چگونه باتری APC Smart-UPS را جایگزین کنیم

هنگامی که نشانگر «جایگزینی باتری» روشن می شود، ممکن است لازم باشد باتری منبع برق اضطراری (یو پی اس) را جایگزین کنید.

توجه: مهم است که اطمینان حاصل شود که باتری واقعا نیاز به جایگزینی دارد. در پست قبلی، به شما اطلاع داده می شود که ممکن است مواردی وجود داشته باشد که چراغ قرمز روشن می شود حتی اگر جایگزینی باتری لازم نباشد.

در زیر مراحل جایگزینی یک باتری یک سوپاپ APC Smart UPS را نشان می دهد.

  1. یو پی اس را جلوی خود بگذارید
  2. قاب جلویی یو پی اس را بردارید
  3. اتصال باتری را با رشته بکشید
  4. پیچ های نگهداشتن باتری را در محل قرار دهید
  5. ماژول باتری را بیرون بکشید
  6. یک باتری جدید روی پایه نصب کنید
  7. باتری جایگزین را شارژ کنید و اتصالات اندرسون را متصل کنید
  8. ماژول باتری را در جای خود قرار دهید
 مراحل جایگزینی  باتری  یو پی اس
مراحل جایگزینی باتری یو پی اس

هنگام تعویض یک باتری از یك سوپاپ، مهم است كه در نظر داشته باشید كه این تجهیزات ممکن است دارای ولتاژ بالا باشد. با توجه به این لازم است که اجتناب از جداسازی تمام واحد به جز بخشی که در آن باتری قرار گرفته است لازم است. همچنین برای کاربران مهم است که به یاد داشته باشید که باتری جزءای است که می تواند سرویس دهد. باتری اصلی و باتری جایگزین باید همان نوع و شماره را داشته باشد. قبل از جایگزینی باتری، توصیه می شود ساعتها، دستبند و حلقه ها را حذف کنید. همچنین لازم است از ابزارهایی با دسته های عایق استفاده شود.

اگر بعد از تعویض باتری جایگزین شود، باید زمان کالیبراسیون زمان اجرا شود زیرا UPS ممکن است قادر به ارزیابی وضعیت باتری جدید نباشد. پس از اتمام کالیبراسیون، یو پی اس در دسترس بودن زمان اجرای جدید خواهد بود و چراغ ها باید خاموش شوند.

http://excessups.com/

جهت مشاوره یا خرید انواع یو پی اس ، باتری یو پی اس ، استابلایزر ، رک ، کابینت ، پی دی یو و یا تعمیر تخصصی یوپی اس و باتری با شماره 02177973810 تماس حاصل نمایید .