزایا و معایب داشتن یو پی اس)

برای اطمینان از این که ups در عملکرد مطلوب است یا خیر، باید مطمئن شوید که دارای باتری های با کیفیت بالا است که می تواند به هزینه نصب اضافه شود.

همچنین باتری ها نیاز به سرویس و نگهداری یا جایگزینی دارند، که بسته به نوع باتری می تواند بین 3 تا 10 سال باشد.

نیاز به نصب کارشناس

برای اطمینان از این که یو پی اس شما به درستی تنظیم شده است یا خیر، شما نیاز به متخصص برای نصب آن در سیستم فعلی خود خواهید داشت. اگر نادرست نصب شود، ممکن است کار کند یا به طور بالقوه به سیستم قدرت فعلی شما صدمه بزند.

استفاده از انرژی

یک سیستم یو پی اس نیاز به ورودی انرژی دارد در حالی که کاملا کار نمی کند تا مطمئن شود که باتری کاملا شارژ شده و آماده قطع برق است.

این نیاز به یک ورودی ارتباطی دارد بنابراین آن را قادر می سازد تا کاربران را آگاه کند که احتمال قطع برق وجود دارد.

آیا این مطلب براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کن

میانگین 0 / 5. تعداد نطرات: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

اشتراک