انتخاب بهترین یو پی اس برای کامپیوتر

انتخاب بهترین یو پی اس برای کامپیوتر

انتخاب بهترین یو پی اس برای کامپیوتر

انتخاب بهترین یو پی اس برای کامپیوتر

انتخاب بهترین یو پی اس برای کامپیوتر :

بسیاری از مردم ایران به خصوص شرکت ها، دفاتر، بانک ها و اماکنی که با سیستم های کامپیوتری مشغول به کار هستند با قطع شدن برق، مشکلاتی را به همراه خواهند داشت. بنابراین راه حل هایی برای مقابله با فقدان ناگهانی برق، برای رایانه های شخصی و سایر دستگاه هایی که به رایانه متصل هستند مورد نیاز است.

علاوه بر این، خاموش شدن ناگهانی یا افزایش شدید برق برای از بین بردن رابط برق اکثر دستگاه های الکترونیکی در خانه یا محل کار موجب خسارت جبران ناپذیر داده ی کامپیوتر میشود. بنابراین انتخاب بهترین یو پی اس برای کامپیوتر تمامی این مشکلات را حل کرده است.

هنوز هم بسیاری از مدل های مختلف یو پی اس وجود دارد که هر یک مشخصات مختلفی دارد. برخی از آنها توان فنی عالی ای دارند اما ممکن است برای نیازهای اساسی شما در دفتر مناسب نباشند. دریافت منبع تغذیه بدون وقفه همان چیزی است که باید به دنبال آن باشید و این شرکت یکی از بهترین UPS ها را در ایران به فروش می رساند.

عواملی که هنگام خرید بهترین یو پی اس برای کامپیوتر باید دقت کنید :

پیش رفتن و خرید بهترین یو پی اس برای رایانه ممکن است همان چیزی باشد که شما به آن فکر می کنید اما انجام تحقیقات بسیار مهم است و قیمت این دستگاه ها در مقایسه با تجهیزاتی که از UPS استفاده می شود کمتر است و خریدار با سفارش یو پی اس از طریق درگاه های آنلاین هم در وقت خود صرفه جویی خواهد کرد و هم در مورد انتخاب UPS خود به خوبی آگاه خواهد شد.

انتخاب یو پی اس مناسب توسط شرکت معتبر می تواند به این دلیل باشد که مردم تمایل به خرید دستگاهی دارند که نیاز بیشتری به آن دارند. بنابراین قبل از خرید، این کار ضروری است که بدانید هنگام خرید بهترین یو پی اس برای کامپیوتر چه عواملی را باید بررسی کنید :

1. رسانه ها :

یو پی اس برای دستگاه هایی که نیاز به تهیه نسخه پشتیبان دارند دارای پریز برق است. از این رو، هنگام انتخاب یو پی اس باید دقیقاً مشخص شود که چه نوع دستگاهی برای کامپیوتر شما نیاز است. یک دفتر کار، کامپیوتر خانگی یا یک بانک باشد.

اگرچه می دانید که بیشتر واحدهای UPS فقط در معدود پورت ها دارای محافظت در برابر حرکت هستند اما در اینجا، پریزهایی که از باتری یو پی اس پشتیبانی می کنند از تعداد حداکثر درگاه، کمتر خواهد بود. گزینه های ارزان قیمت معمولاً صرفاً با ارائه پشتیبان باتری به چهار یا حداکثر در شش محل هزینه ها را کاهش می دهند و این باعث می شود که سایر محل های خروجی غیرمجاز شوند.

اکثر مردم در مورد این مسئله آگاهی ندارند و ممکن است پس از خرید یو پی اس، وقتی که شاهد از بین رفتن قدرت شدند متعجب شوند. نکته خوب در اینجا این است که یک خریدار فقط با دیدن UPS در صورت داشتن درگاه هایی که قدرت تهیه نسخه پشتیبان را ندارند متوجه مشخصات خروجی آن می شود.

2. برق مورد نیاز :

پس از رفع مشکل خروجی، مورد بعدی که باید بررسی شود میزان توان مصرفی دستگاه های متصل به یو پی اس است. باید بدانید که دستگاه های متصل به انرژی بیشتری نسبت به آنچه UPS می تواند نیاز داشته باشد دستگاه ها از بین می روند حتی اگر باتری UPS قدرت کافی برای آن باقی بماند. این وضعیت مانند منبع تغذیه رایانه شخصی است که در صورت کم بودن میزان وات در شرایط مورد نیاز رایانه شخصی روشن و کار نمی کند.

راه حل برای آن استفاده از وات متر است که دقیقاً چقدر از کامپیوتر و سایر دستگاه ها استفاده می کند. این وات متر را نیز می توان به صورت آنلاین خریداری کرد. اکنون پس از بررسی همه دستگاه ها با قرار دادن وات دستگاه هایی که به بهترین یو پی اس برای کامپیوتر وصل می شوند رقم مورد نیاز انرژی را نشان می دهد.

3. مدت زمان بهره برداری :

پس از فهمیدن وات باید دوره کارکرد یا استفاده از UPS اطمینان حاصل شود. بیشتر خریداران یو پی اس را از آنجا که مایل به چند دقیقه وقت دارند خریداری می کنند تا بتوانند کار خود را روی C ذخیره کنند و سپس به درستی خاموش کنند. در حالی که برخی می خواهند UPS خود را از سیستم های خود پشتیبانی کند ، بنابراین می توانند به کار خود ادامه دهند ، که می تواند تقریباً یک ساعت دوام آورد.

4. ویژگی ها :

ممکن است به نظر برسد که هر یو پی اس دارای ویژگی های ساده ای است زیرا همه چیز مربوط به وصل شدن دستگاه است و هنگامی که برق از بین می رود باتری UPS شروع به کار می کند. و سطح اصلی واحدهای UPS  دارای ویژگی هایی مانند نوتیفیکیشن قطع ارتباط باتری، اتصال USB و همچنین یک نرم افزار مناسب است که می تواند توسط کامپیوتر کنترل شود تا تنظیمات را به خوبی اعمال کند.

نرم افزار می تواند نشان دهد میزان مصرف برق قبلاً چقدر انجام شده است. یک یو پی اس حرفه ای و بهتر برای رایانه های شخصی ویژگی های بیشتری از قبیل پنل LED دارا می باشد که زمان اجرا شارژ باقیمانده روی باتری و تعویض باتری را نشان می دهد.

5- ضمانت :

معمولاً یو پی اس تنها تا زمانی که باتری یو پی اس عمر داشته باشد دوام می آورد که در جایی بین 2 تا 3 سال است زیرا باتری ها به مرور زمان پوسیده می شوند به خصوص وقتی که به طور کامل شارژ شوند. از آنجا که این اتفاق می افتد ، تقریبا همه نوع ضمانت ها تا پایان سه سال به حداکثر می رسد که این یک عمر باتری UPS است. اگرچه برخی از UPS ها می توانند از ضمانت 3 ساله خود بیمه اضافی ارائه دهند. معمولاً در صورت عدم موفقیت در شارژ شدن یا تأمین برق، بهترین UPS ها برای باتری های رایانه ای ساخته می شوند. از این رو، اگر ضمانت هنوز وجود دارد پس باتری نیز قابل تعویض است.

منبع : شرکت کیان صنعت ایرانیان
جهت مشاوره یا خرید انواع یو پی اس ، باتری یو پی اس ، استابلایزر ، رک ، کابینت ، پی دی یو و یا تعمیر تخصصی یوپی اس و باتری با شماره 02177973810 تماس حاصل نمایید .