21 اسفند

مزایای اینورتر

0
(0)

مزایای اینورتر

فناوری اینورتر DC کارآمدترین سیستمهای تهویه مطبوع پمپ حرارتی مواردی هستند که از فناوری اینورتر DC برای کنترل عملکرد کمپرسور استفاده می کنند. آنها ممکن است کمی بیشتر از یک مدل غیر اینورتر هزینه کنند اما صرفه جویی در مصرف انرژی بیشتر از جبران این امر می باشد به علاوه مزایای بسیاری از استفاده از فناوری اینورتر DC وجود دارد.

مزایای اینورتر

مزایای اینورتر

اینورترها

در زمینه تهویه مطبوع ، یک اینورتر برای کنترل عملکرد کمپرسور تهویه مطبوع ، ولتاژ ، جریان و فرکانس را تنظیم می کند ، از این طریق خروجی واحد را نیز کنترل می کند. در اصل ، این یک کنترل بسیار پیچیده از کنترل سرعت است – هرچه فرکانس بیشتر باشد ، کمپرسور بیشتر کار می کند و خروجی تهویه مطبوع را بیشتر می کند. به همین ترتیب ، هرچه سرعت کمپرسور کمتر باشد ، خروجی تهویه مطبوع پایین می آید.

این کنترل استثنایی است که توسط اینورترهای DC ارائه شده است و این سیستم های تهویه مطبوع را قادر می سازد تا ضمن ارائه راندمان عالی انرژی ، نسبت به تغییرات دما در فضا بسیار پاسخگو باشند.

مزایای فناوری اینورتر DC

پاسخ سریعتر به بارهای متغیر گرمایش و سرمایش.
به طور قابل توجهی هزینه های در حال اجرا را کاهش می دهد (تا 50٪ پس انداز) در مقایسه با سیستم های غیر اینورتر.
بهبود آسایش به عنوان درجه حرارت درجه حرارت سریعتر به دست می آیند.
تعمیر و نگهداری بهتر از شرایط طراحی با نوسان دمای کمتر.
سطح نویز کمتر ، در داخل و خارج از ساختمان.
قله های ولتاژ را از کمپرسور برطرف می کند.
کاهش خطر تداخل الکترومغناطیسی با سایر تجهیزات.

همه محصولات Midea Powrmatic جدیدترین فناوری اینورتر DC را از GMCC Toshiba / Midea – یک شرکت سرمایه گذاری مشترک ختم می کنند. این فیلم کوتاه را تماشا کنید و ببینید که چگونه Midea فناوری GMCC را در تمام واحدهای تهویه مطبوع خود گنجانیده است.

فناوری اینورتر جدیدترین پیشرفت در مورد الکتروموتور کمپرسورها است. از اینورتر برای تنظیم سرعت موتور کمپرسور به منظور تنظیم دما استفاده می شود. ویژگی اصلی اینورتر AC ، توانایی آن در کنترل سرعت موتور کمپرسور است. سرعت تنظیم شده به واحد اجازه می دهد بدون نیاز به پایین آمدن موتور خود دما را حفظ کند. این بدان معنی است که واحد تهویه مطبوع اینورتر از لحاظ اقتصادی بیشتر از واحدهای غیر اینورتر است.

مزایای کلیدی اینورتر AC :

در مقایسه با AC سنتی قدرت کمتری مصرف می کند.
بدون نوسان ولتاژ.
دمای ثابت اتاق را حفظ می کند.
سرمایش مؤثر.
مناسب برای فضاهای کوچک و بزرگ.
ایمنی برای سیم کشی های مسکونی به دلیل کمبود مصرف برق.
محیط دوستانه.

تهویه مطبوع اینورتر سرعت کمپرسور متغیر را ارائه می دهد. سنسور تعبیه شده در اینورتر، قدرت را مطابق با دمای اتاق تنظیم می کند. در نتیجه مصرف برق کمتر و راندمان انرژی بیشتری حاصل می شود. در مقایسه با AC های غیر اینورتر، سیستم های تهویه مطبوع اینورتر قابلیت تشخیص نوسانات و تنظیمات اتوماتیک بر روی سرعت کلی کمپرسور را دارند. این مکانیسم پیشرفته باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و اثبات سودمندی در محیط اطراف می شود.

مقرون به صرفه :

با توجه به روش عملیاتی کولر گازی اینورتر ، کمپرسور آن با قابلیت های کامل کار نمی کند ، از این رو شما را از پرداخت مبلغ هنگفتی با هزینه واحدهای برق پس انداز می کنید. بنابراین بسیار کارآمد تر از یک AC غیر اینورتر است زیرا به شما کمک می کند تا در قبض های برقی صرفه جویی زیادی کنید.

با صرفه و اقتصادی :

فن آوری اینورتر در هنگام انجام عملیات اقتصادی و صرفه جویی در مصرف انرژی بهترین راه حل محسوب می شود. در یک مدل از اینورتر، گرمایش و سرمایش به صورت یکپارچه و صرفه جویی در مصرف برق صورت می گیرد در حالی که فن آوری های پیشین بدون توجه به استفاده از آن، مقدار زیادی از برق را مصرف می کردند.

بتهرین خنک کننده :

AC غیر اینورتر نمی تواند سطح خنک کننده را تنظیم کند بنابراین در صورت لزوم نمی تواند منطقه را سریعتر خنک کند. از طرف دیگر اینورتر AC، می تواند کمپرسور را با سرعت بالاتری اجرا کند تا در صورت لزوم سریع کل منطقه را خنک کند.

عملیات خاموش :

اینورتر AC با سرعتی بسیار کند اجرا می شود زیرا بسیار ساکت است. در AC های اینورتر اسپلیت، جدا از صدای کم کمپرسور، نسبتاً کمتر صدای داخل اتاق نیز وجود دارد.

Sound Sleep :

AC شما را قادر می سازد که خواب سالم و راحتی داشته باشید زیرا دمای اتاق را در دمای ثابت شده در ترموستات AC ثابت نگه می دارد.

منبع : شرکت کیان صنعت ایرانیان

آیا این مطلب براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کن

میانگین 0 / 5. تعداد نطرات: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

اشتراک