27 تیر

آیا باید یو پی اس های خود را به یک نوار برق وصل کنید؟

0
(0)

آیا میخواهید بدانید که باید یو پی اس های خود را به یک نوار برق وصل کنید؟ پس مقاله زیر را دنبال کنید.

یک منبع تغذیه اضطراری (UPS) برای اطمینان از اینکه دستگاه های الکترونیکی چندین دقیقه زمانی که منبع اصلی برق از بین می رود استفاده می شود. این تضمین می کند که تمام فایل های ضروری ضروری ذخیره می شوند. بعضی از دستگاه های UPS همچنین دارای حفاظتی برای محافظت در برابر ضربه های ناگهانی از تأثیر دستگاه های متصل به آن می باشند.

بعضی از کاربران یک یو پی اس را به یک نوار برق متصل می کند، زیرا محل دستگاه های الکترونیکی بسیار دور از منبع برق است. این توصیه نیست زیرا ممکن است UPS در هنگام استفاده از باتری باقی بماند. این اتفاق خواهد افتاد، زیرا این تجهیزات قدرت بیشتری را از یو پی اس به دست خواهد آورد، و مجبور می شود آن را همیشه باقی بگذارد. با توجه به این، باتری فرسوده خواهد شد سریع تر از آن است که بیشتر از زمان استفاده می شود در حالی که UPS به نوار برق متصل است.

منبع تغذیه اضطراری (UPS)
منبع تغذیه اضطراری (UPS)

یک نوار قدرت نیز ممکن است جریان به UPS را افزایش دهد، که به طور بالقوه می تواند احتمال شارژ برق را افزایش دهد. اگر یک یو پی اس با استفاده از تعدادی از نوارهای قدرت با زنجیرهای زنجیری روبرو شود، احتمال افزایش نیروی برق افزایش خواهد یافت.

اتصال یو پی اس به نوار برق همچنین سیاست حفاظت از تجهیزات (EPP) را لغو می کند. EPP تضمین می کند که تولید برای تعمیر هر گونه تجهیزات متصل به یو پی اس پرداخت خواهد شد، در صورتی که به علت مشکلات خطوط برق آسیب دیده باشند. تولید کننده همچنین UPS را جایگزین خواهد کرد اگر از این مسائل آسیب دیده باشد.

در نهایت مهم است که یو پی اس به طور مستقیم به منبع تغذیه وصل شود تا از هر گونه مساله ای که تمام دستگاه های الکترونیکی را به آن متصل می کند، در معرض خطر باشد.

http://excessups.com/

آیا این مطلب براتون مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کن

میانگین 0 / 5. تعداد نطرات: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

اشتراک