نصب یو پی اس apc ups

نصب یو پی اس apc

نصب یو پی اس ups : قبل از آنکه بسته بندی دستگاه را باز کنید بهتر است آن را بررسی کنید. ظاهر دستگاه را بررسی کرده و ببیند در طول زمان ارسال و حمل و نقل آسیبی به آن وارد نشده باشد.

در صورت آسیب با پشتیبانی فروش شرکتی که دستگاه را از آن خریداری نموده اید تماس حاصل فرمائید.

شرکت کیان صنعت ایرانیان بعد از ثبت سفارش یو پی اس را همراه ملزومات و تمامی اجزای جانبی مورد یاز توسط نمایندگان فنی خود به محل نصب انتقال و نصب و راه اندازی سیستم انجام داده و تحویل مشتری قرار می دهد.

 

همچنین بخوانید :احتیاط ها و موارد ایمنی ضروری در کار با یو پی اس

 

در کنار یو پی اس لیست از اقلام و وسایل جانبی وجود دارد. آن ها را بررسی کنید و در صورت کامل نبودن اجزای این لیست می توانید با شرکت ارسال کننده تماس حاصل کنید و موضوع را اطلاع دهید.

 

نصب یو پی اس ups

نکاتی که در حین نصب یو پی اس فاراتل و تمامی سری های ups برندها باید رعایت کنید.

در هنگام نصب یو پی اس برای این که تعمیر یو پی اس، نگهداری ، نصب آن راحتر صورت پذیرد کابینت آن را و یا خود آن را همیشه با فاصله 100 سانتی متری از کنار دیوار قرار دهید.

 

همچنین بخوانیدنکات مهم در ارتباط با محل نصب یو پی اس

 

یو پی اس و باتری یو پی اس بدور از مکان هایی که در معرض گرد و غبار، رطوبت، دمای گرم قرار گیرد و در یک محیط تمیز با تهویه مناسب برای سیستم ups و بهتر است در داخل کابینت قرار گیرد.

دمای مکانی که یو پی اس در آنجا نصب میشود بسیار مهم است و بهتر از بین10 تا 40  درجه سانتی گراد باشد. اگر دما از 40 درجه بالاتر رفت ups به میزان 10 الی 12 درصد در هر 5 درجه سانتی گراد ظرفیت بارش را کاهش می دهد که این ارتباط مستقیم با عمر دستگاه دارد و آسیب پذیر است.

هم چنین یو پی اس نباید در دمای خیلی پائین ظرفیتش کاهش یابد و یا به اصطلاح تخلیه شود زیرا منجر به خنثی شدن و شوک الکترونیکی می شود.

 

نصب یو پی اس ups

 

دما یکی از مهم ترین معیار های مکان نصب ups است و همین مسئله به باتری یو پی اس هم تاثیر می گذارد.

دما دلیل اصلی کاهش طول عمر مفید و میزان کارائی بهتر باطری یو پی اس است. کابینت ها باید دارای محفظه برای تهویه مناسب و همچنین فن  خنک کننده باشند تا ups و باطری ups در دمای مناسب 15 الی 25 درجه سانتی گراد کار کنند و دچار مشکل نشود.

همچنین باطری های غیر مستقیم که ups را در فاصله زمانی 6 ماه یک بار شارژ نمائید تا دستگاه را به منابع تغذیه وصل کند. ( این کار برای آماده سازی نصب و استفاده از کمترین زمان برای راه اندازی استفاده میشود.)

 

  • هشدار : اگر از لحاظ فنی آشنایی به مواردی که در بالا اشاره شد ندارید به هیچ وجه نباید ups  را خودتان وصل کنید.
  • بهتر از مسئول فنی شرکت خود بخواهید این کار را انجام دهد در غیر اینصورت میتوانید از شرکتی که دستگاه خریداری کرده اید بخواهید که کارشناس فنی به محل اعزام کند تا نصب و راه اندازی دستگاه ها را انجام دهد.
  • در صورت ناآشنایی به مواردی که گفته شد اگر خودتان اقدام به راه اندازی بکنید ممکن است با یم اشتباه کوچک هزینه های مالی و جانی را متمحل شود.

طرز نصب صحیح یو پی اسآموزش نصب یو پی اس

جهت مشاوره یا خرید انواع یو پی اس ، باتری یو پی اس ، استابلایزر ، رک ، کابینت ، پی دی یو و یا تعمیر تخصصی یوپی اس و باتری با شماره 02177973810 تماس حاصل نمایید .