تفاوت یو پی اس تک فاز و 3فاز

تفاوت یو پی اس تک فاز و 3فاز

تفاوت یو پی اس تک فاز و 3فاز

تفاوت یو پی اس تک فاز و 3فاز

سیستم های تک فاز یو پی اس :

نصب تک فاز شامل یک ورودی تک سینوسی است و معمولا یک فاز به یک فاز از یک فاز به سه فاز بزرگتر است. و به طور معمول می تواند سوکت 3 پین محلی UK باشد که با استفاده از 230/240 VAC برای تامین قدرت مورد استفاده قرار میگیرد.

اکثر سخت افزار های قدرت کوچک از جمله سرور های نصب شده در قفسه، مخابرات، سوئیچ های شبکه، سیستم های کامپیوتری و یا هر وسیله ای که از استاندارد 3 پینی UK plug استفاده می کنند از یک منبع تغذیه تک فاز استفاده شده اند.

تمام یو پی اس های تک فاز ما تا 3 کیلو وات به طور معمول به یک پلاگین استاندارد UK  نصب می شود. مقادیر بالای 3 کیلو وات به یک تخته توزیع یک فاز نصب می شود.

منبع تغذیه یو پی اس 3 فاز:

نصب 3 فاز با استفاده از 3 فاز کامل که از شبکه تولید می شود. منبع تغذیه سه فاز شامل سه امواج سینوسی است و می تواند به عنوان یک تنظیم 3 یا 3 سیم و خنثی نصب شود. یک منبع سه فاز معمولا از ترانسفورماتور محلی استفاده می شود، ولتاژ استاندارد سه فاز آن 400/415 وات 3 فاز UK)) است.

سیستم های یو پی اس سه مرحله ای معمولا در تاسیسات بزرگتر از قبیل مرکز داده ها، مراقبت های بالینی و برنامه های کاربردی قدرت صنعتی بزرگ استفاده می شود. تمامی راه حل های 3 فاز نیاز به نصب یو پی اس به یک پانل توزیع 3 فاز دارند که معمولا از طریق یک سوئیچ بایپس به دست می آیند.

سیستم یو پی اس 3 فاز برای یک میزبان از صنایع:

همانطور که میدانید از دست دادن قدرت می تواند زمان ما را هدر دهد چون تا بفهمید که مسئله چه بوده وکاری که ممکن است انجام دهید را از دست می دهید. اگر اطلاعات مشتری تحت تأثیر قرار گیرد، ممکن است مجبور باشید هزینه ای صرف عذر خواهی و تصحیح وضعیت کنید.

در کنترل قدرت، ما افتخار می کنیم که بگوییم منابع قدرت پشتیبان را برای طیف وسیعی از مشتریان در کل طیف صنایع، از جمله مراکز داده، مراقبت های بهداشتی و مخابرات انجام میدهیم.

برق اضطراری سه فاز UPS :

در صورت شکست برق AC،UPS به طور خودکار به قدرت باتری منتقل خواهد شد

و همچنان به تأمین برق بدون وقفه برای زمان کامل خود ادامه می دهد. چه زمانی

قدرت بازگشت به حالت عادی، UPS FirstLine به طور خودکار شارژ باتری را آماده می کند.

طراحی تمام ال ای دی FirstLine UPS به شما امکان محافظت از قطع برق و قدرت برتر را می دهد.

تهویه از طریق تکنولوژی دوبرابر تبدیل قوی خواهد بود،UPS FirstLine ازمتصل بودن به منبع تغذیه ابزار و همچنین از آسیب رساندن، متورم کردن، هارمونیک، سر و صدا، عدم تعادل ولتاژ و وقفه (خاموشی) محافظت می کند. تصحیح هارمونیک جلویی آن اطمینان می دهد که هر دو FirstLine UPS و تجهیزات حفاظت شده در حداکثر کارایی، صرفه جویی در عمل می کنند. بنابراین شما مالک زمان، پول و کاهش هزینه های بلندمدت خواهید بود.

FirstLine UPS سه فاز برق اضطراری (UPS را برای 10، 15 و 20 کیلو وات ارائه می دهد)

این یک UPS واقعی در خط، دو تبدیل، بدون transformersless ساخته شده برای یک کامپیوتر درجه یک است.

مزایا :

  • 1. یو پی اس های سه مرحله ای که مقرون به صرفه هستند امروزه در بازار عرضه می شوند.
  • 2. محدوده کوچک بدان معنی است که فضای کمتری از سایر یو پی اس ها دارد.
  • 3. آسان برای سرویس و نگهداری.
  • 4. استاندارد باتری بیش از 8 دقیقه نسبت به باتری های اختیاری تقریبا نامحدود است.
  • 5. کنترل پنل کاربری.
  • 6. عملیات آرام.
  • 7. ساخته شده در ایالات متحده آمریکا.

سایر مطالب این سایت :

یو پی اس برای کیفیت برق

منبع : source
جهت مشاوره یا خرید انواع یو پی اس ، باتری یو پی اس ، استابلایزر ، رک ، کابینت ، پی دی یو و یا تعمیر تخصصی یوپی اس و باتری با شماره 02177973810 تماس حاصل نمایید .