باتری UPS

در مجموعه دستگاه UPS به جهت روبرو شدن با مشکلات جریان برق طراحی شده و در این میان این سیستم‌ها می‌توانند به غیر از انتقال نیرو در زمان قطعی برق، در هنگام برقرار بودن جریان برق نیز به جهت محافظت از تناوب و اختلال کوتاه مدت در جریان برق جلوگیری کنند. به عنوان مثال در مکان‌های حساسی همچون بیمارستان‌ها، سرورهای اطلاعاتی مراکز مخابراتی و مراکز پردازش ابری یا حتی ابرکامپیوترها برای فعالیت حتما نیازمند باتری UPS هستند. به غیر از این کاربریهای حساس در برای موارد روزمره‌ای مانند دوربین‌های مداربسته، دزدگیر منزل و چراغ‌های راهنمایی که برقراری تامین انرژی آنها نیز کاملا ضروری و حیاتی است نیز در دسته کاربری‌های باتری UPS قرار می‌گیرد.

کاربردهای باتری UPS

1.باتری UPS در صنایع

برخی از کارخانه به صورت 24ساعته فعالیت می‌کنند و همچنین برای کاربری ابزارهای حفاظتی در چنین کارخانه‌هایی لازم است که باتری‌های UPS مورد استفاده قرار گیرد. همچنین به دلیل سنگین بودن کاربری بیمارستان‌ها از تجهیزاتشان لازم است که بخش مهمی را در ساختمان خود به محل قرارگیری UPS درنظر بگیرید.

2.باتری UPS در ادارات

اداره‌های دولتی مانند دفاتر پیشخوان، مراکز خدمات اوپراتورها و شرکت‌های خصوصی یا حتی دکه‌های ارائه اطلاعات کامپیوتری نیز در برخی مواقع نیاز به دستگاه UPS دارند.

3.باتری UPS در منازل

با گسترش کرونا تعداد زیادی از افراد به صورت دورکار فعالیت کاری خود را ادامه دادند و به همین ترتیب حساسیت فعالیت آنها در خانه نیز افزایش پیدا کرد، از این رو بسیاری از افراد تصمیم گرفتند برای حفاظت از فعالیت کاری خود در منزل هم از UPS استفاده کنند. علاوه‌براین دستگاه‌‌های امنیت خانه همچون دزدگیر، دوربین مداربسته و تجهیزات حفاظتی داخل پارکینگ‌ها نیز برای حفظ جریان در سیستم خود نیازمند یو‌پی‌اس هستند.

 

جهت مشاوره یا خرید انواع یو پی اس ، باتری یو پی اس ، استابلایزر ، رک ، کابینت ، پی دی یو و یا تعمیر تخصصی یوپی اس و باتری با شماره 02177973810 تماس حاصل نمایید .