UPS

یکی از محبوب ترین راه حل های تهیه پشتیبان برق در بازار است. UPS یا منبع تغذیه بدون وقفه، دستگاهی است که در صورت قطع برق یا افت ولتاژ، از هرگونه قطع شدن دستگاه های متصل به آن جلوگیری می کند. اندازه و پیچیدگی سیستم های UPS می تواند متفاوت باشد، اما از مزایای همه مدل های UPS این است که تقریباً از راه آن یک منبع تغذیه پشتیبان تهیه می شود. فن آوری حسگر داخلی آن به این معنی است که در فاصله چند میلی ثانیه ای از زمان خاموش، قطعی برق را تشخیص می دهد و انتقال بی وقفه منبع تغذیه و تداوم کارکرد وسیله شما را تضمین می کند.

بهترین حفاظت از زیرساخت IT شما در برابر نوسانات برق و حتی قطع مستقیم برق، منبع تغذیه بدون وقفه (UPS) است. مدل های مختلف UPS در بازار وجود دارد. یک یو پی اس کوچک از یک رایانه و یک مانیتور محافظت می کند. بزرگترین یو پی اس جهان ۴۶ مگاوات است و از کل شهر فیربانکس، آلاسکا در برابر قطعی برق محافظت می کند.

سرویس و نگهداری یو پی اس بعد از حل مشکل علت قطع شدن برق

هر اندازه که تجهیزات الکتریکی به خوبی طراحی و ساخته شده باشد، فرسودگی غیرممکن است و سرانجام دچار مشکل می شوند. هنگامی که مشکلی مانند علت قطع شدن برق را تشخیص داده و راه حل آن را پیدا کردید حال زمانی می‌رسد که باید بتوانید بهای آن را هم بپردازید.  با توجه به دنیای غیر قابل پیش بینی و افزایش تقاضا، این امر می تواند فشار زیادی بر منبع تغذیه شما وارد کند. از این بدتر، اگر یو پی اس یا ژنراتور شما آفلاین شود، این امر باعث ضعف در تمام تجهیزات متصل به آن می شود و تأثیرات بالقوه طولانی مدت درپی خواهد داشت.

خوشبختانه اقداماتی برای پیشگیری از وقوع این کار انجام شده است. سرویس و نگهداری منظم یو پی اس این اطمینان را می دهد که سیستم های پشتیبان برق شما همیشه با کارایی بالا و در سطوح مطلوب کار کنند تا ارزش بیشتری برای پول شما داشته باشند. با انجام کارهای سرویس و نگهداری منظم روی UPS خود، خیالتان راحت می شود که برق شما همیشه برقرار بوده و از اثرات مخرب خاموشی محافظت می شود.

 

جهت مشاوره یا خرید انواع یو پی اس ، باتری یو پی اس ، استابلایزر ، رک ، کابینت ، پی دی یو و یا تعمیر تخصصی یوپی اس و باتری با شماره 02177973810 تماس حاصل نمایید .