یو پی اس در سیستم های صنعتی

یو پی اس در سیستم های صنعتی

یو پی اس در سیستم های صنعتی

یو پی اس در سیستم های صنعتی

  • یو پی اس در سیستم های صنعتی :

قطع برق یک خطر عمده برای همه شرکت های صنعتی است. آنها می توانند زندگی انسان را در معرض خطر قرار دهند و موجب خرابی خط تولید شوند. در صنایع باید با شرایط سخت نفت و گاز، معدن، مواد شیمیایی برخورد کند و پتروشیمی، تولید انرژی هسته ای و سوخت فسیلی، کارخانه های فولادی، گیاهان سیمان، و غیره نیاز به سیستم های بدون وقفه منبع تغذیه (UPS) دارند. یک نیاز مطلق برای اطمینان از ایمنی، امنیت و تداوم عملیات است.

سیستم های صنعتی یو پی اس :

UPS صنعتی STATRON با خروجی تک و یا سه فاز برای محیط صنعتی طراحی شده است. مفهوم سیستم انعطاف پذیر، با طیف گسترده ای از گزینه ها، امکان پذیری کامل را به نیازهای مشتری می دهد.

علاوه براین یک تریستور سنتی، سیستم های STATRON UPS را می توان با استفاده از تکنولوژی IGBT مبتنی بر فن آوری پیشرفته (AT.I.S.® (Industrial Technology Advanced Technology عرضه کرد. این فناوری با تمام سطوح DC معمولی مطابقت دارد و انزوا کامل گالوانیکی را ارائه می دهد.

تست باتری یو پی اس آنلاین با استفاده از back-feed اصلی، یکی دیگر از مزایای مهم این توپولوژی پیشرفته است. انواع زیر سیستم های UPS صنعتی در دسترس هستند:

S2100 (تک فاز)
S2300 (سه فاز)
S3100 (تک فاز)
S3300 (سه فاز)
پانل های توزیع AC / DC در صورت درخواست
پانل های توزیع AC / DC امن یا به عنوان یک کابینه مستقل یا در ارتباط با راه های تغذیه STATRON در دسترس هستند.

امتیازات و مقدار فیدرها را می توان با توجه به نیاز و تجهیزات مانیتورینگ، حفاظت و نشان دادن سفارشی کرد. رک و کابینت های مناسب برای فاکتورهای مختلفی هستند که به برنامه های کاربردی صنعتی نیاز دارند.


بیشتر بخوانید : Over load یا اضافه بار یو پی اس چیست؟


S2100 / S2300 Series 5 – 200 kVA

سیستم های UPS صنعتی مبتنی بر تریستورهای سنتی STATRON با خروجی تک و یا سه فاز برای سخت ترین محیط عملیاتی طراحی شده اند و به سخت ترین شرایط در کاربردهای صنعتی مانند نفت و گاز، پتروشیمی، تولید برق، نیروگاه های توزیع و انتقال انرژی طراحی شده اند.

مفهوم سیستم انعطاف پذیر و طیف گسترده ای از گزینه ها، یک راه حل کاملا انطباق را برآورده می سازد که نیازهای خاصی را برآورده می کند. UPS از آخرین تکنولوژی دیجیتال 2P استفاده می کند و عملیات دوستانه و نظارت جامع را ارائه می دهد. تبدیل دوگانه به صورت آنلاین باعث کیفیت و قابلیت اطمینان بالا می شود.

S3100 / S3300 Series 5 – 200 kVA

سیستم S3100 / S3300 یکپارچه و سه فاز، یک سیستم واقعی UPS با استفاده از آخرین تکنولوژی اصلاح شده با قدرت فاکتور (PFC) IGBT است که بر اساس STATTRON پیشرو در سیستم AT.I.S.® (سیستم صنعتی پیشرفته) است.

با استفاده از این تکنولوژی، تحریف هارمونی در ورودی به یو پی اس به حداقل می رسد، در حالیکه توانایی UPS تا حد زیادی افزایش می یابد، صرفه جویی در انرژی و هزینه این است که به طور خاص طراحی شده و توسعه یافته برای سخت ترین شرایط محیطی مطابق با الزامات سختگیرانه در برنامه های کاربردی صنعتی پایان می یابد.

طراحی S3000 مطابق با سخت ترین طبقه بندی صنعتی (VFI-SS111 مطابق با IEC / EN 62040-3) است. UPS از جدیدترین تکنولوژی های دیجیتال 2P استفاده می کند و عملیات کاربر پسند و مفهوم نظارت جامع را ارائه می دهد. تبدیل دوگانه به صورت آنلاین باعث کیفیت و قابلیت اطمینان بالا می شود.

منبع : source
جهت مشاوره یا خرید انواع یو پی اس ، باتری یو پی اس ، استابلایزر ، رک ، کابینت ، پی دی یو و یا تعمیر تخصصی یوپی اس و باتری با شماره 02177973810 تماس حاصل نمایید .