راه اندازی یو پی اس ۳ فاز apc مدل galaxy ۲۰-۱۰۰kva

یو پی اس 3 فاز apc مدل galaxy vs 20-100kva

یو پی اس 3 فاز apc مدل galaxy vs 20-100kva : دامنه Galaxy VS از APC توسط Schneider Electric یک نیروگاه بسیار کارآمد ، مدولار ، آسان برای استقرار 20 تا 100kVA ، سه فاز برق اضطراری سه فاز است که عملکرد عالی را برای مراکز داده های لبه ، کوچک و متوسط ​​و همچنین زیرساخت های مهم ارائه می دهد.

یو پی اس های apc در افزایش دسترس بودن و کاهش هزینه های عملیاتی و همچنین محافظت از قدرت درجه یک برای زیرساخت های مهم را در بر دارد.

در تأسیسات تجاری و صنعتی طراحی جمع و جور ، فن آوری با چگالی بالا و معماری تحمل به تقصیر ، حداکثر دسترسی ، راندمان عملیاتی و محافظت از بار بحرانی را به حداکثر می رساند ، در حالی که هزینه کل مالکیت را به حداقل می رساند.

به لطف فن آوری های ثبت شده ، این UPS حداکثر 97٪ راندمان را در حالت عادی و حداکثر 99٪ در حالت ECOnversion ایجاد می کند که معادل 66٪ صرفه جویی در مصرف انرژی بیشتر است.

ویژگی های اصلی galaxy vs 20-100kva :

  • محافظت در هزینه های برگشت داخلی ساخته شده – کنتاکتور کامل داخلی با پشتیبان اطمینان می دهد که هیچ گونه برق به شبکه ارسال نمی شود.
  • باتری لیتیوم یون – سازگار با محلول باتری یون لیتیوم اشنایدر اشنایدر – ردپای سیستم و وزن سیستم ، نیاز به سرمایش و نگهداری و هزینه کل مالکیت را کاهش می دهد. عمر باتری های VRLA را دو برابر می کند. قابلیت پیش بینی و قابلیت ذخیره سازی ذخیره سازی پشتیبان را بهبود می بخشد.
  • کارت مدیریت شبکه جاسازی شده – به شما امکان می دهد از راه دور آستانه های هشدار را کنترل کرده و UPS خود را بر EcoStruxure IT ، وب ، SNMP یا Modbus TCP و Modbus RTU نظارت کنید.
  • اتوبوس DC انعطاف پذیر – اندازه گیری باتری را بهینه می کند و طیف گسترده ای از فناوری های ذخیره انرژی از جمله باتری های VRLA ،  Li-Ion و NiCd را پشتیبانی می کند.
  • توان موازی توان – با استفاده از چندین منبع برق اضطراری به طور همزمان ، توان کل توان را افزایش می دهد.
  • موازی با کار برکنار شده – برای افزایش افزونگی سیستم ، تجهیزات متصل شده را با چندین منبع تغذیه ناگهانی متصل کنید
  • UPS کامپکت فن آوری با چگالی بالا و دسترسی کامل به جلو ، این UPS را به عنوان محافظ صفحه ای مناسب برای فضاهای محدود ساخته است.
  • حالت ECOnversionحالت عملیاتی که در هنگام شارژ باتری ، راندمان فوق العاده بالا و همچنین ضریب توان بار را تضمین کرده و از تنظیم ولتاژ خروجی کلاس 1 اطمینان می دهد.
  • سرویس دسترسی به جلو در ضمن به حداقل رساندن نیازهای فضای ، نصب و راه اندازی UPS را ساده می کند.
  • طراحی UPS ماژولار فراهم می کند افزایشی در طراحی و قابلیت سرویس سریع با میانگین زمان بهبود یافته از طریق ماژول های تشخیص داده شده با قابلیت جایگزینی در زمینه.

Galaxy VS سازگار با محیط زیست EcoStruxure است که در هر زمان و هر مکان و به شما آرامش خاطر میدهد که سرویس راه اندازی شده شامل بهینه سازی عملکرد ، کیفیت و ایمنی سیستم شما می باشد.

Galaxy VS با طراحی مستحکم و عملکرد پیشرو در صنعت ، ستون فقرات ایده آل برای زیرساخت های مهم شما است.

 

جهت مشاوره یا خرید انواع یو پی اس ، باتری یو پی اس ، استابلایزر ، رک ، کابینت ، پی دی یو و یا تعمیر تخصصی یوپی اس و باتری با شماره 02177973810 تماس حاصل نمایید .