PDU و ویژگی های شبکه

PDU و ویژگی های شبکه

PDU و ویژگی های شبکه

PDU و ویژگی های شبکه

دسترسی به PDU و ویژگی های شبکه :

نظارت بر ویژگی های مهم کمک زیادی نمی کند مگر اینکه مدیران بتوانند به راحتی به داده ها دسترسی پیدا کنند. به دنبال PDU هایی که دسترسی LAN چند منظوره را از طریق سرور وب یا CLI ارائه می دهند.

سرور ساخته شده در وب و سیستم عامل اجازه می دهد تا مدیران برای ردیابی وضعیت فعلی PDU و بررسی داده های اندازه گیری در طول زمان انجام گیرد.

رابط وب گزینه های قابل برنامه ریزی مانند تنظیم آستانه هشدار و گزینه های تله های پروتکل مدیریت شبکه ساده یا سایر گزینه های هشدار ایمیل را امکان پذیر می سازد.

PDU ها با پشتیبانی وب سرور معمولا از ویژگی های امنیتی Secure Sockets Layer و Secure Shell پشتیبانی می کنند و ممکن است از ویژگی های شبکه مانند پروتکل پیکربندی میزبان پویا، Active Directory و پروتکل دسترسی آسان دایرکتوری دلخواه پشتیبانی کند. جدیدترین PDU ها از پروتکل های شبکه IPv4 و IPv6 است که برای آدرس دستگاه پشتیبانی می شوند.

PDU ها با پشتیبانی CLI از رابط های سریال سنتی مانند Telnet یا RS-232 استفاده می کنند. در حالی که رابط کاربری ساده تر از دسترسی به وب سرور است، یک تکنسین باید به طور مستقیم به PDU دسترسی داشته باشد تا اتصال برقرار شود. CLI همچنین نیاز به درک خوبی از مجموعه فرمان PDU دارذ که می تواند گسترده باشد. با توجه به حجم کار فعلی مدیران فناوری اطلاعات، مدیریت CLI و Telnet کمتر جذاب از پورتال مبتنی بر وب است.

چه PDU rackmount می تواند از سوئیچ قدرت ساده به یک ابزار اندازه گیری و نظارت هوشمند تبدیل شده است. اطلاعات دقیق قدرت و اطلاعات محیط زیست PDU می تواند به مراکز داده کمک کند که مصرف انرژی و بهره وری و همچنین رفتار حرارتی در هر قفسه را بهبود بخشد.


بیشتر بخوانید : یو پی اس کامپیوتر


مباحث مرکز داده 

مرکز داده عملیات:

مدیریت عملیات مرکز داده آموزش های ما در مورد برنامه ریزی ظرفیت، بازیابی فاجعه، کارکنان مرکز داده، مدیریت سیستم های اطلاعاتی، استانداردهای مرکز داده و موارد دیگر را بررسی می کند.

سرورهای مرکز داده :

زیرساخت های مرکز داده، نیروی حیاتی هر سازمان فناوری اطلاعات است، و متخصصان مرکز داده نیاز به درک سختی از سخت افزار و طرح هایی که در امکانات امروز است را دارند.

در این موضوع، راهنمایی ها، ستون ها و اخبار مربوط به سخت افزار سرور معاصر و قدیمی، از جمله ساخته شده بر روی معماری پردازنده های x86 و یونیکس RISC، و همچنین سیستم عامل های یونیکس، لینوکس و ویندوز که اجرا می شوند، پیدا می شود.

همچنین این موضوع نقاط طراحی مرکز داده را شامل می شود مانند سرورهای قفسه سینه و سرورهای تیغه، مزایا و معایب زیرساخت های همگرا در مقایسه با سخت افزار کالا، به علاوه موضوعات شبکه ای مانند مجازی سازی I/O و انواع ذخیره سازی که باید برای عملکرد، دسترسی به آن و ظرفیت نیاز دارد.

منبع : source

سایر مقالات این سایت :

یو پی اس پکیج دیواری

جهت مشاوره یا خرید انواع یو پی اس ، باتری یو پی اس ، استابلایزر ، رک ، کابینت ، پی دی یو و یا تعمیر تخصصی یوپی اس و باتری با شماره 02177973810 تماس حاصل نمایید .